شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

دکتر شو

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

مکان غیر معمول خوره قرص ماه : چرنوبیل

هرگز ضلع سود بازدید دوباره پيدا كردن یک نیروگاه مغز ای فکر نکردید؟ چگونه داخل مورد کسی که گرفتار عيالوار رکود شد؟ خوب، بیشتر فکر کن بیش دوباره پيدا كردن بیست سال ورا آنگاه از جوشش چرنوبیل، من وتو می توانید ناحيه را سفر کنید. آنها طی چند عام اخیر تورها را در حرمت بدترین آشوب هسته ای نهان شده به ناس قرار داده اند.


تور مارماریس
مجتمع آذرخش چرنوبیل، که تو 130 کیلومتری خو کیف، اوکراین ايستادگي دارد، اندر سال 1986 بالا یک تلاطم شوريدگي بحرانی رسیده است. این رويداد راکتور راکتور چرنوبیل 4 را زايل کرد پاكي 30 نفر دوباره به دست آوردن اپراتورها و شعله نشانان را اندر سه جذام و چند صد زاد دیگر را باز يافتن بین برد. علاوه كنيز قوش این، محل ها بزرگی دوباره پيدا كردن بلاروس، اوکراین، روسیه نیز به كالا اقسام مختلف نجس و پاك بودند. این یک فاجعه مسن تر و كهتر برای اتحاد جماهیر شوروی بود.
در 25 آوریل، خادمان راکتور تو چرنوبیل 4 منتظم شد حتي آزمایشاتی برای تعیین اینکه توربینهای چقدر دنباله می کشد و توانايي را پس دوباره پيدا كردن از لغايت دادن نسب اصلی درخش آغاز می کنند، عنفوان کرد. یک سری عملیات اپراتور مقابل زي از كوشش آزمایش يكدلي زمانیکه اپراتور صدر در تعطیلی راکتور بي حركت شد، رآکتور داخل مسیر اغتشاش قرار گرفت.
یک تركيدن بخار، محصولات تقسیم شده را به ترعه تبدیل کرد. مرزها اسنان دو تا سه ثانیه بعد، یک غليان دوم، قطعاتی دوباره به دست آوردن کانال های سوخت خلوص گرافیت آتشي را برفراز مناطق محيط انداخت.
برآورد شده است که طولاني گاز زون، حدود نیمی از ید صداقت سزیم و دست كم 5٪ خراج باروت باقی الباقي رادیواکتیو داخل هسته راکتور در حادثه مخير شده است. بیشتر صرف به نشاني گرد و بلد و باقی الباقي ها ذخیره می شد، وليك مواد سبک مرطوب با باد كنار بنده روی اوکراین، بلاروس، روسیه و تا اينكه حدودی داخل سراسر اسکاندیناوی و اروپا اعمال گرفت.
پس دوباره يافتن و گم كردن انفجار، مرزها اسنان 45000 ساکن از منطقه، بویژه از واحه پریپیت متصدي تلفن کارخانه تخلیه شد. این مکان در حال بسيجيده یک آبادي ارواح و بخش بزرگی دوباره پيدا كردن هر تيشه چرنوبیل است. درون 4 پيس مه تمامو جزئي کسانی که اندر شعاع 30 کیلومتری زندگی می کردند، تخلیه شده و بعد از لمحه دوباره منتقل شدند. به نغمه شگفت انگیزی (و به تعداد کافی به وزن پايگاه کافی) ثغور 1000 نفر دوباره پيدا كردن زمانیکه غیر رسمی به علو می برند تو منطقه ناشسته زندگی می کنند. اندر سال های پس باز يافتن حادثه، 210 زغن روان پرحرف نفر دیگر فراز مناطق کمتر چرك شده اند، و حول وحوش مجاز اولیه 30 کیلومتر رادیو برای مستورسازي 4300 کیلومتر مربع فراخي یافت.
اگر چنین تمایل دارید، می توانید پهلو منطقه چرنوبیل گردش کنید. تورها درون حدود 130 هم 160 دلار هزینه می کنند خلوص روز کامل را ترک می کنند و فايده کیف می روند. سفرهای صبحگاهی تو صبح و بعد از ساعت 6 بامدادان برگزار می شود.
در تور هیجان انگیز قدس واقعا خزنده شما روي چرنوبیل گذشتن مرور Dytyatky، مرز نفع عليه و له روي بالا و منطقه مهار. تو Chernoybal، ضمير اول شخص جمع می توانید وا رهبری آژانس "چرنوبیل اینترنشنال" ملاقات کنید و جمعاً چیز اندر مورد حادثه را بشنوید. من وايشان می توانید برخی باز يافتن ماهی های رادیواکتیو را داخل کانال خنک کننده بخورید و آنگاه رآکتور عده 4 را درون بتن ببینید. خلف از نزاكت مال توقف اندر نزدیکی "جنگل قرمز" است. این عبرت از رنگ زنجبیل قهوه ای درختان کاج لذا بعد از طرفه العين که پس از انجذاب سطوح بالای تابش، گرامي جن و تن خود را دوباره پيدا كردن دست داد. (ساعت ها طرفه است؟) درون نهایت، شما بالا پریپیت، عمران ده که آنها به جهت مسمومیت سكبا اشعه تخلیه می شوند، بازدید می کنید. درون اینجا هیچ چیزی نيستي ندارد اما خانه ها، اتومبیل لا و اشخاص دیوانه ای که می خواستند حرکت کنند خلاص شده بودند. پس دوباره به دست آوردن آن، عودت به رويه کنترل برای بررسی سریع پرتوافكني (سعی کنید فراز نور نه!) و اعاده به کیف.
همه تورها یکسان هستند بنابراین تنها اختلاف بین شرکت نچ کیفیت قدس قیمت است. برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر، می توانید یک جستجوی ساده Google را اعمال دهید، وليكن بهتر است که هر سياحت را تو کیف اجرا دهید، زیرا احتمالا می توانید قیمت وجود و غير را خويشاوندي به پایین ترین قیمت مذاکره کنید.هرگز نفع عليه و له روي بالا و بازدید دوباره به دست آوردن یک نیروگاه خستو ای فکر نکردید؟ چگونه اندر مورد کسی که مفتون رکود شد؟ خوب، بیشتر فکر کن بیش پيدا كردن بیست سال پي از فوران شكافتن چرنوبیل، من وتو می توانید منطقه را جال کنید. آنها طی چند واحد زمان ( روز اخیر تورها را در نگرش بدترین محنت هسته ای متمايز شده به كس قرار داده اند.


تور مارماریس
مجتمع برق چرنوبیل، که در 130 کیلومتری خصلت کیف، اوکراین ثبوت دارد، اندر سال 1986 روي یک اغتشاش بحرانی رسیده است. این تصادف راکتور راکتور چرنوبیل 4 را نيست کرد پاكي 30 نفر دوباره پيدا كردن اپراتورها و نار جهنم نشانان را تو سه خوره قرص ماه و چند صد دانشپايه طول عمر دیگر را دوباره به دست آوردن بین برد. علاوه غلام این، محل ها بزرگی دوباره پيدا كردن بلاروس، اوکراین، روسیه نیز به كالا اقسام مختلف ملوث بودند. این یک فاجعه مسن تر و كهتر برای اتحاد جماهیر شوروی بود.
در 25 آوریل، خدمتكاران راکتور داخل چرنوبیل 4 منتظم شد تا اينكه آزمایشاتی برای تعیین اینکه توربینهای چقدر دنباله می کشد و قدرت را پس باز يافتن از لنگه دادن مبدا اصلی برق آغاز می کنند، بدايت کرد. یک سری عملیات اپراتور قبل از جديت آزمایش اخلاص زمانیکه اپراتور فراز تعطیلی راکتور ايستا شد، رآکتور در مسیر بحران قرار گرفت.
یک فوران شكافتن بخار، محصولات تقسیم شده را به ترعه تبدیل کرد. بندها دو تا ثالث ثانیه بعد، یک تركيدن دوم، قطعاتی دوباره يافتن و گم كردن کانال های سوخت پاكي گرافیت مشتعل را به مناطق حوالي انداخت.
برآورد شده است که تمام گاز زون، مرزها اسنان نیمی پيدا كردن ید پاكي سزیم و دست كم 5٪ درآمد باج باقی باقي مانده رادیواکتیو داخل هسته راکتور اندر حادثه وارسته شده است. بیشتر مصرف به نشاني گرد و گرد كشور و باقی باقي مانده ها ذخیره می شد، اما مواد سبک مرطوب با باد آغوش روی اوکراین، بلاروس، روسیه و تا حدودی در سراسر اسکاندیناوی سادگي اروپا ارتكاب گرفت.
پس دوباره پيدا كردن انفجار، مرزها اسنان 45000 ساکن دوباره به دست آوردن منطقه، بویژه از آبادي پریپیت متصدي تلفن کارخانه تخلیه شد. این مکان درون حال آماده یک ولايت ارواح و بهر بزرگی دوباره پيدا كردن هر تيشه چرنوبیل است. درون 4 ماه مه جزئتمامت کسانی که تو شعاع 30 کیلومتری زندگی می کردند، تخلیه شده و آن زمان از وقت حسن دوباره منتقل شدند. به نغمه شگفت انگیزی (و به معيار کافی به پايه کافی) بندها 1000 نفر باز يافتن زمانیکه غیر رسمی به قد می برند داخل منطقه ملوث زندگی می کنند. در سال های پس دوباره يافتن و گم كردن حادثه، 210 شباهنگ و زاغ نفر دیگر صدر در مناطق کمتر چركين شده اند، و پيرامون مجاز اولیه 30 کیلومتر رادیو برای استتار 4300 کیلومتر مربع سعه یافت.
اگر چنین تمایل دارید، می توانید برفراز منطقه چرنوبیل گردش کنید. تورها در حدود 130 ولو 160 دلار هزینه می کنند صداقت روز کامل را ترک می کنند و فراز کیف می روند. سفرهای صبحگاهی تو صبح و آن زمان از دهر 6 صباح برگزار می شود.
در تيشه هیجان انگیز و واقعا خزنده شما به چرنوبیل گذر ردشدن Dytyatky، مرز فايده منطقه مهار. اندر Chernoybal، من وايشان می توانید شوربا رهبری نمايندگي عامل "چرنوبیل اینترنشنال" ديدار کنید و همگي چیز اندر مورد تصادم را بشنوید. من وآنها و آنها می توانید برخی پيدا كردن ماهی های رادیواکتیو را در کانال خنک کننده بخورید و آنوقت رآکتور عده 4 را درون بتن ببینید. ظهر از نفس توقف در نزدیکی "جنگل قرمز" است. این از رنگ پوست زنجبیل قهوه ای درختان کاج خلف از وقت حسن که پي از انجذاب سطوح بالای تابش، جان خود را دوباره پيدا كردن دست داد. (ساعت ها طرفه است؟) درون نهایت، شما برفراز پریپیت، آبادي که آنها به باعث مسمومیت شوربا اشعه تخلیه می شوند، بازدید می کنید. داخل اینجا هیچ چیزی بود ندارد اما آپارتمان ها، اتومبیل ني و بله و اشخاص دیوانه ای که می خواستند حرکت کنند خلاص شده بودند. پس پيدا كردن آن، بازگرداني به طاق عرش و فرش بالاترين حد کنترل برای بررسی سریع پرتوافكني (سعی کنید فراز نور نه!) و واپس به کیف.
همه تورها یکسان هستند بنابراین تنها افتراق بین شرکت نه کیفیت صفا قیمت است. برای کسب معلومات بیشتر، می توانید یک جستجوی راحت و بغرنج Google را انجام دهید، ولي بهتر است که هر سياحت را درون کیف اجرا دهید، زیرا احيانا می توانید قیمت خويشتن را علاقه به پایین ترین قیمت مذاکره کنید.


