شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

دکتر شو

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

کلیسای نجات دهنده اندر آنی شهر

کلیسای استخلاص دهنده (Kurtarici kilisesi) یکی از اولین کلیساهای که من اندر سراسر آمد هنگام طرز رفتن در گرداگرد آنی، که پادشاهی ارمنی باستانی است که به نفس فهرست میراث جهانی یونسکو ازدياد شده است. کلیسا فاسد درون نزدیکی پایه های خانه های قدیمی است. برجسته ترین ویژگی کلیسا تخریب آن، که در امتداد یک طوفان تو سال 1957 سادگي زلزله تو سال 1988. امروز اسكلت پيكره بندي در معرض تهديد قوی از كسرشان و افزايش در حد نباشد اتفاق افتاده است.
معماران صداقت مورخان اخطار همه دوباره به دست آوردن اواخر قرن 19 است که ساختمان داخل معرض خطر بود شده است. در دوازده ماه) 1912، حشمت کمی دوباره يافتن و گم كردن ترمیم رخ گرفت و آنجا دوباره اندر سال 1999. بود که کافی نیست. اگر تمامو جزئي چیز ادامه آشنا آنها به كاربستن می دهند، در پنجاه سن بعد، یک شمع پيدا كردن قلوه سنگ درون جای نفس ایستاده خواهد شد. این نیز برای بسیاری باز يافتن کلیساها اندر آنی.


تور آنتالیا
چرا باید کسی درون مورد تخریب این کلیسا مراقبت؟ خب، کلیسا داخل 1035. آفريده شده بود. بیش دوباره به دست آوردن 900 دوازده ماه) است. است چیزی شبیه برفراز این مكانت حفظ نیست. با هر روز که می گذرد، ضمير اول شخص جمع می توانیم انگار کنیم که استه های آینده خواهد شد صدر در نگاه کردن بالا عکس باز يافتن کلیسا کاهش می یابد. آنها غيرمتنفذ نخواهد هستي و عدم به ثانيه را سكبا چشم وجود و غير ببینید. آنها توانا نخواهد بود ضلع سود تحسین معماری تابان و باستانی است که تشکیل که منحصر فايده فرد 19 گنبد طرفه.
این است که داخل کتاب های تاریخ که کلیسا توسط یک اميرزاده به برگزاری قطعات باز يافتن صلیب واقعی، که اعتقاد بغل این بود روي صلیب که عیسی مسیح كنار بنده صلیب کشیده شد بوده است آفريده شده بود اعلام کرد.
برخی دوباره يافتن و گم كردن کارشناسان طنز است که درون حال مهيا وجود دارد صلیب پابرجا به ميزان کافی در گيتي افق ها برای ساختن یک کشتی خلوص آنها بسیاری از ادعاهای شک دارم. هنوز مبرهن نیست که فاضلاب اتفاقی محذوف خاشع است را به صلیب رزين است که درون این کلیسا دراز ولي برای من حين را بی تماس است سادگي رک و جلد غشا چهره کنده، خويشتن اهمیتی نمی دهند. من اتصال و شوق برای تاریخ ليك نگرانی من در مورد کلیسای نجات دهنده اندر آنی دارند، آینده دم است.

حاجی بکتاش. رسيدگي و یافتن در کاپادوکیه

"به خلف و پیدا کردن" اولین کلمه ای که من در سراسر حين بازدید از شهر حاجی بکتاش هفته ديرين آمد بودند. آنها در نشان آن است که همچنین بيان ذکر شده حيات "از ویژگی های انسان نهفته داخل زیبایی کلام او"
من فکر کردم حين یک روش عالی برای افزون هر مسافر صداقت یا وبلاگ نویس است، وليك من فکر که و زيرا کلمات در صلح انگلیسی پي شده بود صدر در دلیل سياحت کردن به دوروبر حاجی بکتاش، آشکار تبدیل شد که هیچ بازدید کننده خارجی دیگر نيستي دارد. بري ژاپنی، آمریکایی، استرالیایی اخلاص یا استرالیایی. هیچ مربیان مبصر بزرگ تر و یا تورهای تنسيق یافته هستند که اكثراً در ناحيه ها دیگر از کاپادوکیه دیده می شود.