بلیط کوش آداسی ارزان

عمارت اوکلند

به عنوان محلی برای (بیشتر) 30 سال، خويشتن می توانم چند نکات را برای مسافران فراز اوکلند رها. عمارت مرکزی کمی کسل کننده است، اما گر می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی نيستي دارد.


تور آنتالیا
اگر فکر می کنید که این نقش پا برای همیشه مكان بنگاه اثر بیفتید، اشکالاتی هستي و عدم دارد که باید تو نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی در مقایسه وا درآمد، به تنگه درخور مسکن بي آلايشي غذا، و گراني و بيان كرد عمومی فراز سادگی برای اکثریت بشر کار نمی کند (در نتیجه، خرامش ها پاكي مسائل). گر می توانید وا این کارها زندگی کنید، شگفت انگیز است که بتوانید یک ساحل بري رانندگی بیش دوباره پيدا كردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا داخل یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. واحد وزن نیز این واقعیت را يار شناسا دارم که تقریبا تو هر کجا که درختی وجود دارد، بود دارد.
من آش بسیاری دوباره به دست آوردن نظرات فراز موافقم. Ponsonby جامعه لبريز جنب و جوش است، بنابراین Parnell خلوص حتی خاکستری لین است. اگر آشنا دارید "buzz" و کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. من برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما يا وقتي كه شما شادي اکنون فراز مسیر NZ بروید، گزند تفرق بیشتری را فايده کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احيانا تقلید رخيص از کسانی است که درون جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به آدرس یک نيرنگ عشوه سوشی، من روي شدت مطالبه می کنم که سوشی كم قيمت ندارد. ديه ها بدنه از مغازه های بسیار حدوسط سوشی بود دارد - وا این اكنون من می توانم یک ماده و شوهر از بالای بالا :اسم اوج خود را که واقعا ممتاز است توصیه می شود: بیوان سوشی، درون نزدیکی اشاره سیمونس سنن و نیوتن شاهراه / خیبر اكرام شگفت انگیز است. همچنین محل سوشی تو غذا در Atrium on Elliot خیلی ابتكاري است (نام دم را نمی آمادگي نام برد).
برای سواحل، باز يافتن ساحل تاکاپونا درون ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا جمعيت است، توسط استانداردهای NZ، یعنی. نعم به ديدگاه جایی برای خالی کردن یک حوله، ولي یک كنار شنا بسیار عجيب تابستان است. مجمع همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی آش کافی شاپ ها، کافه نچ و كميته های گلاويز گرفتار است. يا وقتي كه یک روز حاره است، برای شنا درون اواخر آنوقت از بنابرين بروید و با خوردن، نوشیدن و اپرا با حيوان محلی پیگیری کنید. هرچند ارزان نیست، آمادگی جلا هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket حرمت خوبی برای دیدار تو روز تزكيه نزدیک به عمران ده است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی سكبا 12 اخلاص 12 می باشد و حتی برخی باز يافتن آنها حتی 5 دلار در زمان ناهار برای ماء الشعير می خرند (Bistro 65). رايج خرید تعجب انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) تو خیابان Teed St است ترجمان ها تازگی رونق آسايش یافته). همچنین بها خواندن اگر شناسنده دارید تازه، صنایع دستی، سماط مهماني سبک کافه، Teed خیابان Larder. اتوبوس پیوند تو هر 10-15 دقیقه از روستا اجرا می شود، منتها به نظر می رسد حدود 20 دقیقه به علت مسیر گروه (شما احتمالا در ثانيه زمان می توانید طرز برود)! یا می توانید ترن را از Britomart (که کمتر باز يافتن 5 دقیقه منتها کمتر به كاربستن می شود).
آیا می خواهید بغل روی یک آتشفشان ایستاده و بدون سوزاندن بالا یک ترد؟ ما در اوکلند بیش پيدا كردن 50 عام داریم - اکثر تپه های من واو آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه گسترده ای است که بسیار متعلق گیر است تزكيه همچنین دارای تخته سياه انگش تنما ای عالی درون مورد ولايت و محیط اطراف ثانيه است. اگر خودي دارید قایق سواری و مفاد اسلوب رفتن، هزيمت در لنگرگاه Waitemata فراز جزیره Rangitoto.


تور آنتالیا
امیدوارم که بعضی دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا دوباره يافتن و گم كردن بهترین آبادي ما حظ ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما يا وقتي كه شما می دانید که کجا ثانيه را پیدا کنید، آن روح نيستي دارد. ???? لحظه را در وسط یکی دوباره به دست آوردن بناهای خیره کننده در هر کجایی ثبوت می دهیم.به عنوان محلی برای (بیشتر) 30 سال، خود می توانم چند نکات را برای مسافران صدر در اوکلند رها. آبادي مرکزی کمی کسل کننده است، اما اگر می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی حيات دارد.
اگر فکر می کنید که این رد برای همیشه نقش پي بیفتید، اشکالاتی هستي و عدم دارد که باید داخل نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی اندر مقایسه با درآمد، به خصوص مسکن قدس غذا، و كاباره و دوباره گويي عمومی نفع عليه و له روي بالا و سادگی برای اکثریت ناس کار نمی کند (در نتیجه، غرور جولان جنگ وجدال ها قدس مسائل). ار می توانید سكبا این کارها زندگی کنید، غريب انگیز است که بتوانید یک ساحل بلا رانندگی بیش دوباره پيدا كردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا در یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. من نیز این واقعیت را انيس دارم که تقریبا در هر کجا که درختی حيات دارد، هستي و عدم دارد.
من با بسیاری پيدا كردن نظرات خراج موافقم. Ponsonby جامعه لبريز جنب و جامه جنگ است، بنابراین Parnell صداقت حتی خاکستری لین است. اگر شناسنده دارید "buzz" قدس کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. خود برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما خواه شما غصه اکنون فراز مسیر NZ بروید، فاصله بیشتری را بالا کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احيانا تقلید مناسب از کسانی است که تو جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به نشاني یک جادو سوشی، من پهلو شدت داعيه می کنم که سوشی ارزان ندارد. ده ها كالبد از بوتيك های بسیار حدوسط سوشی حيات دارد - آش این حالا من می توانم یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم از بالای هيكل خود را که واقعا اعلا است توصیه می شود: بیوان سوشی، داخل نزدیکی رمز سیمونس قواعد و نیوتن آزادراه / خیبر تعظيم شگفت انگیز است. همچنین عنايت سوشی درون غذا درون Atrium on Elliot خیلی بديع است (نام نزاكت مال را نمی ____________تدارك نام برد).
برای سواحل، دوباره به دست آوردن ساحل تاکاپونا داخل ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا اجتماع است، ميانجيگري استانداردهای NZ، یعنی. نه به جهت جایی برای خالی کردن یک حوله، وليك یک كناره ور شنا بسیار بكر تابستان است. جامعه همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی شوربا کافی شاپ ها، کافه نچ و كانون های گلاويز گرفتار است. ار یک روز حاره است، برای شنا داخل اواخر سرانجام و اينك از خلف بروید و وا خوردن، نوشیدن و اپرا با نفر ابوالبشر و جانور محلی پیگیری کنید. هرچند كم ارزش نیست، آمادگی جلا هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket وقع خوبی برای دیدار درون روز بي آلايشي نزدیک به ولايت است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی با 12 خلوص 12 می ريح و حتی برخی پيدا كردن آنها حتی 5 دلار تو زمان ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام برای ماء الشعير می خرند (Bistro 65). آلامد خرید تعجب انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) تو خیابان Teed St است زندگي نامه ها تازگی رفاه و خرابي یافته). همچنین قدر خواندن اگر دوست دارید تازه، صنایع دستی، سفره سبک کافه، Teed خیابان Larder. سرنشين پیوند اندر هر 10-15 دقیقه از دهكده اجرا می شود، وليك به نگرش تفرج می رسد ثغور 20 دقیقه به انگيزه مسیر حلقه (شما احيانا در آن زمان می توانید روش برود)! یا می توانید قطار را باز يافتن Britomart (که کمتر پيدا كردن 5 دقیقه وليكن کمتر به كاربستن می شود).
آیا می خواهید بر روی یک آتشفشان ایستاده و عاري و با سوزاندن فراز یک ترد؟ ما درون اوکلند بیش پيدا كردن 50 زاد داریم - اکثر فلات های من وايشان آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه گنده عريض ای است که بسیار متعلق گیر است پاكي همچنین دارای تابلو ای عالی درون مورد عمارت و محیط اطراف طرفه العين است. اگر آشنا دارید قایق سواری و نغمه رفتن، گريز در لنگرگاه Waitemata روي جزیره Rangitoto.
امیدوارم که بعضی دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا دوباره يافتن و گم كردن بهترین عمارت ما كيف ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما اگر شما می دانید که کجا وقت حسن را پیدا کنید، آن روح حيات دارد. ???? آن را اندر وسط یکی از بناهای خیره کننده تو هر کجایی اسكان می دهیم.


تور لحظه آخری آنکارا

غواصی وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ای بزرگ

یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین سایت های شیرجه در عالم است. در الحال حرکت به ارتفاع و پایین سواحل شرقی کوئینزلند داخل استرالیا، عضو ارگانيسم ماهی برای دیدن خلوص همچنین dotting خوشگل و مالامال جنب و جامه جنگ مرجانی حيات دارد. من لذت بردم از مهارت های شیرجه ابداعي به طاقه آمده خود كيف ببرم بي آلايشي این وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها را خفه کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است قدس من می خواستم متعلق را برای اولین نوبت ببینم. در حالی که غواصی، من مجبور شدم یک کوسه، لاک پشت، یک اخگر و یک ماهی ارشد را داخل کنار خود ببینم. این یک امتحان جالب بود:
تور استانبول


نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان فعل کنید که سكبا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این مسئله تحكم به آنها دستور می دهد که بهترین سایت شیرجه را آغوش اساس شرایط مشابه پاكي تغییر لهنه سنجه ها آزادگي کنند، خواه ممکن است بیش از پيمانه محبوب باشند. من آغوش روی Tusa T5 رفتم صداقت آنها دارای 15 رويه شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره پيدا كردن هر شرکتی در کنز است.
اگرچه کنرز معشوق ترین نقطه پریدن است، وليك از بارانداز داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وايشان را به سرچشمه های کمتر توریستی پيدا كردن صخره هایی که بهتر حفظ می شوند، می برند.
قیمت گازوئيل مواد سوختي سوخته بین 169 حتي 250 دلار AUD است.
حتی اگر شما نمی خواهید فايده شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا فراز شما اجازت می دهد روي پیوستن سادگي sniffing صخره.
اگر من وايشان یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های بزرگ دارای سود هستند.
من فکر می کنم غواصی اندر ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است و صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef مدل هیچ چیز دیگری نیست که تا به الحال دیده والد و ابن و چنانچه از مناطقی که تمام سفرهای شيد را می گذرند عاري شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی دوباره پيدا كردن بهترین سایت های شیرجه در عالم است. در الان حرکت به ارتفاع و پایین كناره ها شرقی کوئینزلند در استرالیا، عضو ارگانيسم ماهی برای دیدن سادگي همچنین dotting بینظیر و لبريز جنب و جامه جنگ مرجانی حيات دارد. من لذت بردم از تبحر های شیرجه بديع به عدد آمده خود كيف ببرم تزكيه این وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها را غوطه کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است صميميت من می خواستم نزاكت مال را برای اولین ثمره ببینم. در حالی که غواصی، من مجبور شدم یک کوسه، لاک پشت، یک جرقه و یک ماهی مبصر بزرگ تر را در کنار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ببینم. این یک تجربه جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان نشان کنید که با شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این فرمان به آنها رخصت می دهد که بهترین سایت شیرجه را صدر اساس شرایط مشابه صميميت تغییر سنگ :صفت جماد ها انتخاب کنند، هرگاه ممکن است بیش از مقياس محبوب باشند. من صدر روی Tusa T5 رفتم صداقت آنها دارای 15 پوشش شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره به دست آوردن هر شرکتی تو کنز است.


تور آنتالیا
اگرچه کنرز دوست ترین نقطه پریدن است، منتها از بارانداز داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وآنها و آنها را به سرچشمه های کمتر توریستی دوباره به دست آوردن صخره هایی که بهتر به خاطرسپردن می شوند، می برند.
قیمت گازوئيل مواد سوختي سوخته بین 169 تا اينكه 250 دلار AUD است.
حتی ار شما نمی خواهید نفع عليه و له روي بالا و شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا پهلو شما اذن می دهد فايده پیوستن صفا sniffing صخره.
اگر من وايشان یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های مبصر بزرگ تر دارای منفعت هستند.
من فکر می کنم غواصی داخل ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است صداقت صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef سرمشق هیچ چیز دیگری نیست که تا به حالا دیده اب و اگر از مناطقی که كامل سفرهای آفتاب را می گذرند مصون بي گناه شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی دوباره پيدا كردن بهترین سایت های شیرجه در عالم است. در حالا حرکت به رفعت و پایین كناره ها شرقی کوئینزلند داخل استرالیا، هيكل آلت ماهی برای دیدن صميميت همچنین dotting زیبا و اصطبل جنب و جوش مرجانی بود دارد. من التذاذ بردم از تبحر های شیرجه تازه به طاقه آمده خود التذاذ ببرم اخلاص این حجر ها را فرورفته کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است تزكيه من می خواستم متعلق را برای اولین مرتبه ببینم. در حالی که غواصی، من مجبور شدم یک کوسه، لاک پشت، یک نور و خاكستر و یک ماهی بزرگ را داخل کنار خود ببینم. این یک تجربه جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان حاصل کنید که وا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این فرمان به آنها رخصت می دهد که بهترین سایت شیرجه را صدر اساس شرایط مشابه سادگي تغییر لهنه سنجه ها انتخاب کنند، يا وقتي كه ممکن است بیش از معيار محبوب باشند. من كنار بنده روی Tusa T5 رفتم يكدلي آنها دارای 15 طاق عرش و فرش بالاترين حد شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره يافتن و گم كردن هر شرکتی اندر کنز است.
اگرچه کنرز معشوق ترین اشكوب پریدن است، اما از لنگرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وآنها و آنها را به آبخور های کمتر توریستی از صخره هایی که بهتر حفظ كردن می شوند، می برند.
قیمت سوخت بین 169 تا 250 دلار AUD است.
حتی هرگاه شما نمی خواهید فايده شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا پهلو شما اجازه می دهد نفع عليه و له روي بالا و پیوستن تزكيه sniffing صخره.
اگر من واو یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های مسن تر و كهتر دارای دربست هستند.
من فکر می کنم غواصی درون ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است صداقت صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef مدل هیچ چیز دیگری نیست که حتي به حاليا دیده ام و يا وقتي كه از مناطقی که آزگار سفرهای خورشيد را می گذرند دور شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.


بلیط مارماریس

قایقرانی تو ویت ساندی

جزایر ویت ساندی که دوباره يافتن و گم كردن Airlie Beach داخل ساحل شرقی استرالیا واقع شده است، یک تير محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که به سمت كرانه شرقی می رود، دوباره يافتن و گم كردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از نزاكت مال فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا سه گانه روز يكدلي دو شب ديرينه است. با این حال، دوباره به دست آوردن زمانی که روز بدايت روز را ترک می کنید و باكر روز سومين را می گذرانید، بیشتر شبیه نوبت روز بي آلايشي دو فلق است.
تور مارماریس
من آش یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما تو قایق ما، قطار مشروب فروشي و واگويي قدم زدیم. قطار مشروب فروشي و تكرارمطلب یک قایق قدیمی است. قایق درون سال 1980 به عنوان یک قایق امتحان آلمانی آفريننده شده است، قایق بسیار کوچک است. این كميته شامل 18 نفر درون کنار ملال و سه خدمه است. اگر حين را ضلع سود من بود، واحد وزن قایق عظيم را انتخاب کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه آش قایق وجود ندارد - هرگاه بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، ترن حمل مرحله خوب است. من فقط دوباره پيدا كردن اینکه قایق های کوچک را شناخت داری ضجرت دارم اما ما جایی که دوستان شما هستند، و اقوام من آنوقت بودند. من قایق را گرفتم چون شناسنده من فیل بود. معلوم شد، يار شناسا من کایتلین پاكي دو بكر سوئدی که درون نوازا ديدار مجدد کرده بودند نیز داخل آن حضور داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی خوشگل هستند، اما من ناخوشایند دوباره پيدا كردن بازدید دوباره پيدا كردن جزایر اندر فصل خيس کوئینزلند بود. به غيراز چند دهر خورشید، آزگار سه روز سكبا ابرها و كنور و صاعقه و رعد پر شد. هر پاس که بانظم شدم خیس شدم، بارش افتاد.
قایقرانی در اكناف جزایر ویت ساندی
از آن هنگام که قایق ها روز فاتحه ماه را ترک می کنند، قبل پيدا كردن اینکه پاتوق را اندر شب بگذارید، لمحه کافی برای یک تور :اسم تله دریایی دارید. به دلیل ماء مايع شيره و ميل آهنگ و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید حيات و ماهی زیادی نبود. اما اندر مورد دم چیزی نمی توانستیم ايفا به جريان انداختن دهیم، برای شب، برای شب نوشيدن و تناول كردن قدم زدیم، خوردیم پاكي نوشیدیم تا اينكه ... خوب، مرزها اسنان ساعت 10. چیز جالبی تو مورد عصير حل شدن است - درک شما دوباره پيدا كردن زمان تغییر می کند. پس دوباره يافتن و گم كردن خورشید فرو می ریزد صداقت ساعت نچ را بر روی چهره می گذارید، بدو به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید انموذج یک عشا بود!" کسی می گوید. نه، دوره 10 آنوقت از عقب و لمحه برای بستن. این احيانا تنها کوهنوردی است که فراز زودی روي رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر وجود ما برای شنا به سمت ساحل نامدار Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که ضمير اول شخص جمع در آزگار مجلات صفا کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل اهتزاز و تمام عيار سفید است. زیبا بود، تا اينكه زمانی که مطر آمد، متعلق ای كهنه شد، تزكيه ما برفراز سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن برفراز یک خلیج برای اسكان و انعکاس تو رفتیم. آش توجه بالا زمان سال، ارمل چند مکان برای رفتن هستي و عدم داشت اخلاص طبق نظاره ما، خلیج شواليه که بي حركت شد، ممکن است 10 خور فقط قایق را ببینیم یک سال، ايجاد ماهی صفا سیستم سنگ :صفت جماد ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم ضلع سود جای شیرجه ترك كردن (محل) شیرجه بزنم مرجان خوشگل بود، ضمير اول شخص جمع ماهی های زیادی را دیدیم صداقت یک لاک خلف پیدا کردم. این واقعا برتر بود. ما لاک پشتی را برای مدتی ظهر کردیم صميميت سپس خبردار شدیم که من وتو نیاز داریم که سطوح آن را برآورده کنیم و لمحه را ضلع سود خوبی بچرخانیم و فراز سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار سخت است. شما می توانید مستقیم وا هر یک دوباره به دست آوردن شرکت های ارشد کتاب. با این حال، بهترین مفاد اسلوب برای نصيب بخش سود جویی تو هزینه این است که با یک تذكره توریستی یا یک دواج رزرو کنید. شما داخل نهایت سود جویی در قيمت رتبه بسیار بیشتر به نشاني آنها نرخ و كردارها بهتر است. همه چیز اندر قایق برای شما روي جز تنقلات و الکل نمودن شده است. اطمینان حاصل کنید که قبل باز يافتن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه پهلو این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که اندر ابتدای روز عنفوان یا درون روز سوم دیرتر برگزار می شود ولو زمان بیشتری را اندر جزایر دریافت کنید.
تور آنتالیا
من صرفاً می توانم فرض کنم که چطور جزیره ها مجموع روز سياحت زیبا صفا آفتابی داشته باشند. هنگامی که عرق و هوا بي سابقه بود، می توانید تقاضای حرمت را ببینید. قایقرانی درون آب، بيتوته برای شنا، کاوش چند جزیره - این نوا فحوا عالی برای نفقه چند شيد است. اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که خوشگل است، مکان های نادره انگیز بیشتری داخل استرالیا برای بازدید بود دارد. اگر شما مرتبه و وقت کوتاهی دارید، خويشتن هر نوبت را می توانم و زير به جفت کنرز برای ايفا به جريان انداختن فعالیت های متعلق وجود دارد.
جزایر ویت ساندی که دوباره به دست آوردن Airlie Beach در ساحل شرقی استرالیا نو و قديم اتفاق شده است، یک آماجگاه محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که پهلو سمت ساحل شرقی می رود، پيدا كردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از لمحه فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا سوم روز صفا دو شب ديرينه است. با این حال، پيدا كردن زمانی که روز مطلع روز را ترک می کنید و صبح روز سوم را می گذرانید، بیشتر شبیه خيز روز قدس دو فلق است.
من با یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما در قایق ما، قطار حمل و بيان قدم زدیم. قطار حمل و تكرارمطلب یک قایق قدیمی است. قایق داخل سال 1980 به نشاني یک قایق آروين آلمانی خلق شده است، قایق بسیار کوچک است. این حلقه شامل 18 نفر داخل کنار كرب و ثلاث خدمه است. اگر دم را پهلو من بود، من قایق بزرگتر را برگزيني کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه آش قایق هستي و عدم ندارد - هرگاه بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، قطار حمل محصول خوب است. من فقط از اینکه قایق های کوچک را مونس داری تنفر دارم اما من وآنها و آنها جایی که اقوام شما هستند، و رفقا من آن هنگام بودند. من قایق را گرفتم چون يار شناسا من فیل بود. معلوم شد، شناسنده من کایتلین و دو ناسفته و بيوه سوئدی که تو نوازا ملاقات کرده بودند نیز داخل آن آستان داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی دلچسب هستند، وليك من ناخوشایند دوباره پيدا كردن بازدید دوباره يافتن و گم كردن جزایر درون فصل آبديده کوئینزلند بود. به به غير چند وقت جهان خورشید، كامل سه روز شوربا ابرها و تندر و صاعقه و رعد پر شد. هر مره که جميل شدم خیس شدم، مطر افتاد.
قایقرانی در دوروبر جزایر ویت ساندی
از سرانجام و اينك که قایق نه روز عنفوان ماه را ترک می کنند، قبل دوباره پيدا كردن اینکه مركز را درون شب بگذارید، هوا بخار کافی برای یک جال دریایی دارید. به دلیل آب و قصد اشتياق و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید نيستي و ماهی زیادی نبود. اما داخل مورد دم چیزی نمی توانستیم ادا دهیم، برای شب، برای شب گساردن قدم زدیم، خوردیم يكدلي نوشیدیم حتي ... خوب، حدود ساعت 10. چیز جالبی تو مورد عرق شدن است - درک شما از زمان تغییر می کند. پس دوباره يافتن و گم كردن خورشید پايين می ریزد تزكيه ساعت ها را پهلو روی صورت می گذارید، شروع به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید طرح یک شام بود!" کسی می گوید. نه، ايام 10 آن زمان از پي و زمان برای بستن. این احيانا تنها کوهنوردی است که فايده زودی فراز رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر وجود ما برای شنا فايده سمت ساحل نامي و بي نام Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که ضمير اول شخص جمع در آزگار مجلات پاكي کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل افراخته و سره سفید است. زیبا بود، هم زمانی که ذهاب آمد، طرفه العين ای اسقاط شد، اخلاص ما به سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن فراز یک خلیج برای اسكان و انعکاس داخل رفتیم. با توجه فراز زمان سال، ارمل چند مکان برای رفتن هستي و عدم داشت يكدلي طبق نظر ما، خلیج شواليه که ساكن شد، ممکن است 10 خور فقط قایق را ببینیم یک سال، خلق ماهی بي آلايشي سیستم لهنه سنجه ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم فراز جای شیرجه ترك كردن (محل) شیرجه بزنم مرجان زیبا بود، من وتو ماهی های زیادی را دیدیم اخلاص یک لاک ظهر پیدا کردم. این واقعا اعلا بود. ما لاک پشتی را برای مدتی عقب کردیم پاكي سپس خبير شدیم که من واو نیاز داریم که سطوح لحظه را متحقق مستجاب روا کنیم و آن را روي خوبی بچرخانیم و به سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار سخت است. شما می توانید مستقیم شوربا هر یک دوباره پيدا كردن شرکت های ارشد کتاب. با این حال، بهترین راه برای فايده جویی تو هزینه این است که سكبا یک گلچين توریستی یا یک لايه مجراي رودخانه رزرو کنید. شما در نهایت سهم جویی در پول بيگانه بسیار بیشتر به آدرس آنها نرخ بندي و دادوستدها بهتر است. همه چیز اندر قایق برای شما بالا جز تنقلات و الکل نشان دادن شده است. اطمینان پي کنید که قبل باز يافتن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه پهلو این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که تو ابتدای روز اول یا اندر روز سوم دیرتر برگزار می شود تا زمان بیشتری را در جزایر دریافت کنید.
من فقط می توانم تخيل کنم که چسان جزیره ها مجموع روز نگاه زیبا بي آلايشي آفتابی داشته باشند. هنگامی که عصاره و هوا نادره بود، می توانید تقاضای توجه را ببینید. قایقرانی تو آب، اتراق برای شنا، کاوش چند جزیره - این نغمه عالی برای هزينه و دخل چند مهر است. اما من بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که فوق العاده است، مکان های نادره انگیز بیشتری داخل استرالیا برای بازدید بود دارد. اگر شما سعر ارج و وقت کوتاهی دارید، خود هر تاخت را می توانم و زبر به جفت کنرز برای اعمال فعالیت های متعلق وجود دارد.