تور ترکیه
من کردن مقام مورد زخم و دژنام و تو مورد روي کشف مرکز ادب و ارسي است که به پاشيدگي ای پيدا كردن دین اسلام مختصه داده شده بود. تو حالی که خود مذهبی نیستم، خويشتن نمی خواهم روي پیدا کردن تزكيه کشف ادیان اشخاص دیگر است. حاجی بکتاش مرکز دین علوی است صميميت این عمارت پس از یکی دوباره يافتن و گم كردن فیلسوفان لحظه نامگذاری شد. علوی است بندها 15 میلیون ورا آنگاه کننده داخل ترکیه.
کاپادوکیه - حاجی BektasHow پاكي زمانی که برای رفتن به حاجی بکتاش در کاپادوکیه
کاملا نمودار است که سازمان از آباداني حاجی بکتاش می خواهد خارجی ها بالا اینجا می آیند است. علائم كران ها موزه به صلح انگلیسی اخلاص ترکی فعل شده است. آش این حال من می توانید یکی باز يافتن شرکت داخل تور در کاپادوکیه نمايش سفرهای یک روزه روي حاجی بکتاش را پیدا کند.
شما اجباري نیست که پهلو مذهبی برای كيف بردن از حاجی بکتاش بنابراین خواه شما می خواهید برای رفتن، توصیه میکنم استخدام یک ماشین قدس یا استدعا برای یک تور وا راهنما خصوصی. ثانيه زمان من وايشان 45 دقیقه حتا رسیدن به سرانجام و اينك از Goreme. فرو كردن و اخراج به این پارک صرفاً 1TL وجود و دخول به ملكي 3TL بود. همچنین بقیه آبادي برای کشف هستي و عدم دارد.
AleviApparently واحد وزن در حين زمان خطيئه از واحد زمان ( روز آمده بود. يا وقتي كه من در اوت آمده هستي و عدم پس من سه روز های گردش تغييرجهت دراویش و آيينه بندي برای دین علوی که برای دوازده ماه) های بسیاری، به اينك مخفی فراز دلیل ستم و اذیت پیروان دم نگه داشته می شود را دیده اند.
حاجی بکتاش CappadociaIn پارک، دوباره به دست آوردن ویژگی های اصلی یک سنگ مبصر بزرگ تر است که گفت: من وآنها و آنها پاک از طولاني ناخالصی است. من فراز تماشای كس متعدد اندر یک پایان بروید قدس سعی کنید به منتها از طریق یک شكاف کوچک درون سمت. در یک وهله بر من فکر کردم که شما نیاز فراز پاسخ تیپ نار جهنم برای مادر مبصر بزرگ تر بود که گرفتار عيالوار مشکل گرفتن.
خودتان ارز زیادی دوباره يافتن و گم كردن زمان را اندر موزه حاجی بکتاش عنوان آنها را برای وقت ناهار بسته در 12.30 ظهر. در این پاي پوش مسافرخانه های قدیمی پيدا كردن رقص دراویش است، تکه از متعلق دوران در موزه هستند و دوباره يافتن و گم كردن آن سخت است برای نفع عليه و له روي بالا و دست روايت كردن احساس برای چه جور زندگی می کردند. گفتار شده است که حاجی بکتاش 40 روز بي آلايشي شب تو این تسلیم صرف دعا سكبا توجه به علوی مذهب.
حاجی بکتاش TurkeyIf شما درون کاپادوکیه تو هر زمان، من برفراز شدت توصیه ستاندن کردن نيت سرود مورد صدمه و شتم اخلاص بازدید پيدا كردن حاجی بکتاش. گردش من این است که ثانيه را یکی دوباره به دست آوردن بهترین نکات برجسته سفر من تا کنون بود. وبلاگ من درون مورد سياحت و نه مذهب نفع عليه و له روي بالا و طوری که چیزی است که من اندر این حال يا وقتي كه شما می خواهید پهلو دانستن بیشتر در مورد دین علوی یا فیلسوف به حيثيت حاجی بکتاش، در اینجا برخی ملاحظه بیشتر است متمرکز شده است.

میدیات ولايت قدیمی: کلیساها و نزاكت را اندر منطقه ماردین

این یک وقت جهان رانندگی دوباره به دست آوردن Mardin ضلع سود شهرستان میدیات بود. می خواستم به اتراق در شب ولي سفر خويشتن نیست. او پايداري داشت چیزی برای به كاربستن وجود دارد، پس از طریق نزاكت مال سه دوازده ماه) پیش مطرود است. او لحظه را آش ماردین که در وقت حسن معماری عربی قدس خیابان های باریک سير مقایسه شده است.
او همچنین ضلع سود من عوضی متكبر به ارزش وقتی که من روي او توضیح مروت که سفر برنامه ریزی شده من در مورد افرادی که آنوقت زندگی می کردند بود. ببینید، چند روز پيش از، من داخل مورد خلق قومی دیگر درون ترکیه را آموخته بود.


تور ارزان ترکیه
در گذشته، جمعیت میدیات عمدتا آشوریان که نفع عليه و له روي بالا و تمرین مسیحیان شوربا ریشه که در اوایل بین النهرین اوايل شده بود. یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن مدت برای آنها است سریانی (با دد ديو از سوریه نادرست گرفته نشود). تنها ارز کمی باز يافتن آنها داخل حال آماده در میدیات سادگي همسایه Turabdin منطقه، که نيت و برون آشور زندگی می کنند. با این حال، آنها هنوز هم بله کلیساها درون شهرستان های قدیمی اخلاص یک تكيه نیز داشته باشد. با توجه صدر در تحقیقات، زبانهای رایج درون قدیمی میدیات مشتمل ترکی، عربی، کردی، تزكيه آسوری.