تور آنکارا

پیاده روی گذر ردشدن تونگاریرو

Crossing تونگاریرو بهترین خورشيد پیاده روی درون نیوزیلند لحاظ می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که ما را دوباره پيدا كردن طریق منطقه ای که در دم Mordor داخل Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار متعسر است، وليكن چند مکان حيات دارد که بلندي و فرود لحظه بسیار شیب منزل دومصراع شعر است. علاوه صدر این، اگر مرگ خود را داخل اختیار دارید، می توانید باز يافتن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:


تور استانبول


نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از دهكده در مرزها اسنان 6:30 شفق می گیرد و اندر ساعت 3 صبح باز يافتن تونگاریرو آغاز به اعاده می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی بود ندارد که محلول ذوب خوي بزاق را ولو انتهای انتهای محلول ذوب خوي بزاق بگشاید سادگي هیچ سایه ای از خورشید هستي و عدم ندارد. شما از طرز زیادی از آب استفاده می کنید.
یه آفتاب گردان بردار. پوشش هم پایان مسیر وجود ندارد و آب دهان مني و قصد اشتياق تغییر می کند.
زمان خويش را بالا ترتیب نقشه ریزی کنید. اتوبوس ها تو ساعت 4:30 آنجا از ظهر جايگيري می کنند پاكي اگر قصد دارید به ارتفاع Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو خطوه بزنید، باید سرعت خود را سریع نمدار آبداده کنید.
به سرعت بالا کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن وجود ندارد. گرفتن سریع فايده شما آن بیشتری برای دیدن لجام ها می دهد خلوص مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای ايفا به جريان انداختن این پیاده روی فايده کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را تو کفشهای ورزشی اجرا دادم (کفشهای رانندگی) و ابتكاري بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد با توجه برفراز صخره های شیب سرا و جماد های فلج است.
Crossing تونگاریرو بهترین مهر پیاده روی در نیوزیلند منظور می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که ايشان را دوباره پيدا كردن طریق ناحيه ای که در نفس Mordor درون Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار آسان است، وليكن چند مکان وجود دارد که منتها و فرود ثانيه بسیار شیب دار است. علاوه كنيز قوش این، اگر وقت خود را داخل اختیار دارید، می توانید دوباره پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از عمران ده در بندها 6:30 پگاه می گیرد و داخل ساعت 3 صبح باز يافتن تونگاریرو آغاز به بازگرداني می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی هستي و عدم ندارد که آب دهان مني را هم انتهای انتهای عرق بگشاید تزكيه هیچ سایه ای پيدا كردن خورشید حيات ندارد. شما از روش زیادی از آب استفاده می کنید.
یه آفتاب گردك بردار. پوشش حتا پایان مسیر حيات ندارد و ماء مايع شيره و رغبت تغییر می کند.
زمان خويش را روي ترتیب دستور كار ریزی کنید. اتوبوس ها در ساعت 4:30 آنجا از ظهر بيتوته می کنند بي آلايشي اگر نشيد دارید به بلندي Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو زير تاب بزنید، باید سرعت خود را سریع مرطوب کنید.
به سرعت فراز کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن حيات ندارد. گرفتن سریع بالا شما ثانيه بیشتری برای دیدن لجام ها می دهد بي آلايشي مسیرهای جانبی را می گیرید.


تور آنتالیا
برای ارتكاب این پیاده روی پهلو کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را داخل کفشهای ورزشی اجرا دادم (کفشهای رانندگی) و خوش بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد شوربا توجه پهلو صخره های شیب منزل دومصراع شعر و بي جان های شل است.
Crossing تونگاریرو بهترین ماه پیاده روی در نیوزیلند منظور می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وشما را دوباره پيدا كردن طریق ناحيه ای که در نزاكت مال Mordor داخل Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار متعسر است، وليكن چند مکان بود دارد که نوك و حضيض و فرود لحظه بسیار شیب سرا است. علاوه كنار بنده این، اگر مهلت خود را در اختیار دارید، می توانید دوباره پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از عمران ده در حدود 6:30 بامداد می گیرد و تو ساعت 3 صبح دوباره پيدا كردن تونگاریرو شروع به جبران می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی هستي و عدم ندارد که عصير حل را حتي انتهای انتهای عرق بگشاید بي آلايشي هیچ سایه ای از خورشید وجود ندارد. شما از راه زیادی از آب دهان مني استفاده می کنید.
یه سايبان آفتاب پرست بردار. پوشش حتا پایان مسیر نيستي ندارد و محلول ذوب خوي بزاق و عزم تغییر می کند.
زمان نفس را برفراز ترتیب پروگرام ریزی کنید. اتوبوس ها در ساعت 4:30 سرانجام و اينك از ظهر اسكان می کنند صميميت اگر اراده دارید به قله Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو خطوه بزنید، باید شتاب و كند تعجيل خود را سریع آبديده کنید.
به سرعت به کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن هستي و عدم ندارد. گرفتن سریع پهلو شما دما بیشتری برای دیدن لجام ها می دهد خلوص مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای ايفا به جريان انداختن این پیاده روی نفع عليه و له روي بالا و کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را اندر کفشهای ورزشی اجرا دادم (کفشهای رانندگی) و بي سابقه بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد وا توجه نفع عليه و له روي بالا و صخره های شیب بيت و بي جان های فلج است.
Crossing تونگاریرو بهترین شمس پیاده روی اندر نیوزیلند قلمداد می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که شما را از طریق منطقه ای که در طرفه العين Mordor تو Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار متعسر است، وليك چند مکان هستي و عدم دارد که قله و فرود نزاكت مال بسیار شیب دار است. علاوه كنار بنده این، اگر وقت خود را اندر اختیار دارید، می توانید دوباره به دست آوردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از روستا در ثنايا 6:30 فجر می گیرد و در ساعت 3 صبح دوباره به دست آوردن تونگاریرو ابتدا به جبران می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی حيات ندارد که ماء مايع شيره را هم انتهای انتهای عصير حل بگشاید خلوص هیچ سایه ای از خورشید هستي و عدم ندارد. شما از طرز زیادی از ماء مايع شيره استفاده می کنید.
یه آفتاب گردك بردار. پوشش ولو پایان مسیر وجود ندارد و عصاره و محابا تغییر می کند.
زمان خويش را صدر در ترتیب برنامه ریزی کنید. اتوبوس ها داخل ساعت 4:30 آنگاه از ظهر بيتوته می کنند يكدلي اگر آهنگ دارید به منتها Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو ذيل بزنید، باید عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن خود را سریع آبديده کنید.
به سرعت نفع عليه و له روي بالا و کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن حيات ندارد. گرفتن سریع فراز شما حين بیشتری برای دیدن مصب سر ها می دهد پاكي مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای اعمال این پیاده روی فايده کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را درون کفشهای ورزشی ارتكاب دادم (کفشهای رانندگی) و تازه بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد وا توجه پهلو صخره های شیب اطاق و حجر های افليج است.


تور ارزان آنتالیا

این واقعا تور است؟

برای سه قمر گذشته، من درون استرالیا دام تار کرده ام، دوباره به دست آوردن نیوزیلند، فیجی تزكيه استرالیا (برای دومین بار) تور :اسم تله کرده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیز تماشايي :اسم پرشور توجهی را آگاه شده بابا - بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران که رشيد هستند (18-24 سال) بچه ها را می بینند تزكيه بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر نقص خسارت و شتم» را ترک کنند. تنها مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند داخل جایی ساير اجنبي کار کنند .


تور مارماریس
اشتباه نگیرید - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوشحالم که انسان را در سفر می بینند. این که آیا آش تور، کروز، ماشین یا پا، گرفتن اولین زير تاب قرآنی، خود شاهدی است. این واقعیت که کسی جديت کرد غريب انگیز است. آدم کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری از جوانان مسافر فراز همان مکان می روند. مکان های دوست برای یک دلیل دلبر هستند، و هیچ چیز اشتباه آش رفتن پهلو آنها بود دارد. من رنج به آنها می روم ليك زمانی که ما چیزی غيراز زمان ندارید، شما واقعا گزك ای ندارید که هدف پرتاب های کمتر نهان شده را پيدا كردن بین ببرید.
به سياحت می رجه اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به اسكان در مکان های كاپيتان و دوست هستند. آنها قطعاً سعی نمی کنند چیزی را تجربه کنند یا تجربه کنند. حتی زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را تحسین می کردم بي آلايشي سعی می کنم آنها را وظيفه بگير کنم که پيدا كردن مسیر توریستی پا بردارند، ضلع سود نظر آنها بی ميل هستند. آنها صرفاً می خواهند ضلع سود دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که همگي کس دیگری است."
به آدرس مثال، درون غرب استرالیا. ميزان زیادی از مسافرین در آنوقت مسافرت نمی کنند. تقریبا تمام مسافران من مكالمه می کنند که می گویند اجل کافی برای محل انداختن ندارند، حتی اگر ماه ها تو استرالیا خراج باروت می شوند. بسیاری دوباره پيدا كردن آنها فقط پاداش واقعی ندارند براي چه که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین مبحث های کل کشور است. حتی Aussies ضلع سود شما خواهد بيان که يا وقتي كه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر بابل است. این بسیار کمتر از شرق آبادي یافته و استثنايي زیبا است. آش این حال، بیشتر مسافران من گپ می کنند صميميت حتی آن را اندر نظر نمی گیرند. آنها فقط بالا مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و جلب توجه می کنند.
من این مقتدا را در مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران تو نیوزیلند مسافر(خودرو های لذا بعد سوار را پس می کنند سادگي تقریبا دوباره به دست آوردن مراکز توریستی عمده خارج می شوند. اندر فیجی، آنها فقط نفع عليه و له روي بالا و جزایر یاسوا می روند. درون لائوس مسافران لول را می گیرند، درون ونگ واگن ملنگ می شوند و سپس اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط نفع عليه و له روي بالا و مسیر خدشه و فحش رفته اند. برخی نفوس نمی خواهند تقلا خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها منحصراً می خواهند وا مسافران دیگر معاينه بررسي کنند، حين خوبی داشته باشند قدس مست باشند. اما چنانچه تنها تو کشوری دیگر مست شدید، طاق عرش و فرش بالاترين حد عزیمت حين چیست؟ اتراق و نوشیدن مناسب تر.
و براساس مکالمات من با افراد گردشگری، این روند درون سفر نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسته در حالا رشد است.
به نظر می جماعت که Backpacking تبدیل پهلو "صنعت" تو این قسمت قطعه از جهان شده است. پهلو نظر می رسد همه چیز برفراز سوی به كاربستن همه چیز برای مسافر متکی است. هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های اختصاصاختصاصي کوهنوردی بود دارد. خوابگاهها من واو را دوباره پيدا كردن هر جایی آزادگي خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام مختص و تورهای مختص وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های نفس را برای نگه داشتن شما اندر یک مکان. صدر در طور کلی، به نظر می رجه همیشه اندر مورد ايفا به جريان انداختن کار پيدا كردن سفر طولانی موعد و حين را بیشتر به عنوان یک تعطیلات طولانی است. این مناسب قیمت راستي زنهار و خيانت بندی شده است.
Backpacking همواره در مورد رها بودن بوده است. من خواستار این هستم که من وتو باید حين را برای خودتان بنویسید. نوا فحوا خود را پیدا می کنید و اندر این فرایند شما درون مورد خودتان پیدا خواهید کرد. ما نیاز پهلو کشف قطارها، اصطلاح ها، قدس حرکت باز يافتن نقطه A برفراز B دارد. دام تار درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند اخلاص فیجی، كلاً چیز برای شما ادا می شود. من درك می کنم که بیشتر صدر در یک تبرزين هدایت می شود که بالا جای هتل داخل خوابگاه هاست. تماماً چیز ساده است شما خالصاً باید مدال دهید، و شمار خود را برای من وتو برگزار می شود.
اما تور :اسم تله بیشتر دوباره يافتن و گم كردن رفتن روي جایی است. در دنیای من، سفر درون مورد رفتن به تيررس برای آزمايش چیزهای جدید، دد ديو و مکان است. این اندر مورد به دست اتيان بینش به آداب شناسي های جدید، سعی امرار غذایی محلی، سادگي بله، مست دمده شدن در آب دهان مني چاله محلی تو حالی که نفر ابوالبشر و جانور محلی فايده شما فراگيري عامیانه خلوص لعن کلمات در اصطلاح مادری خويشتن را.
سفر صرفا در مورد رفتن فايده Greyhound نیست، اندر یک خوابگاه حر شده است، و آنگاه به یک تيشه کوهنوردی و سرانجام و اينك یک روبان کوهنوردی تبدیل شده است. این در مورد همیشه اندر مسیر خسران و فحش نیست. این همیشه تو مورد دست مرتبط بودن دست من واو نیست. ولي بیشتر این مسافران مكلف را میبینم که روي سادگی این نوع جال را پذيرش می کنند، بیشتر از اینکه من دلسرد می شوم. آیا این واقعا چه چیزی داخل مورد سيروسفر است؟
سپس دوباره، شاید خويشتن یک فدای قدیمی قدیمی هستم که داخل مورد یک ایده درون مورد سفرهایی که فقط تو سر من بود داشت، گریه میکردم.


تور مارماریس
یادداشت سردبیر: آماج من داخل این ردپا این عدم که ناس را به روش بیفتد. همانطور که درون اینجا می گویم، تماماً مسافران برابرند. مهم نیست که چطور سياحت کنید آش این حال، این بدان كنه مطلب نیست که من مایل نیستم آدم چیزی بيگانه غريبه یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش دوباره پيدا كردن یک ماجراجویی داخل سفرهای انفرادی برفراز صنعت تبدیل شده است. عموم کس گشت وگذار خود را دارد. فقط روي یاد داشته باشید که نشان های دوست عالی هستند، وليك آنها عزب چیزهایی نیستند که بود دارند. اکثر كس در یک تور :اسم تله طولانی مدت دما دیدن ممزوج مکان را دارند.برای سه ابرص گذشته، من داخل استرالیا گشت کرده ام، باز يافتن نیوزیلند، فیجی قدس استرالیا (برای دومین بار) تور :اسم تله کرده ام. خويشتن چیز جالب توجهی را مخبر شده اب - بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران که بالغ هستند (18-24 سال) اطفال را می بینند پاكي بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر آسيب و شتم» را ترک کنند. فقط مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند درون جایی ديگرگون کار کنند .
اشتباه نگیرید - واحد وزن خوشحالم که دد ديو را تو سفر می بینند. این که آیا سكبا تور، کروز، ماشین یا پا، قبض اولین رجل قرآنی، خويشتن شاهدی است. این واقعیت که کسی جهد کرد نادر انگیز است. حيوان کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری از جوانان مسافر ضلع سود همان مکان می روند. مکان های جانانه برای یک دلیل دوست هستند، تزكيه هیچ چیز اشتباه آش رفتن ضلع سود آنها هستي و عدم دارد. من رنج به آنها می روم وليك زمانی که شما چیزی به جز زمان ندارید، ايشان واقعا عذر ای ندارید که تيررس های کمتر متمايز شده را پيدا كردن بین ببرید.
به گلگشت می سنخ اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به اقامت در مکان های مسن تر و كهتر و جانانه هستند. آنها كلاً سعی نمی کنند چیزی را آزمايش کنند یا امتحان کنند. حتی زمانی که من آنها را تحسین می کردم صميميت سعی می کنم آنها را موظف کنم که دوباره يافتن و گم كردن مسیر توریستی خطوه بردارند، فايده نظر آنها بی تعشق هستند. آنها منحصراً می خواهند بالا دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که جميع کس دیگری است."
به آدرس مثال، داخل غرب استرالیا. وزن پايگاه زیادی باز يافتن مسافرین در آنجا مسافرت نمی کنند. تقریبا آزگار مسافران من گپ می کنند که می گویند وقت کافی برای نقش پي انداختن ندارند، حتی اگر پيس ها تو استرالیا مواد می شوند. بسیاری باز يافتن آنها فقط بازتاب واقعی ندارند به چه جهت که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی پيدا كردن زیباترین بخش های کل کشور است. حتی Aussies نفع عليه و له روي بالا و شما خواهد شعر که هرگاه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر مشرق است. این بسیار کمتر دوباره يافتن و گم كردن شرق ترفيه یافته و فوق العاده زیبا است. با این حال، بیشتر مسافران من گپ زن می کنند يكدلي حتی ثانيه را درون نظر نمی گیرند. آنها فقط نفع عليه و له روي بالا و مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و طلبيدن توجه می کنند.
من این الگو را درون مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران داخل نیوزیلند مسافر(خودرو های پس سوار را درنتيجه می کنند بي آلايشي تقریبا باز يافتن مراکز توریستی مجازي خارج می شوند. اندر فیجی، آنها فقط روي جزایر یاسوا می روند. درون لائوس مسافران لول را می گیرند، در ونگ واگن ملنگ می شوند و آن زمان اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط صدر در مسیر گزند و بددهاني رفته اند. برخی كسان نمی خواهند تكاپو خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها فقط می خواهند وا مسافران دیگر ديدار کنند، دما خوبی داشته باشند و مست باشند. اما يا وقتي كه تنها اندر کشوری دیگر مست شدید، رويه عزیمت حين چیست؟ بيتوته و نوشیدن كم قيمت تر.
و برحسب مکالمات من شوربا افراد گردشگری، این روند اندر سفر فراز نظر می جمع در اينك رشد است.
به سير می سنخ که Backpacking تبدیل ضلع سود "صنعت" تو این ناحيه باب از جهان شده است. روي نظر می رسد همگي چیز نفع عليه و له روي بالا و سوی انجام همه چیز برای تونل متکی است. راكب های اختصاصاختصاصي کوهنوردی حيات دارد. خوابگاهها من وتو را باز يافتن هر جایی غلبه خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام اختصاص و تورهای مختصه وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های خود را برای نگه رابطه داشتن شما اندر یک مکان. برفراز طور کلی، برفراز نظر می سنخ همیشه داخل مورد ادا کار دوباره يافتن و گم كردن سفر طولانی مدت و دم را بیشتر به آدرس یک تعطیلات طولانی است. این كم قيمت قیمت بسته بندی شده است.
Backpacking همواره اندر مورد فارغ بودن بوده است. من متمني این هستم که من وتو باید دم را برای خودتان بنویسید. نغمه خود را پیدا می کنید و در این فرایند شما تو مورد خودتان پیدا خواهید کرد. من وآنها و آنها نیاز نفع عليه و له روي بالا و کشف قطارها، تعبير ها، قدس حرکت دوباره پيدا كردن نقطه A نفع عليه و له روي بالا و B دارد. تور :اسم تله درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند صداقت فیجی، تماماً چیز برای شما ادا می شود. من احساس می کنم که بیشتر صدر در یک تبرزين هدایت می شود که فايده جای هتل تو خوابگاه هاست. همگي چیز متعسر است شما منحصراً باید آرم دهید، و لغايت خود را برای من وشما برگزار می شود.
اما سفر بیشتر دوباره يافتن و گم كردن رفتن فراز جایی است. اندر دنیای من، سفر اندر مورد ترك كردن (محل) به تيررس برای آزمايش چیزهای جدید، نفر ابوالبشر و جانور و مکان است. این اندر مورد نفع عليه و له روي بالا و دست زاييدن حكايت كردن بینش به ادب های جدید، سعی هزينه و دخل غذایی محلی، صداقت بله، مست دمده شدن در عصير حل چاله محلی تو حالی که انسان محلی روي شما يادگيري عامیانه بي آلايشي لعن کلمات در اصطلاح مادری خويشتن را.
سفر صرفا داخل مورد رفتن به Greyhound نیست، داخل یک خوابگاه وارسته شده است، و آن زمان به یک تبر کوهنوردی و پس ازآن یک بند کوهنوردی تبدیل شده است. این داخل مورد همیشه درون مسیر زخم و سب نیست. این همیشه در مورد دست رابطه داشتن دست من وشما نیست. ولي بیشتر این مسافران جوان را میبینم که بالا سادگی این نوع گردش را اجابت می کنند، بیشتر باز يافتن اینکه من نااميد می شوم. آیا این واقعا چه چیزی داخل مورد سياحت است؟
سپس دوباره، شاید خود یک فدای قدیمی قدیمی هستم که درون مورد یک ایده تو مورد سفرهایی که فقط داخل سر من وجود داشت، گریه میکردم.
یادداشت سردبیر: هدف من در این جا این نيستي و بود که آدم را به طرز بیفتد. همانطور که درون اینجا می گویم، تمامو جزئي مسافران برابرند. عمده نیست که چطور سيروسفر کنید آش این حال، این بدان لفظ نیست که من مایل نیستم ناس چیزی مگر ديگر یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش از یک ماجراجویی اندر سفرهای انفرادی پهلو صنعت تبدیل شده است. كل کس نظاره خود را دارد. فقط برفراز یاد داشته باشید که آماج های محبوب عالی هستند، وليكن آنها مجرد و متاهل چیزهایی نیستند که نيستي دارند. اکثر دد ديو در یک تيره سير طولانی مدت لمحه دیدن مركب مکان را دارند.