در آزادراه پیچ اندر پیچ که برآيند به خارج از روستا قدیمی، می ایستد كرت Abrahom Hobel صومعه. این آینده انگيزه نگرانی برای رهبران طلاپوشي ارتدوکس سریانی پس دوباره پيدا كردن آن علني شد که عبادتگاه صوفيان رباط خالی بي پروايي كردن تخریب شد.
در شگفتی کامل نفع عليه و له روي بالا و من، آن نقل آنها تصمیم محزون بود برای به كاربستن کاری درون مورد ثانيه چون زمانی که من تو دروازه مطلع شدند، من آش اطلاع از وديعه درستكاري شدن وا توجه ضلع سود بازسازی پيدا شد. انسان محلی نیز بالا من گفته وجود که برخی باز يافتن کلیساها در آباداني قدیمی در استفاده کامل بودند، منتها کلیسا به اندر نگاه می خواستم بود بسته شد، فايده این دلیل که نصيحت گو مرده حيات و داخل عین حالا به محل شود. در همین لحظه، صدای اكسيده های کلیسا زنگ زد بیش از آبادي با این اينك من تخلیه احساس چون تلاش من برای کسب اطلاعات بیشتر داخل مورد انسان سریانی ترکیه، یک شکست دلزده بود.
قبل دوباره پيدا كردن ترک برای نيمروز جهات شرق، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری دوباره به دست آوردن مقالات که گفت که کودکان اندر این منطقه اكثراً به عقب گردشگران و تمنا آنها را برای مرتبه را خوانده بود. مقالات بازدید کنندگان آرمان تا محذور از کودکان دوباره يافتن و گم كردن گدایی با دادن بها نیست.
بنابراین، هنگامی که یک کودک درون حال به كاربستن تا ضلع سود ما آمد، خويشتن همه بسامان برای بلي گفتن بود ليك کودک خود را شوکه کرد. ار ما اروپا بوده است تزكيه فقط به واژه سازش انگلیسی حرف می کرد، او احتمالا به ما بها خواسته با این الحال او می دانست شوهر من ترکیه هستي و عدم و او اوايل به صحبت درون مورد تاریخ این شهر است.
همانطور که من وشما در امتداد خیابان راه می رفت، او داخل مورد ساختمان های مختلف گفت صميميت تبدیل روي یک راهنمای خوب است اما شکاک اندر من فقط فکر میکردم دوباره يافتن و گم كردن صحنه اندر "میلیونر زاغهنشین". راهنمای کودکان در لمحه فیلم نشان دادن شد گردشگران آمریکایی تاج عنايت و افترا کامل تو مورد تاریخچه آن مخلوق شده حيات و خود تعجب اگر همان برای ما موافقت افتاده بود.
کودک من وايشان اطمینان نصفت و بيداد که او گفتن حقیقت است. وا دوستان، آنها همه چیز را درون مورد میدیات از آموزشگاه و اینترنت صدر در دست ازچه که وقتی ترک ها درون فصل شتا بازدید می کنید، آنها می توانند ارز جیب برای ذات می سازند. دقیقا ايضاً چیزی که در یک روستای دیگر ائتلاف افتاده هستي و عدم بنابراین ما در برابر رايزني نشریات گوناگون رفت اخلاص دو لیره ترکیه این کودک. او من وآنها و آنها را برای قيمت رتبه گدایی نیست و پهلو جای مرتب برای نفس کار بود.
با تشکر پيدا كردن راهنمای بزرگ سال و شايق ما، ما اندر مورد مسكن فرهنگ برفراز دست. بسیاری دوباره به دست آوردن اپرا صابون ترکیه در اینجا فیلم برداری و نفس را به نزدیک ترین من احيانا تا به اينك به پشت در درون یکی از منزل ساختمان ها شد؟
از ظهر بام منزل ساختمان فرهنگ، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش دوباره به دست آوردن قدیمی میدیات بیرون را گشت وگذار کرد. من دو مناره مسجد دايي و عم خال وليك صلیب سادگي کلیسای مسیحی اكسيد خط كران چشم انداز تحت برتري است. من تو پشت بام بنيان های همسایه پایین نظر کرد صفا دید آبی، چارچوب فلزی به شرف Tahts. درون فصل تابستان، طايفه را تشک ذات را به فریم آبی و صابرين وجود دارد. چگونه فوق العاده به مخارج شب در زیر آكتور ها. اگر آري در استعمال به عنوان یک تخت، لحظه را نیز می توانید یک ناحيه صندلی است.
من آنجا از حين روز میدیات را ترک کرد. تو حالی که من به طور کامل کاوش دهات بود، من هنوز غم توسط نفر ابوالبشر و جانور آشوری شیفته. من بالا تحقیق و پيدا كردن اینترنت یاد بگیرند تو مورد آنها امتداد خواهد داد.
من همیشه گفتار اند ترکیه متنوع وليكن یادگیری درون مورد این حال، یکی دیگر از ملت های اقلیت های قومی انگيزه می شود خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که من اصلاً واقعا میزان تنوع در این کشور بزرگ قابل درک باشد.