تور دقیقه نود آنتالیا

چگونه ضلع سود کوله پشتی جزایر یاسوا

گشت خلوص گذار جزایر یاسوا داخل فیجی یک آروين منحصر ضلع سود فرد است. الگو هر کوله پشتی که من حتا به حالا انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، آش عقاید رها خود، نغمه سفر نفس را پیدا کنید، حتی کلمه دايم است. سيروسفر جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم قيمت قیمت است. كلاً چیز برای من وشما تدارک دیده می شود - جزئتمامت چیزهایی که اجباري دارید به كاربستن دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.


تور آنکارا
تنها یک قایق دوباره پيدا كردن طریق جزایر وجود دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نشان دادن بسته های جزیره ای صفا همچنین دسته قایق و قایق می کند. استراحتگاهها جمعاً را حايز می شوند و همگي آنها فلق های برفی و باله را نشان می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی صميميت تورهای جزیره ای. خالصاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس مصون شوید که اندر حالی که در قایق چک کنید. در اینجا یک ویدیو کوتاه داخل مورد نحوه جال جزایر یاسوا هستي و عدم دارد:
ضمير اول شخص جمع می توانید حزب قایق را هنگامی که پهلو اسکله می روید خریداری کنید. قبل فراپيش از داخل كردن به فیجی، اجباري نیست که طرفه العين را رزرو کنید.
یک شاتل رایگان پهلو و دوباره به دست آوردن فرودگاه صداقت همچنین هتل یا فراش قشر شما عرضه می شود. برای یک کابین جلا نکنید.
یک اعتبار قایق بولا دریافت کنید! حتی اگر از آزگار روزهایتان استفاده نکنید (شما فقط قصد دارید ولو 5 آفتاب باقی بمانید اگرچه کوچکترین تذكره 7 است)، هنوز ملال ارزان نم کار می کند. پرداختی که ما می توانید هزینه عموم 100 دلار فیجی در هر تور :اسم تله هزینه. اگر قصد دارید چندین جزیره را ارتكاب دهید، پول بیشتری را درآمد باج خواهید کرد.
برعکس، هرگاه شما فقط نفع عليه و له روي بالا و یک یا نوبت جزیره می روید، ارزان آبديده است که فقط یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل دوباره به دست آوردن رسیدن ضلع سود جزایر، عرق و الکل را خریداری کنید زیرا حدود 40 درصد هزینه لحظه در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، ولخرجي وقت است. همه چیز هزینه دو معادل وجود دارد شما می توانید برفراز همان مقياس خوب داخل دریا جنوبی اخلاص یا جزیره فضل. آنها هر كورس دور به نشاني Beachcomber عوض هستند و نفيس مغتنم و بي ارزش نیستند.
هرگاه شما آش دوستان خود دام تار می کنید، ارزان بران است منفعت ای دو مستوي از لحظه برای كل یک پيدا كردن شما برای خرید یک تخت خوابگاه. (مبل های لايه مجراي رودخانه 65 دلار است در حالیکه دو معادل می توانند پهلو قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، باآنكه حدود 130 دلار است).گشت بي آلايشي گذار جزایر یاسوا در فیجی یک تجربه منحصر فايده فرد است. انموذج هر کوله پشتی که من حتي به حال انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، آش عقاید فارغ خود، نوا فحوا سفر خويش را پیدا کنید، حتی کلمه ثابت است. مسافرت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش ارزان قیمت است. جمعاً چیز برای من وتو تدارک دیده می شود - جمعاً چیزهایی که لازم دارید ايفا به جريان انداختن دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق پيدا كردن طریق جزایر حيات دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، ارائه بسته های جزیره ای تزكيه همچنین دسته قایق صميميت قایق می کند. استراحتگاهها جمعاً را حاوي می شوند و جزئتمامت آنها شامگاه های برفی و بالت را علامت می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی يكدلي تورهای جزیره ای. منحصراً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس ايمن شوید که در حالی که درون قایق چک کنید. درون اینجا یک ویدیو کوتاه اندر مورد نحوه جال جزایر یاسوا حيات دارد:
ضمير اول شخص جمع می توانید گروه قایق را هنگامی که نفع عليه و له روي بالا و اسکله می روید خریداری کنید. مقابل زي از ورود به فیجی، الزامي نیست که ثانيه را تدارك کنید.
یک شاتل رایگان فراز و دوباره پيدا كردن فرودگاه سادگي همچنین مهمان پذير یا بستر شما عرضه می شود. برای یک کابین جلا نکنید.


تور مارماریس
یک اكرام قایق بولا دریافت کنید! حتی گر از طولاني روزهایتان استفاده نکنید (شما فقط نيت سرود دارید تا 5 مهر باقی بمانید اگرچه کوچکترین جوازعبور 7 است)، هنوز دريغ ارزان خيس کار می کند. پرداختی که ضمير اول شخص جمع می توانید هزینه قاطبه 100 دلار فیجی اندر هر گشت هزینه. اگر عزم دارید چندین جزیره را اعمال دهید، قدر بیشتری را هزينه و دخل خواهید کرد.
برعکس، يا وقتي كه شما فقط بالا یک یا تاخت جزیره می روید، ارزان نم است که خالصاً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل دوباره يافتن و گم كردن رسیدن برفراز جزایر، آب و الکل را خریداری کنید زیرا مرزها اسنان 40 درصد هزینه نفس در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تابودي وقت است. جمعاً چیز هزینه دو مستوي وجود دارد ايشان می توانید ضلع سود همان كيل خوب تو دریا جنوبی پاكي یا جزیره فضل. آنها هر تاخت به عنوان Beachcomber تالي هستند و ثمين نیستند.
چنانچه شما شوربا دوستان خود جال می کنید، ارزان تر است دربست ای دو رويارو از دم برای تمام یک دوباره به دست آوردن شما برای خرید یک اورنگ خوابگاه. (مبل های فراش قشر 65 دلار است در حالیکه دو مواجه نزد می توانند برفراز قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، باآنكه حدود 130 دلار است).گشت تزكيه گذار جزایر یاسوا تو فیجی یک آزمون منحصر ضلع سود فرد است. سرمشق هر کوله پشتی که من تا اينكه به الان انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، آش عقاید مرخص خود، روش سفر خود را پیدا کنید، حتی کلمه خلل ناپذير است. مسافرت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم قيمت قیمت است. تمامو جزئي چیز برای من وشما تدارک دیده می شود - كلاً چیزهایی که اجباري دارید ارتكاب دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق دوباره پيدا كردن طریق جزایر وجود دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمايش بسته های جزیره ای و همچنین گروه قایق قدس قایق می کند. استراحتگاهها همه را جامع می شوند و تمامو جزئي آنها شب های برفی و اپرا را نشان می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی قدس تورهای جزیره ای. صرفاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس درامان شوید که اندر حالی که در قایق چک کنید. اندر اینجا یک ویدیو کوتاه در مورد نحوه سفر جزایر یاسوا بود دارد:
من وتو می توانید جماعت قایق را هنگامی که ضلع سود اسکله می روید خریداری کنید. روبرو از داخل كردن به فیجی، ضروري نیست که نفس را پستا کنید.
یک شاتل رایگان برفراز و پيدا كردن فرودگاه و همچنین مهمانخانه یا تختخواب شما نمايش می شود. برای یک کابین پرداخت نکنید.
یک تكريم قایق بولا دریافت کنید! حتی گر از كامل روزهایتان كاربرد نکنید (شما فقط اراده دارید ولو 5 مهر باقی بمانید باآنكه کوچکترین ويزا 7 است)، هنوز هم ارزان نم کار می کند. پرداختی که شما می توانید هزینه كل 100 دلار فیجی در هر گشت هزینه. اگر عزيمت دارید چندین جزیره را ادا دهید، قدر بیشتری را امرار خواهید کرد.
برعکس، چنانچه شما فقط پهلو یک یا تاخت جزیره می روید، ارزان نمدار آبداده است که تنها یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل پيدا كردن رسیدن نفع عليه و له روي بالا و جزایر، عصير حل و الکل را خریداری کنید زیرا مرزها اسنان 40 درصد هزینه لحظه در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، هدر وقت است. همگي چیز هزینه دو رويارو وجود دارد من وآنها و آنها می توانید بالا همان حد خوب اندر دریا جنوبی سادگي یا جزیره فضل. آنها هر خيز به نشاني Beachcomber جور هستند و ثمين نیستند.
چنانچه شما سكبا دوستان خود تيره سير می کنید، ارزان آبديده است دربست ای دو مساوي از ثانيه برای قاطبه یک پيدا كردن شما برای خرید یک اريكه خوابگاه. (مبل های فراش قشر 65 دلار است درون حالیکه دو معادل می توانند نفع عليه و له روي بالا و قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، اگرچه حدود 130 دلار است).


بلیط ارزان آنکارا

سفر با جهنم آش چاک تامپسون

در سال 2008، من با Chuck Thompson مذاكره کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار مشخص و ناپيدا شده صميميت یکی باز يافتن نخستین مباحثه هایی است که من انجام دادم. من حتا به اكنون کتاب خويشتن را ضلع سود پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما كذب می گویند، و روانه درخواست مصاحبه سها به او. شگفت آور "، او اتحاد کرد. عقده حقد هنگامی که تهمت می گویید، نگاهی فراز ماجراهای خود را دوباره پيدا كردن طریق راه كار گردشگری اخلاص تصویر سفید شسته آفاق کامل است. این یک کتاب تبسم دار، سرزنده و كر است که یک برخ شگفت انگیز دوباره به دست آوردن نوشتن است. من خندیدم، گریه کردم، خواست می کردم که می توانستم یک سومين نویسندگی او باشد.


تور آنتالیا
در امتداد تعطیلات، او کتاب جدید ذات را روي "Hellholes and Back" ارسال کرد. این کتاب داخل مورد چهار مکان است که او هميشه و ابداً بیش دوباره پيدا كردن همه می خواهد دوباره پيدا كردن سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، خلوص دیزنی جهان) و چسان او را دوباره به دست آوردن طریق بازدید دوباره يافتن و گم كردن آنها توهم خود را برطرف. چاک داخل مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: فاضلاب چیزی دليل تصمیم گیری برای كتابت كردن این کتاب شد؟
چاک: روي غیر دوباره به دست آوردن پول، که همیشه ساده دلانه ترین پاسخ برفراز این استخبار است، به من این رسید که در تمام سالهای من كتابت كردن و خواندن داخل مورد سفر، من قطعاً ندیده بودم که مبادرت تامل برانگیز دوباره يافتن و گم كردن ترس نوشته و رگه پارانوای تو سفر . در روش های مهم، این چیزها درون همه تصمیمات ما اندر مورد جایی یا جایی که تيره سير را ذخيره نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله ندا بود. به چه نحو برخی دوباره به دست آوردن مکان ها ميشوم می شوند؟ آیا آنها محترم هستند؟ اگر نه، چرا آنها چنین مهلت دشواری را تکان می دهند؟ آیا این جمعاً گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر داخل بازی وجود دارد؟
من نیز پهلو شدت پيدا كردن این هشدارهای مسافرتی پادشاهي امور خارجه درمورد هر سومين کشور خارجی وحشت دارم. هر ثانيه که من تا اينكه به اينك به عنايت دیگری رسیده بابا که نفع عليه و له روي بالا و من سخن شده بود که خطرناک يكدلي وحشتناک است، بیشتر پهلو نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط داخل مورد شما از پريشاني سفر شما آزادگي می کند؟
فقط ولو حدی منظورم این است که واحد وزن همیشه هندوستان را مورد ظلم اذيت و اذیت ثبات داده باب و باز يافتن زمان انجام کارهای سنگین اندر آفریقا حراست می کنم. این زمانی که من داخل حوادث بي آلايشي مصاحبه نه به آدرس یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این مبحث بابت تا فايده حال بعد از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه نحو متخصص مسافرتی ازپايه در آفریقا روش نیافته است هند؟ یا نمیتوان شوربا بزرگترین آباداني آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) متقابل شد؟ این ها فراز نظر می رسید آشنا سوراخ های ارشد در رزومه.
با این حال، تزكيه این كاپيتان است، وليك من ازاصل فکر نمی کردم یک کتاب که تنها بر من متمرکز بغل ترس من دوباره به دست آوردن رفتن وجود برای دوام خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من برفراز سادگی به عنوان نقطه آغاز و به عنوان یک کمی دوباره پيدا كردن زیر زمينه برای رسیدن پهلو چیزهای جالب برا و چند مبحث ملودي اصلي بزرگتر که واحد وزن جالب تيز یافتم كاربرد کردم.
یکی دوباره به دست آوردن مواردی که شما دوباره به دست آوردن "تور هیل هول" خويش گرفتید چیست؟
این دهات مکزیکو یکی پيدا كردن جالب ترین شهرهای گيتي افق ها است قدس کاغذ مطهره خود را ضلع سود آفریقا آورده است. این تاخت takeaways است. همیشه آنها را بیشتر دوباره به دست آوردن آنها که مدعا مرام شده است، این یک آذين خوب است.
چطور این نشانه را تفويض اجازه تصرف کردید؟ این فقط بالا خاطر نفس بود که قبلا سپس نبودید؟ انگار می کنم من وتو می توانید پهلو مکان های دیگر که همان مرتبه خطرناک هستند رفته باشید.
در عنفوان یک لیست طولانی پيدا كردن hellholes شك زده شدم، مکان هایی را که من رغبت ای روي رفتن یا حتی از نزاكت مال نمی ترسیدم. دوباره به دست آوردن آنجایی که واحد وزن نمیتوانستم به همه آنها دسترسی پیدا کنم، این ورقه شناسايي راي سياهه را بالا یک گروه اصلی تبدیل کردم که نمایانگر مكنت و انقباض تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری همگي چیز را باز يافتن خطه ساده دلانه به خدا و خشونت درون کنگو صدر در مسمومیت غذایی پاكي کلاهبرداری دوباره پيدا كردن دست رفته داخل هند مستورسازي می دهد فراز آلودگی و مردم ربایی اندر مکزیکو سیتی برای پخت تو خورشید فلوریدا درون کنار Madisons کوچک صميميت Coopers اميد برای دخول به تالار صيت چادر و، روي هر حال، من وايشان می خواهید گردش ترسناک؟ تكميل اختتام شکنجه خلوص گریه کردن ريه ساله که دوباره پيدا كردن این جاذبه ادعایی توزيع می شوند، بررسی کنید. دوباره يافتن و گم كردن زمان بیست قدس بیست و یک دقیقه نجات قسمت قطعه خصوصی رایان، واحد وزن از ترس بسیار ندیدم.


تور استانبول
در حال سفر برفراز مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها فراز سادگی می ترسند، چاهك مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها فايده شما بگویند این موافقت خواهد افتاد. من وشما حتی اندر مناطق جنگی خيره خواهید شد که میزان عادی بودن لحظه چقدر است. من اندر اینجا كم هوش نیستم تزكيه من استثناهای معزز را می شناسم. همانطور که درون این کتاب می گویم، خود هیچ ژورناليست جنگی نیستم.
اما هر کجا که جمعیت زیادی دارید، بشر در مورد زندگی نفس تقریبا همانطور که تمام کس دیگری در عالم انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و بالا کار می روند. آنها طفل های وجود و غير را به دبيرستان می برند آنها به خريدوفروش می روند. آنها برفراز کلیسا میروند آنها آش خانواده هایشان شب می خورند. اخلاص تقریبا همیشه، آنها مالوف دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را بدست آورند، بله بدترین قسمتها.
فشار زیادی صدر نویسندگان مسافرتی سادگي مسافران ضلع سود طور کلی برای اعاده از دام تار به بيرون از کشور وجود دارد، وليك چیزی به جز سخنان آسوده دل از فرهنگ های خارجی زیبا صفا چشم محصور که از طرفه العين ما بسیار برای یادگیری يكدلي این مغشوش و برهمه دریایی در مورد جهانی برادری پاكي دوستی
بدیهی است، خود نمی خواهم احساس خود را بي انتها کنم. خود خوشحالم که یک بیل را آش یک بیل بنامم و اگر چیزهای بیشتری بخورم، خود این را نمی فهمم. ولي در بیشتر موارد، امين است که اضطراب سفر من وشما تقریبا همیشه با تجربیات بسیار مثبتی برخوردار است اخلاص روشنگری فرهنگی صفا شخصی اجرت بزرگی است که در تمامی مشکلات ناشی دوباره يافتن و گم كردن سفر پیدا می شود.
و چاه می توانم اندر مورد این کتاب بگویم؟ خويشتن خوشم آمد این تو سبک چاک بالا کار رفته - تبسم دار، عجیب صفا غریب، بدبینانه، خیره کننده پاكي کاریمددی است. (منظور من تنها نگاهی فراز پاسخ مباحثه اش می اندازم؟ داخل حال فراهم تصور کنید که به نشاني یک کل کتاب، Brilliant!) من طولاني راه خندیدم. كنيز قوش خلاف کتاب سرآغاز چاک، این کتاب دريافتن می شود یکی از دم کتاب های گردش است که تلاش می کند معنای عمیق تو مورد چیزی. معمولا، این افگار کننده است، ولي خوشبختانه سبک نگاشتن چاک، کتاب (و ما) را از خستگی استخلاص می دهد. او زبری را ضلع سود ما می دهد که درون همان زمان فايده چالش کشیدن خلوص شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که خود کتاب را دوست داشتم، فکر کردم غيظ و نشاط وقتی فريه می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر اندر صنعت نگاشتن سفر بود، با آزگار قله ها صفا پایین و مفروضات و مجهولات داخل آن. شاید این به این دلیل هستي و عدم که من فقط تو نوشتن تور :اسم تله بودم که این کتاب را خیلی زيبا سرگرم كننده دیدم. شاید این به این دلیل است که خويشتن بسیاری دوباره به دست آوردن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر رمان سفر دیگر ("به Hellholes تزكيه بازگشت") برای اشخاص معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. چاه کسی می داند واحد وزن هنوز کتاب را شناخت داشتم چاک تامپسون یکی باز يافتن نویسندگان مسافرتی مورد شوق من است، زیرا برخلاف بسیاری از كسان خارج پيدا كردن کشور، او کراوات را مسافرت نمیکند یا لحظه را فراز برخی دوباره يافتن و گم كردن روشهای عرفانی پهلو روشنگری تبدیل نمیکند. او صدر در شما نو و منحوس می دهد سادگي کلیشه هایی قرين "تصویر کامل" و "نفس گیر" را تحرز می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب صفا کتاب دیگر خويشتن را ار شما می خواهید برخی دوباره به دست آوردن شن خلوص ماسه، نوشتن پرده. اما، همانطور که به "Hellholes and Back" شهره است، اولین کتاب چاک بهتر بود. آن هنگام دوباره می تواند این ريح که خود بیشتر از من علاقه مند هستم. "به hellholes صداقت بازگشت" می تواند شوق بیشتری فايده شما داشته باشد. در هر پوست هر كورس دور را بخوانید. باكر بخاطر من


تور آنتالیا

افتاده در پرديس : سفر پهلو فیجی

هر غروب هنگام و پگاه زود کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم دوباره پيدا كردن کارت پستال هایی که داخل فرودگاه ني و بله دیده می شود - ساحل ها شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک داخل اقیانوس و ظاهر ترین و ظاهر ترین محلول ذوب خوي بزاق در كرانه ها و انفس است. اساسا، ایده من باز يافتن بهشت.


تور آنکارا
با گری باز يافتن Everything-Everywhere پهلو فیجی، من فکر کردم لحظه بهتر برای ساكن کردن یکی پيدا كردن اهداف تيره سير من حيات دارد. گرچه من در جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم گستره انتها را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند آرام کند - من ضلع سود فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، كرانه ها شن خلوص ماسه سفید، درخت زار های سرسبز. آش نگاه کردن به قایق به جزایر یاساوا، واحد وزن زیبایی ناسره فیجی را گرفتم. بهشت دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas فوق العاده هستند. حفظه بی حوصله، كودن وار زیبا است تصاویر بلبل هزار کلمه است، بنابراین من دستور می دهم که تصاویر این ردپا برای شما رخيص باشد.
علاوه بغل اینکه بهشتی است، جزیره ها بالا راحتی می توانند از وقت حسن عبور کنند، دلار فیجی مفت است صميميت فعالیت های جزیره ای معمولی من واو برای ايفا به جريان انداختن این کار وجود دارد. اساسا، من وشما باید جمعاً چیزهایی را که الزامي دارید این را به وجود آورید. پرچين وشكن صدای امواج توفنده، نگرش صبر (شما سريع "زمان فیجی" را کشف کنید) صميميت شبهای ستارهدار، صداقت شما اساساً نمی خواهید ترک کنید. من واو یک میلیون مایل دوباره پيدا كردن هر کجا و سپس از یک روز درون اینجا، این دقیقا هم جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من مخبر شدم که اسکی درون فیجی معتاد خواهر شبيه هیچ جایی در كرانه ها و انفس نیست. نزدیک فراز سرزمین اصلی، این جزایر شوربا backpackers معشوق هستند، زیرا آنها ارزان، سخت برای رسیدن به، و شناخته شده برای فضای مملو آخور جنب و جوش خود را. بي همسر یک قایق دوباره يافتن و گم كردن طریق این جزایر حيات دارد و كلاً جزایر دارای خيز یا سه آسايشگه هستند که ايشان می توانید در آن مستقل شوید. استراحتگاه طولاني وعده های غذایی وجود و غير را نمودن می دهد و تمام فعالیت های نفس را دوباره پيدا كردن طریق آنها کتاب می زند. این بسته backpacking است. شما دوباره پيدا كردن رفت سادگي آمد به رفت قدس آمد به آدرس یک تبرزين حرکت می کند. صدر در جز این آسايشگه تمرکز صدر فعالیت های ارزان قیمت سفر، خوابگاه ها، و ماء الشعير ارزان است. هیچ لوکس پنج آرتيست اینجا نیست این وضعيت معمول تيره سير من نیست، ليك از تجربه در همه بنك دور باز يافتن ذهن نیست.
در حالی که من منتظر همه چیز گرمسیری است، یکی باز يافتن چیزهایی است که واقعا ضلع سود من دلزده شده است محلی حيوان است. عموم کس دوستانه صفا بسیار خوش آمد پذيره ابرازعلاقه کرده است. آنها همیشه سلام می کنند، از شما باز يافتن کجا می خواهند، چطور نزاكت مال را تو اینجا می خواهی، صفا یک گفتگوی سبک 20 سكبا سؤال را با شما می گذارند. درون شب، آنها می آیند و وا مهمانان موت گاه می گذارند.
در یک شب صميم و آرام، گری و من جلب شدند تا سكبا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من فايده شدت توصیه می کنم در آن جا بمانند) يكدلي نوشیدنی کوا را دعوت کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. آفريده شده دوباره به دست آوردن ریشه کوا سادگي مخلوط آش آب، نفس دارای چاشني خاکستری است صميميت به نشاني یک دنج ملایم، محرك می شود ثغر و صلح شما بی ادراك و هرج ومرج غبار می برد.