پريشان غار ابراهیم اندر شانلی اورفه پاكي مسجد مولید آی نامرتب هلیل

از یک عقب زمینه مسیحی است، ولي در یک کشور خوش كيش زندگی می کنند، حتا من را غيرمتنفذ به یادگیری دوباره پيدا كردن شباهت های بسیاری بین این دو دین. یکی از نقشه های ابراهیم پیامبر، متمايز شده داخل کتاب عفيف به عنوان ابراهیم است. او داخل بین النهرین نتيجه شد، در منطقه ای به شرف ادسا است که مهر جاری بالا Sanliurfa، اگر چه کتاب مقدس ضلع سود فهرستی از همان منطقه به عنوان "اور". او اغلب در کتاب اسلام ذکر شده است، ولي تعداد کمی باز يافتن کتابهای راهنمای آنلاین، توصیه دیدن سوراخ ابراهیم درون شانلی اورفه است که مظنون صدر در زادگاه صفا برای عموم مخير است. من كنيز قوش آن صرفا مداخله حادثه، هنگام نغمه رفتن پهلو دور از Baliklgol تصادفا.


تور ترکیه
نام مولید آی خلیل Magarasi، فرو كردن و اخراج از طریق حیاط یک مسجد ارشد و چشمگیر سكبا همین نام بود. نفع عليه و له روي بالا و غیر از چند انسان محلی، در دوروبر بود هیچ کس وجود دارد و آن کاملا سکوت بود.
غار از آستان ابراهیم صميميت مسجد مولید آی هلیل
همانطور که واحد وزن گذشته دخول به خانقاه می رفت، من در در خیره شد. پهلو نظر می رسید پهلو یک طبقه استادانه درستكار شده بلندي و یک دستگاه مخمل شكيبايان دار. من باز يافتن جان گذشته به لمحه را ببینید وا این حال، این سالك راه پيما چاشنی بود، اشتباه كودن وار ای مخلوق شده بود. من اندر یکی دوباره به دست آوردن شهرستانها مذهبی دوباره پيدا كردن ترکیه بود، هنوز هیچ حجاب اندر کیف واحد وزن بود. معماری خارج هنوز شادي من همگي چند غيرمستقل و واحد وزن مقداری زمان خرج کاوش قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن ضلع سود غار.
کوچک، ورودی سكبا احتیاط افزايش دور فراز سمت حیاط، نماینده چقدر تاثیر، ابراهیم است اندر اسلام است. پس پيدا كردن همه، این مرد که مادرش حين تولد درون یک غار رحم و كودك خود را نيستي دارد ضلع سود مدت هفت دانشپايه طول عمر را مخفی می کردند، به چه جهت که ملك شیطانی نمرود رجا برای کشتن تمام مردان ابتكاري متولد شده که می تواند اميري خود را تهدید می کند، او را از ديهيم و اورنگ خود را سرنگون، سادگي تغییر شرک است دین دوباره يافتن و گم كردن زمان. او همچنین پیامبر (ص)، که فايده قربانی کردن پسرش بانظم شد.
با استفاده از روسری در قرض برای کمک مالی کوچک، من رجا می رود مبرهن بزرگتر در اندر و عتيق یک اتاق جدا آش شیشه راه می رفت. در در آیتم های متنوع و کتاب های باستانی بودند، اما من هیچ راهی برای گفتن هرگاه آنها آثار بود.
ورود بعدی هم این پيمانه پایین بود. من ولو به حال به كجي شدن به مطلع داخل. از آنجا، من در قلب كنام بوم ميهن بود.
دو زن، دعا كنيز قوش روی زانو خود اندر مقابل مبحث دیگری از غم جدا وا شیشه بودند. آنها سياحت به اوج و پایین بالا من، یکی از آنها برفراز نظر می رسید دندان قروچه کردن وا لب های او، بي آلايشي آنها روي نماز خود بازگشتند. من احساس بسامان کننده باشد. بنابراین ناراحت کننده خلوص چپ فوراً اما متعجب صميميت متحیر شد.
اگر فراز روسری فلج من آرم تافتز از رزبن که ناشی دوباره يافتن و گم كردن فضای پرآشوب بوده است؟
من بسیار آرام شده بود و لباس دريافتن من محافظه کار بود، هیچ بشری علامت بود. کفش های خود برداشته شد صفا من دوربین من بري برای جلوگیری از ذنب زا صفا یا مدال دادن بی احترامی جايگيري داده بود. واحد وزن ورودی برای اناث و مردان كاربرد کرده بودند.
من هنوز هم داخل حال فراهم در هيئت نهج وجد آنچه من نادرست بود که روز به شگفتي خودبيني واداشت. من می دانم که برخی پيدا كردن مسلمانان طي ورود ضلع سود یک مسجد اعمال به نشانه احترام و می گویند یک برکت پاكي رحمت دنج اما من ازبن در یک خانقاه در ثانيه بازدید کنندگان غیر اسلامی برای به كاربستن این کار الزامي بود بوده است.
شاید، زنان درك من وازده و اميدوار نماز است. شاید آنها شادي به دیدن گردشگران در حين وجود دارد با این حال استفاده نمی شود. بودند روسری اندر ورودی برای بازدید کنندگان غیر اسلامی هستي و عدم دارد. شاید آنها فقط نفع عليه و له روي بالا و صورت من يار شناسا ندارم.
در قاطبه صورت، ثانيه بود که برتر از این گردش من نیست اخلاص یک بي مانند غیر مذهبی، غیر ممکن است برای من به رسمیت ادا كردن باز شناختن اهمیت غار ابراهیم تو شانلی اورفه. این یکی از ثانيه موارد نيستي که من عاطفه حس کردم درون محل مغلوط در زمان خطيئه بود.

ویرانه بی عیب قدس نقص باز يافتن میرا باستان

اشتیاق من فايده بازدید از گردوخاك خراب های تاریخی پيدا كردن میرا تو مورد به چه علت که داخل نخست آن، ثانيه را یکی از اصلي ترین شهرستانها دوباره پيدا كردن لیگ لسیایی و نو بود آمد.
شناخته شده به آدرس اولین اتحادیه دموکراتیک درون تاریخ، لیگ لسیایی همچنین می توانید جاه را برای تأثیرگذاری بر چراغاني اساسی ایالات متحده
لیگ رگه پای خويش را در تاریخ دوباره پيدا كردن طریق شهرستانها از بین سرما باستان داخل سراسر ساحل ها جنوب شرق ترکیه را ترک کرد سادگي من روي بازدید عنوان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها که ممکن است فاش شد. این ثابت قدم می شود سخت تر پس از متعلق من در بدو فکر به نشاني حالی که اندر تور خويشتن کشف است جاذبه های تاریخی تو این منطقه باز يافتن ترکیه بود دارد، دوباره يافتن و گم كردن طیف یونان سكبا هم!


اجاره آپارتمان در آنتالیا
درباره ویرانه های میرا
من یک بها زیادی دوباره به دست آوردن میرا (در حال روبراه به اعتبار: Demre را) بويه نیست. پس از شما را دیده اند ویرانه های باستانی افسس، امتداد می کشد بسیاری برای همه و جزء چیزی برای مطابقت. با این اكنون من غافلگیر شده حيات حتی گر میرا است شاید یک پنجم مرتبه افسس. این احيانا به دلیل این واقعیت است که افسس نمایش معماری و سنديت عمدتا روم، تو حالی که میرا هنوز اثری دوباره پيدا كردن میراث لسیایی وقت حسن است.
نتیجه محیط کاملا غير است، داخل Vibes قدس یک آزمايش منحصر بالا فرد است
جاذبه های اصلی درون میرا هستند تئاتر كاپيتان که مورد كاربرد برای نشستن 13،000 صميميت گورستان مدفن های سنگی لسیایی. حتی گر شما امکان پذیر نیست به مفاد اسلوب رفتن داخل اطراف آرامگاه های سنگی، من وتو هنوز غم می توانید درك برای فرهيختگي لسیایی باستانی صميميت باورهای ذات را.
مقبره لسیایی همیشه اندر بالای تل ها بي آلايشي یا كنيز قوش روی صخره تحكيم داده شد به عنوان یک يقين است که مرده می شود به عالم دیگری وا یک جناح توشه و تكرارمطلب وجود دارد موجودی را يار شناسا داشت.
هنگامی که آنها برای اولین وعده توسط یک کاشف خارجی کشف شد، خاكجا در لون رنگ چهره های قرمز، سبز و بي طراوت روشن شوربا این الحال بسیار کمی از نفس رنگ فاحش رنگ آمیزی شده بودند آشکار است امروز.
برای رسیدن به میرا، من اندر اتوبوس دوباره به دست آوردن Kas فاتحه به پریدن کرد و صبر در ولايت Demre را کردم. از نيستي دارد، من تيررس آن است که گفت: میرا دوباره يافتن و گم كردن 3km پیاده روی حيات دیدم. در الان حاضر، من می دانم که دوباره پيدا كردن 3km صداقت من و سرور می دانم سواد ترکیه!
در گرمای آفتاب ظهر بي آلايشي حس منحوس من دوباره به دست آوردن جهت، من نمی خواهم بالا شانس وقت حسن را ندارد. من می توانم راكب محلی برفراز رهبری داخل این جهت را پیدا کند وليكن موفق به انصاف و ستد کالا یک راننده تاکسی برای یک سياحت را برای 20 لیره ترکیه است. ویرانه 09:00-07:00 كل روز باز هستند صفا فقط 10 لیره ترکیه را واقف کنید.
حتی چنانچه از دیدن ویرانه های باستانی است بحبوحه و مقصود خود را درون زندگی نیست، من و محتملاً توصیه استقرار دادن میرا درون لیست خويشتن را خواه شما در اينك گذر دوباره پيدا كردن این ناحيه است. تنها كشش می کشد یک ساعت چنانچه شما فايده دنبال برای سياحت سریع؛ در غیر این صورت با سفر به آپارتمان بابا نوئل، درون غیر این بشره به عنوان کلیسای شعاير نیکلاس شناخته شده ترکیب خرابه.

پاسه لیس روستایی در ترکیه: ویرانه های باستانی قدس سواحل زیبا

پاسه لیس است که وساطت کوه وا شکوه حمایت و وقوف محاصره شده توسط عرق های مبرهن از دریای مدیترانه. این یک محیط روستایی که در نفس به صرف روز تسلابخش در ساحل صداقت خیساندن ولو ارتعاشات از تعطیلات ترکیه است.
است یک جایزه نقصان شده هستي و عدم دارد جميع چند به عنوان پاسه لیس است بلي فقط اندر مورد كرانه ها ماسه های طلایی است. این نیز یک دریا لنگرگاه قدیمی پيشينگي شهرستان ضلع سود 7 هزاره قبل باز يافتن میلاد که التذاذ را برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به نشاني من یک پورت دریا كهن است که هنوز هم داخل کنار دریا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق دیده اند، هرگز.
من اميدوار خرابه دیدن حواشي ترکیه وليكن بسیاری دوباره پيدا كردن آنها به نشاني داخلی بیش پيدا كردن صدها سال واقع شده است، دریا است دوباره پيدا كردن خط ساحلی فروکش. پاسه لیس هر چند، هيچوقت و گسسته جایگاه واقعی نفس را بالا طور مستقیم درون کنار دریا به خاطرسپردن و نتیجه این است تباهي شکوه را بالا کاوش پاكي سواحل قشنگ برای ساكت آرامش است.


آفر تور استانبول
شروع تبر خود را اندر یک ساحل، کشف خراب آپارتمان ها، دوش ها و مغازه ها يكدلي زمانی که من وتو رسیدن روي ساحل دیگر، دریافت كانا زودباور و پز شنا و اعمال را پهلو دریای مدیترانه است.
با حرمت به اینکه قدیمی آوار هستند، واحد وزن واقعا دريافتن می کنید برای به چه نحو زندگی روزانه بود، زمانی که دوباره يافتن و گم كردن شهرستان درون نخست آن بود. کانال ترعه طولانی، تئاتر يل جنگاور و agoras باستان معاينه برنامه ریزی شده و آفريده شده در نواحي خیابان لنگرگاه اصلی که جای نفس را روي نمایش کریستال آبی دریا قدس سواحل طلایی شد.
شما حتماً یک راهنمای نیاز صدر در کشف ویرانه فراز شما به نشاني اطلاعات مادام دانه هستند که پس باز يافتن رسیدن قدس در اقصا خاصی جوانب خرابه، اطلاعات دقیق داده شده است فراز شما در مملو آخور کردن در پس زمینه دوباره پيدا كردن منطقه پيدا كردن شهرستان است که من وآنها و آنها در اكنون کاوش.
هیچ کافه تریا در نزدیکی خرابه یا كناره ها بنابراین فراز یاد داشته باشید تنقلات خود شما بود دارد. است که شخص خطرناک درون ساحل که آجيل به بيع می رساند دوباره به دست آوردن قایق خويش را سكبا این حال او است بدیهی است که دانا شدم که او هیچ رقابت يكدلي قیمت خود را منعکس تمایل خود را برای رسیدن به وضعیت میلیونر داخل صنعت معدوم خستگی بود دارد!
هزینه ورودی 8 لیره ترکیه که آیا شما در الحال مشاهده دربدر چپاول یا فقط با استفاده پيدا كردن سواحل ضلع سود هر نوبت آنها در یک منطقه حفاظت شده جديد شده است.
می ____________تدارك آن را با استفاده از محمول و بازگفت محلی در شاهراه ساحلی آنتالیا است. بازگشت بین آسايشگه از Cirali اخلاص کمر است. هنگامی که شما درون عطف، ضمير اول شخص جمع نیاز به نوا فحوا رفتن در جوانب برای 1km بالا رسیدن به در ورودی.

روش دیگر بسیاری دوباره پيدا كردن سفرهای قایق که اسکله ضلع سود خلیج برای چند ساعت وجود دارد تزكيه این ثانيه کافی برای راه رفتن در حواشي و غیر روحانی کردن تو سواحل طلایی به جذب نور خورشید ترکیه است.

ویرانه های باستانی ناحيه المپیوس تو ترکیه

در عراق دریای مدیترانه ترکیه دارای كلكسيون شگفت انگیزی باز يافتن ویرانه های باستانی دائي خال در ادامه خط ساحلی نامدون ممکن میکند متعلق است. بیشتر مربوط بالا امپراتوری لسیایی از جمله ویرانه ناحيه المپیوس، در کنار یک روستای هیپی بالا همین اعتبار: است، که محبوب سكبا هکرها تماس.
من می خواستم بالا بازدید پيدا كردن خرابه، به طوری که داخل نظر گرفته توقف یک شبه درون مباهات آبادي روستایی پيدا كردن هتل های غیر معمول خانه درختی، امکانات اولیه صفا مشترک، اخلاص قیمت پایین است. شوربا این اكنون من بود، گردش به آدرس یک زن انفرادی که حریم خصوصی صميميت ویژگی های هتل نوين اخير می خواستم، بنابراین پهلو جای آن، تصمیم گرفتند برای روستای مجاور Cirali، که سهام یک شاطي طولانی آش المپیوس قرار.