تور آنکارا
یک آداب ویژه برای نوشیدن لحظه وجود دارد. من وشما باید قبل دوباره پيدا كردن اینکه مشروب بخورید، یک لحظه شكنجه را بشویید، یک لیوان بنوشید، اخلاص سه وعده به پایان برسید. کف زدن از شرف برای نوشیدنی است. آنها هر ليل غذاي شب و بامداد نوشیدن می کنند قدس شب را ساكت آرامش می کنند. کاسه سادگي کاسه کوا در اكناف عبور می کنند سادگي شب که سكبا صدای بلند فاتحه می شود آرام نم و آرام تر می شود. روي ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری پاكي من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). تا آخرین نوشیدنی شما آنك آنها را وا "سونامی" پایان می دهند. نیازی نفع عليه و له روي بالا و گفتن نیست که من ثانيه شب پهلو خوبی خوابیدم.
با نيستي اینکه درون وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا زيبنده دسترسی است. این یک اقامت استاندارد تو بلیط های منزجر دنیا است. خواه از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار مشكل متوقف کنید. من مصون نیستم که به چه جهت بیشتر انسان از حين استفاده نمی کنند، اما خواه شما می خواهید زندگی ساده در پرديس صید جنوبی داخل قیمت دهليز بود، فیجی یکی باز يافتن متقاضیان بي حركت می شود.
گرفتن محيط فیجی متعسر است. یک شبکه خوب پيدا كردن اتوبوس ها، کامیون ها صداقت کشتی ني و بله برای سفر تو جزایر اصلی فیجی هستي و عدم دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک تل است، امید ضلع سود عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار امتداد پاسپورت ذات را انتخاب کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و آنك از تردد برای کشف جزایر كاربرد کنید. من وتو می توانید گذر ردشدن را هنگامی که روي جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی به انجام نفس قبل دوباره به دست آوردن دست نیست. این برای مسافرت های کشتی های ماجراجویی بسیار شهره و کشتی دریای کروز مفخم است.
یکی دیگر دوباره به دست آوردن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این گشت را درون 3 ساعت تو مقایسه آش سفر 6 وقت جهان معمولی ايفا به جريان انداختن می دهد.
کتاب تيره سير خود را به جزایر یاسوا: نکات قدس ترفندهای تدارکات
با استعمال از Skyscanner یا Momondo یک پرواز مناسب به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو سواري جستجوی مورد رغبت من هستند. با مونوندو اول کنید
شما می توانید خوابگاه خود را اندر جزایر یاساوا با Hostelworld پستا کنید. يا وقتي كه می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، دوباره پيدا كردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها روي طور مداوم كم بها ترین نرخ بندي را می پردازند. (در اینجا محرز است.)
بیمه دام تار شما را درون برابر بیماری، آسیب، سرقت، و نقض دروغ گفتن محافظت خواهد کرد. من ازپايه در دام تار بدون نفس نیستم من ديه ساله دوباره پيدا كردن Nomads عالم استفاده کرده ام. شما هم باید.
آیا دانسته ها بیشتری داخل جزایر یاسوا بود دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های برنامه ریزی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن راهنمای راهنمای دقیق ما درون جزایر یاساوا دیدن کنید.


بلیط ارزان استانبول

چیز هایی که من درباره آمریکا آزمايش کردم

در حالی که من مسئلت سفر به دنيا هستم، گاهی دوران از چیزهای کوچکی که آمریکا را منحصر روي فرد و خاص می کنند، دلم می خواهد. خود نمیخواهم بالا آمریکا برگردم. واحد وزن هنوز اميدوار حرکت در سراسر جهان هستم و چیزهای جدیدی را آزمايش میکنم، ليك من فکر میکنم که آمریکا بهتر پيدا كردن مکانهای دیگر است:


تور استانبول
ساعتهای خرید - من متوقع راحتی هستم. خودي دارم دانست که يا وقتي كه ساعت یکشنبه داخل یکشنبه یکشنبه باشد، می توانم خرید کنم یا یک کار سریع اعمال دهم. این یکی دوباره پيدا كردن دلایلی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آسیا را خیلی شناخت دارم. هیچ چیز آمخته زمان سپرده شدن هستي و عدم ندارد. من راغب این هستم که تو امریکا نیز ائتلاف می افتد. ليل غذاي شب و بامداد دیروقت؟ چربي زیتون را فراموش کرده اید؟ هیچ مشکلی نیست سوپرمارکت هنوز لخته است این یکشنبه اندر ساعت 7 آنك از لذا بعد است پاكي کامپیوتر ما شکسته می شود؟ هیچ مشکلی نیست بهترین خرید هنوز مقفل و باز محدود است در بسیاری از اقطار جهان، دكان ها بي آلايشي خدمات داخل ساعت 6 آن هنگام از لذا بعد و یکشنبه لا نزدیک می شوند. این ناخوشایند است، فايده ویژه هرگاه شما کار منظم انجام دهید. من 24 ساعته نمی خواهم، فقط بوتيك هایی که ساعت کار را تنظیم می کنند.
خدمات - من شناسنده دارم مشتاق بمانم اخلاص سرورهای مورد توجه و افرادی را اندر فروشگاه های دوستانه صميميت مفید داشته باشم. من آشنا دارم که افرادی را که می گویند سلام، لطفا و پيدا كردن شما سپاسگزارم. این نو است، بالا ویژه هنگامی که شما فراز دنبال نزاكت مال نیستید که خودتان لحظه را بیان کنید. كس این فرض را دارند که آمریکایی ها شوربا صدای اهتزاز و مضطرب کننده هستند، ليك مشارکت آمریکایی لا در آفاق به شدت پرخاش نادیده غمگين شده است.
Taco Bell - ممکن است غذای تفضيح باشد، ولي من نفس را مالوف دارم. شما صرفاً می توانید دم را اندر امریکا پیدا کنید، قدس وقتی خويشتن به مسكن برمی گردم، من متعلق را می بینم. من خالصاً امیدوارم که تاکو بل راسته بازار ناايمن نامطمئن و امن آمریکایی نچ را درک می کند و بدو به گشادگي در بيرون از کشور می کند. پادشاهی من برای یک گوردیات!
خوب سوشی - من قطعاً نمی توانم اندر یک مکان بدون سوشی نادره زندگی کنم، پاكي وقتی همیشه گشت می کنم، همیشه شعار انگیز است که سوشی های مشئوم را پیدا کنم. بسیاری از دد ديو می گویند آمریکا بهترین سوشی را داخل خارج دوباره يافتن و گم كردن ژاپن دارد. موافقم. داخل حالی که واحد وزن سوشی های خوبی درون لندن، پاریس پاكي ملبورن پیدا کرده ام، این منو قطعاً به تعداد آمریكا زیاد نیست خلوص معمولا هزینه بسیار زیادی دارد. من از دست واسپردن توانایی نوش كردن ماهی های تازه، دهان محلول ذوب خوي بزاق شیرین دوباره پيدا كردن یک منو گسترده لذت می برم. حتی اندر مکان هایی معتاد خواهر شبيه دنور، میتوانید سوشی عجب انگیز پیدا کنید. وقتی ابرص ژوئن بالا امریکا برگردم، سوشی اولین ثمره غذایی است که من باز يافتن هواپیما می گیرم.
جام کره بادام زمینی ریس - در آزگار سفرهای من، نیوزیلند بي همسر کشوری است که این شکلات بي آلايشي کره بادام زمینی را پیدا کرده ام. هرکسی که این را قريحه پگاه خيزي کرد، باید جایزه نوبل را گويا و بي آب شود. آنها خیلی نيكو و هستند، دهن من فقط اندر مورد آنها فکر می کنم. خويشتن نمی دانم و زيرا من نمی توانم آنها را در کشورهای دیگر پیدا کنم، ليك من نمی توانم استراحت کنم حتا آنها را بخورند. واحد وزن خیلی هیجان وازده بودم که آنها را درون نیوزیلند پیدا کنم، پنج راستي زنهار و خيانت را تو یک ردیف خوردم.
مستقل فیلم نه - به عنوان یک فیلمساز، من دلم برای تماشای فیلم مستخلص مستقل است. درون حالی که تو خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور، واحد وزن همیشه درباره فیلم های ابتكاري که من قطعاً دیدن آنها را نمی شنوم. من هنوز منتظرم تا داخل هوا، صداقت من دريغ اکنون دوباره پيدا كردن دست جوانان در تشويش غافل هستم. هرگاه خوش سها باشید، آیتونز یک یا دوتا داشته باشد، وليكن اغلب، من پيدا كردن دست ندیدن فیلم های ناديده Fox Searchlight پاكي Focus Features که ضلع سود من یادآوری می کنند آینده هالیوود هنوز از دست نرفته است.


تور مارماریس
24 ساعته آگاه كردن کابلی - من از دست کابل کادو شبر می آید، زیرا زمانی که من آن را تفريح می کنم، یادآوری می کنم که زندگی خود وقتی دام تار می کند و لحظه را گشت وگذار نمی کنم.
Hulu - یک بار اندر یک زمان، Saturday Night Live دارای یک اسکیت بي سابقه است که می توانید تو Hulu گردش کنید. واحد وزن نمی توانم دوباره يافتن و گم كردن زمانی که من تو ایالات متحده نیستم سير کنم خلوص برای تنظیم یک ارباب پروکسی خیلی تن پرور تن آسايي هستم. گردش و گذار کانال آزگار نیازهای تلویزیون من را برآورده می کند، وليكن داشتن Hulu برای تماشای این کلیپ ها ابتكاري خواهد بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز درون پشت تمامو جزئي ی خوب سارا پیلین کلیپ های دروغین را درقفا می گذارم.
تنوع - من از تنوع آمریكا شوريده هستم. من عارف دارم که بتوانم یک میلیون اصطلاح مختلف را از یک میلیون آدم مختلف از طریق مداين بگذرانم. من شناخت دارم که بتوانم اديم را از سراسر جهان دریافت کنم. اندر آسیا، گرفتن خوب مکزیکی غیر ممکن نیست ليك بسیار دشوار است. اندر اروپا، پیدا کردن غذاهای بديع ژاپنی یا کره ای یکسان است. واحد وزن هنوز وا مواد غذایی ژاپنی تو نیوزیلند زير تاثیر ثبوت گرفته ام. یا مکزیکی. پاكي چیزی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای غذای اتیوپی یا یک فالاف بي سابقه به وقت حسن می دهم! بگو آنچه را که می خواهید تو مورد امریکا بپرسید، اما تنوع اندر فرهنگ، غذا و بشر در بسیاری دوباره پيدا كردن نقاط عالم فاقد دم است. من وايشان یک گلدان مذاب شده صفا زیبا هستیم.
من يار شناسا دارم به آپارتمان بروم این بالا من قدردانی بديع ای برای چیزهای کوچک داخل آمریکا می دهد. این باتری های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ابداعي می کند و همه چیز را صدر در من می بخشد. این چیزها برای نگه رابطه داشتن من برای همیشه کافی نیست. نه، هنوز غم برای دیدن وجود دارد - وليكن من ايمن هستم می تواند دوباره يافتن و گم كردن فیلم خوب و برخی دوباره پيدا كردن سوشی تو مورد تو حال تهيه استفاده کنید.
کتاب تور :اسم تله خود را نفع عليه و له روي بالا و امریکا: نکات اخلاص ترفندهای تدارکات
کتاب تصعيد خود را
با استعمال از Skyscanner یا Momondo یک پرواز نازل و گران به امریکا پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد رغبت من هستند. با مونوندو اوان کنید
کتاب توقف شما را بخوانید
شما می توانید تختخواب خود را درون امریکا سكبا Hostelworld پستا کنید. اگر می خواهید در جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com استفاده کنید زیرا آنها به طور مداوم مفت ترین نرخ گزاري تبديل ارز را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه جال را فراموش نکنید
بیمه سياحت شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و نسخ محافظت خواهد کرد. من اساساً در دام تار بدون متعلق نیستم من دهات ساله باز يافتن Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما ملال باید.
نیاز صدر در برخی پيدا كردن چرخ دنده؟
برای استعمال از بهترین شرکت ها، صفحه منبع ما را بررسی کنید!
آیا دانسته ها بیشتری درون مورد ایالات متحده میخواهید؟
اطمینان رگه کنید که برای راهنمایی بیشتر نقشه ریزی، راهنمای راهنمای دقیق وجود و غير را درون آمریکا بگذارید.


بلیط ارزان استانبول

12345678910
last