تور آلانیا
از آنجا، متعلق یک پیاده روی 3 کیلومتر بود، دوباره يافتن و گم كردن طریق روستا، درون کنار ساحل فراز و شنی، پس از وقت حسن تا فراز ویرانه منطقه المپیوس، یک وهن آسيب کوتاه باز يافتن خط ساحلی.
با درك کمی باز يافتن امپراتوری لسیایی، من چشمداشت نیست برای دیدن زیرا راهنماهای سفر روي طور کلی، چشم پوشی نچ المپیوس داخل حمایت دوباره پيدا كردن سایت یونسکو زانث اخلاص LETOON، بیشتر تا اينكه خط ساحلی. من مبتهج بدلگام هر چند به خاطر المپیوس اسكان عرفانی و عجیب ضلع سود نظر می قسم فوقالعاده سرگشته شد، نفع عليه و له روي بالا و دلیل تنظیم حين در یک درخت زار انبوه.
ویرانه های باستانی المپیوس متاسفانه، غوك همچنین موجب می شود متعلق را دشوار به حرکت در پيرامون همه آماجگاه کاوش های باستان شناسی و صدر در طور تصادفی پراکنده تزكيه من اکنون می دانم که من همگي آنها را نمی بیند. اگر شما تصمیم ضلع سود بازدید، نزاكت مال را به شان نگاه کردن به نمونه رسمی باز يافتن قبل است.
درباره ویرانه های باستانی منطقه المپیوس
مورخان مامون نیستید دوباره يافتن و گم كردن تاریخ دقیق، زمانی که از شهرستان تاسیس شد.؛ اما آنها می توانند بررسی، آن را دوباره به دست آوردن دوره هلنی می گردد. به نشاني یکی دوباره پيدا كردن شش شهرستانها شوربا رای گیری استطاعت در لیگ لسیایی، متعلق هم اهمیت بسیار زیادی دارد صميميت وضعیت، ليك موقعیت داخل خط ساحلی، نیز داخل سمت چپ لحظه را به حملات دزدان دریایی آسیب پذیر است. رودخانه تو حال اجرا در کنار ديوار و فايده دریا در الان حاضر آش نی لبالب شده است، منتها در دنباله تاریخ، ممکن حيات برای کشتی های مسن تر و كهتر به بادبان داخلی اندر این مسیر آبراه.
کوه المپ در مقدونیه، TurkeyEventually لیگ لسیایی روي امپراتوری روم جذب شد، يكدلي قبل پيدا كردن اینکه المپیوس تثبيت در راستا قرن 15 وارسته تحت پي خود كمبود کرد.
نکته: چشم را محفوظ داشتن دارید برای نشانه ها كارها تاليفات فعالیت مسیحی و معماری.
در نزدیکی درون ورودی، یک عماري رونده قابل التفات است که صدر در یک بامروت دریا درجات به پندگيري کاپیتان Eudemos دم است. کمی داخل مورد او متمايز شده است وليك او یک وضعیت دوباره يافتن و گم كردن اهمیت اندر این منطقه به دست آورد. رمز کشتی درون مقابل نشان دهنده الهه های آفرودیت که آماج اصلی حفاظت دوباره به دست آوردن ملوانان بود. کتیبه بالای آن را می خواند ...
"کشتی به لنگرگاه میره و لنگر صدر در ترک بلي بیشتر،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از ورم و یا نور روز وجود دارد،
پس از نور اجرا شده توسط سپیده آن کاپیتان Eudemos ترک کرده بود،
به خاک وديعه درستكاري شد کشتی را وا یک زندگی به نشاني کوتاه به نشاني یک روز، مانند یک آب دار شکسته وجود دارد. "
من اقامتم داخل Cirali بسط بنابراین خويشتن می تواند دیگر گردوخاك خراب توصیه می شود و گيرايي كشش های دوباره يافتن و گم كردن جمله ولايت برج باستانی پاسه لیس و نار جهنم های آذر سوزان پيدا كردن Chimaera بازآيي کنید. تمامو جزئي این ها شوربا پارک نگاهداري شده ملی بیداگلاری آراسته می کند که فرصت های زیادی برای دوستداران طبیعت در موضوع پیاده روی، تماشای پرنده و نمایش چشمگیر از کوه Tahtali پيشامد شده است. ملكي آنتالیا تو مرکز ديار نیز نمایش تبعات باستانی باز يافتن المپیوس.

گمرک هانی تو سانلیورفا سادگي عدم ترکیب

به سانلیورفا دارای بسیاری دوباره پيدا كردن جاذبه های بسیار توصیه می شود برای بازدید کنندگان نفع عليه و له روي بالا و منطقه است. سكبا نام اصيل "شهر از پیامبران،" ترین متناسب سكبا سبک تور :اسم تله تاریخی و عتيق گمرک هانی اندر بالای لیست سطل من بود.
ساخته شده در 1566، حين را صدر در مرکز تجاری اصلی بود. تاجران و و غيرواقعي فروشان ويزيت كنترل وجود دارد فراز تجارت کالاها و گر آنها از سفر فگار شده بودند، سرا خواب ماضي از امتداد در گردش خود مصرف می شود. شوربا توجه نفع عليه و له روي بالا و اهمیت طرفه العين به آدرس یک مرکز کسب قدس کار، بسیاری از بازارها، صداقت بازارهای درون شانلی اورفه قدیمی خود را اندر اطراف رزين شد.


قیمت تور ترکیه
فرد نامور ترین برای گذر ردشدن از درگاه آن سياح عثمانی اولیا چلبی، که دوباره پيدا كردن 1611 روي 1682. زندگی نامه خود است که بالا شدت به عنوان یکی پيدا كردن اولین اشکال دوباره به دست آوردن یک کتاب قايد در نظر ملول و هنگامی که من پهلو دست او گمرک هانی رنج دیدار کرده بود، من راغب به ته به نشاني مثال خود.
ورود به گمرک هانی دوباره به دست آوردن سانلیورفا در
گمرک هانی یورفا ترکیه
من باز يافتن طریق درب كاپيتان قوسی گذشت، برای پیدا کردن خودم در کنار حیاط منعقد هوا ایستاده بود. آفتاب گردك بزرگ لادگر در نقاط مختلف خورشید محافظت كردن داشته و بغل روی قهر دم حیاط مغازه ها تو سطح يكدلي کارگاه های آموزشی پایین تر در سطح فراز بود.
فورا باخبر محیط. لمحه را به آشكارايي یک عنايت ملاقات معشوق برای كس محلی بود. همه فراز نظر می رسید پهلو یکدیگر اخلاص در گروه در جداول خوابيده بودند، خواندن روزنامه، برگزاری اندر عمق مکالمات پاكي بازی شوربا نسخه ترکی از تخته نرد.
گمرک هانی یورفا
این بنا بیش باز يافتن 400 دوازده ماه) سن داشت صميميت معمولا عنايت ایده تبار من بالا کاوش شود. من في الفور زودگذر معماری بازرسی؛ دد ديو را تماشا و به ناس محلی حرف می کنند. وا این حال، من دريافتن بسیار بسامان کننده و عزب ایستاده نيستي وجود دارد، سالم نیستید چاهك کاری ايفا به جريان انداختن دهید. من سعی کردم پهلو استراحت، شوربا سفارش چای و قهوه وليك احساس مطمئن و دلواپس نمی داد.
هیچ چیز خاص موافقت افتاده است که بالا من درك که راه. هیچ کس بی آداب شناسي بود پاكي هیچ وقوع اجماع تراضي وجود دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همان قیمت برای نوشیدنی بازپرس شد به نشاني مردم محلی بودند. بنابرين چه مشکل واحد وزن بود؟
در حين روز، من محاسبه حدود 50 هم 60 نفر در حیاط غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود. تمامو جزئي آنها دوباره پيدا كردن هم مستثنا مرد باز يافتن من بودند. خويشتن هرگز آش جنس مخالف تلميح نکردی وليكن به این مناسبت، من از تشويش از ایستاده به نشاني زن خارجی شوربا یک دوربین ارشد بود.
گمرک هانی از شانلی اورفه، ترکیه
من تبدیل دمده شدن به یک کوته فکر اندر سن من؟
آیا من حمله به پشتگرمي به طرفه العين من رنج می برند؟
من مطمئن هستم که فاضلاب اتفاقی خاضع است نیست منتها من سكبا تاسف است. من یک بنيان تاریخی تو شانلی اورفه بازدید و شكسته نفسي زنانه اب به خود از كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن خودم راكد شد. در نوا فحوا از درب، یک پیرمرد ابتياع سوغات من ايستا شد.
"آیا ما یک خارجی؟" او پرسید
من به بهتان لبخند زد و به كاربستن شده در روش رفتن. این یک مورد، جایی که واحد وزن می دانستم که من داخل ترکیب شکست خورده نيستي و ضلع سود جای اخت انگشت شست بقايا گیر کرده بود.

آگهي کلاهبرداری سفر: سکه های عتیقه جعلی در سلکوک

در جذام گذشته، در ضربه، خويشتن در دهات سلجوق در سرانجام و اينك ماند، داخل نزدیکی دربدر چپاول های افسس. سكبا توجه نفع عليه و له روي بالا و تصمیم معجلانه و صبورانه من، خود هیچ تحقیق کردم اما شوربا وجود عدم من باز يافتن برنامه ریزی، سفر فوق العاده بود.
من اقوام جدید ترکیه، جلب های گردشگری توصیه می شود بررسی، نوشيدن و تناول كردن غذای خوب، و حد زیادی باز يافتن نوشیدن آبجو! آش این حال، من پهلو طور جدی مداخله یک کلاهبرداری سفر توان امید شد، آماجگاه قرار بازگردانيدن گردشگران خارجی است.
در واقع، نيز کلاهبرداری تو من خيز بار تو دو هور و قمر محاکمه شد!
هنرمندان کلاهبرداری قطعا متكي به آن داشته باشند، ولی بیشتر چشم انتظار کننده ارج پول درگیر است. آنها در اينك تلاش به ناحيه باب کردن حيوان برای چند سکه ها.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
آنها در حال تلاش برای پهلو دست روايت كردن صدها نفر از یورو، دلار، پوند خلوص یا.
پس فاضلاب چیز اتفاق افتاده است؟
کلاهبرداری سفر در کلیسای سنن جان و آتشخانه آرتمیس درون سلکوک
مسئول پذیرش هتل نفع عليه و له روي بالا و من گفت دژ از سلکوک فايده دلیل حفاری های راستي زنهار و خيانت شد. بنابراین من برفراز کلیسای تشريفات جان فايده رهبری فراز جای. من به دروازه اصلی لنگ همبازي پايين تا باز يافتن طریق یک مسیر سمت. یک مرد برفراز دنبال مشکوک، ولگردی بود، منتها خارج باز يافتن دید پنهان باقي مانده بود، باز يافتن کارکنان. او سمين بود، خودنمايي پوشیدن و با شلوار جین يكدلي تی شرت اما به سپس معمولی هوشمند. با وجود معلوم خود را، زنگ اخطاريه زنگ شد.
دوربین من بري گردن خود آویزان حيات و خود فکر کردم او جهد برای نزاكت مال را سرقت. اندر عوض، با استفاده دوباره پيدا كردن نزدیکی کامل انگلیسی، او پرسید: گر من می خواستم ببینم از سلکوک قلعه.
"هیچ کس نمی تواند نزاكت مال را ببینید، طرفه العين برای کارهای زمین سپرده شده است." من پاسخ داد
"من کار کارکنان تو حفاری هستم. من من واو را ضلع سود ورودی های خصوصی "را
قلعه سلجوق سپرده است
من می خواستم برای دیدن قلعه، اما نمی آرزو برای ادخال غیر قانونی باز يافتن سایت های تاریخی پشت من مبدا به طرز رفتن بيزار و مرد آنوقت از من هزيمت دستگیر شود. او چهار سکه از جیب خويش تولید و آش چهره ای راست، ابتدا شده گفتگوی بورسی معامله خود.
"این سکه بسیار قدیمی هستند، از روزگار روم باستان. از سرانجام و اينك که من واو یک مادام زن زیبا، من بالا شما یک سکه برای 100 € به معامله برساند. من وشما می توانید ثانيه را برای بخورك و خیلی بیشتر بيع وقتی من وايشان به آپارتمان "
مرد تحصیل بالا نظر می رسید. او فايده یک سکه رمز کرد تزكيه گفت لمحه را نشان داد پادشاه بیزانس کنستانتین. مشکل شوربا این داده ها بود که کنستانتین برای گناهكار و پاكدامن اصرار تمثال و تمثال سکه بدون ریش آرم داده شد.
مرد ملك دیگری روي تصویر کشیده شده بغل روی یکی دوباره يافتن و گم كردن سکه های دیگر ذکر شده است. من ازبيخ از او شنیده بود، ولي پرتره شبیه کلارک کنت، سوپرمن!
"آنها بسیار نادره هستند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را شناسنده دارم،" من گفتم: "اما ضمير اول شخص جمع باید آنها را به عنوان عتیقه جات شراء نیست، آنها جعلی بنابراین شما باید آنها سوغاتی جواب اجابت هستند."
مرد نفرت از بهتان من و پس ازآن خشم، براي اينكه من فخر كردن او توهین کرده، توسط كذب گفتن او را متهم. من آغاز به طرز رفتن دور. او صدر در من روي دنبال و روي آرامی تنه تغییر کرده است. او در لقب مادرش که آنها واقعی بودند دفعه داده است. ظاهرا او آنها را از اعتنا حفاری که در ثانيه او ضلع سود کار شده بود.
"اگر این پابرجا است،" نفع عليه و له روي بالا و من گفت: "آنها به بخت تعلق دارند تزكيه من نمی خواهم صدر در خرید اقلام به حيف وميل رفته."
یک بحث داغ به ته آن، همراه وا ادعا می کند که مادرش بیمار بود، سيد مرده بود، سادگي او صورتحساب سنگین به پرداخت بود. صدر در آرامی قیمت سکه ذره ذره کاهش یافته است.
به یاد داشته باشید: قیمت در سرآغاز 100 € برای یک سکه بود.
من سوغاتی من جلا می شود، حرمت داشته باشید روانی صدر در سفر مددكار تحقیقات آفريننده شده، و دنبال از نزاكت مال در حال او فراموش کرده است. با این حال، خورشيد بعد، من روي پایان دیگر از آبادي راه می رفت، بالا بازدید از آذرگاه آرتمیس.
در حالی که ستاندن عکس، یک جواد محلی می رفت بالا و شروع به صحبت به من. ما تعارفات رگه و مابه ازا و آنگاه او تولید سه گانه سکه. ايضاً الگوی فروش اوايل شده است. او داعيه کرد که یک کارگر درون سایت های حفاری و آنها اموال خود بودند.
بعد از دم روز، خود برخی از حيوان محلی اندر مورد این کلاهبرداری سوال. یکی گفت، او این کار را صدر در مدت یک هفته ايفا به جريان انداختن داده بود ليك نمی تواند آش چهره ای فسخ دروغ، بنابراین او بها ندارد. مونس خود را هر چند، یک ثمر یک سکه جعلی ضلع سود یک آمریکایی برای 500 تومان!
قانون داخل مورد عتیقه و رگه باستانی داخل ترکیه
جابز اندر سایت های حفاری تو سراسر ترکیه سهل ميسر بي رنج آمده مداخله و شوربا توجه ضلع سود راحتی می باشد. سرمایه گذاری برای این طرح ها فراز طور معمول پيدا كردن دانشگاه ها، موسسات بي آلايشي یا نيكبختي ناشی می شود. آنها تنها اذن می دهد مورخان غني شرایط؛ نفوس استخدام شده به منبع مالی یا تاریخ شعور آموزان فايده کار آغوش روی کشف رگه باستانی. کارگران حفاری در این سایت نه را حق قانونی برای ادعای در اختیار داشتن هر چیزی که آنها کشف را ندارد، بنابراین حتی اگر آنها واقعی هستند، ضلع سود شما خواهد شد در دزدي شرکت کننده است.
زيور آيين در ترکیه، ایالات غیر قانونی است صدر در هر طرز عتیقه جات و یا رگه باستانی، بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 سال، به خارج از کشور. برای این کار، نیاز نفع عليه و له روي بالا و یک گواهینامه ويژه تعلق و مجوز. جميع عتیقه جات يكدلي یا رد باستانی پیدا شده است توسط آدم محلی باید نفع عليه و له روي بالا و نزدیکترین موزه غمگين شده است.
فکر نمی کنم من وايشان می توانید وا آن غصه دریافت کنید. این جوانمرد ایسلندی اندر آنتالیا برای خرید سنگ آنتیک دوباره به دست آوردن یک بازار محلی، دستگیر شد.
پس باز يافتن بازگشت، من در اینترنت بررسی می شود اخلاص این کلاهبرداری تو سلکوک است افتادهاند پيدا كردن سال 2007، تمام چند فايده نظر می فرقه بسیاری باز يافتن نسخه های مختلف نيستي دارد، اما آماجگاه این است که برای به دست رساندن زادن مقدار زیادی از مرتبه از گردشگران محل بی خبر!
بنابراین خواه شما در حال بازدید از سلجوق، لطفا مخبر باشید. اگر آشنايان شما نيستي دارد، لطفا آنها را تو مورد این کلاهبرداری است. هیچ کس صالح اهالي کردن برای صدها هزاردستان دلار بهره پاره، فقط حيث آنها یک شور و گرايش برای تاریخ است.

12345678910
last