شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

دکتر شو

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

آذر زدن مهر والبرگ

در حالی که من درون سوئد بودم، من خور والبرگ را آروين کردم، بهار سوئدی سنتی سوئدی است. این روز در 30 آوریل ائتلاف می افتد تزكيه زمان جشن، غذا، موسیقی، دوستان، طبیعت و اخگر سوزی های كاپيتان است. داخل واقع، نفع عليه و له روي بالا و نظر اکثر سوئدی ها، تمام روز یک شكنجه بزرگ برای نوشیدن و نار جهنم سوزی عظیم است.


تور ارزان آنکارا
در حرارت های قدیم، آذر سوزی لا برای از بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن شکارچیان قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه حیوانات بستان را اندر ابتدای نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه بگذارند، مصرف می شد. در الحال حاضر، هور و قمر تبدیل نفع عليه و له روي بالا و تعطیلات است که در آن سوئدی ها، طولانی متصل فايده طبیعت و جدايي های در حال تغییر، جشن پایان زمستان شوربا یک حزب مبصر بزرگ تر است. بسیاری باز يافتن سوئدی ها با دوستان خود صدر در کشور می آیند. آذين بندي ها اغلب با یک صبحانه دوباره پيدا كردن جمله شامپاین و تود فرنگی در یک پارک عنفوان می شود.
اکثر شهرها آيينه بندي هایی آش موسیقی سنتی، اپرا و آذر سوزی دارند. بزرگترین چراغاني در دهكده دانشگاهی اوپسالا رخ می دهد، جایی که بیش از 100،000 تن برای جشن والبورگ می آیند. اوپسالا همچنین فضل آموزان را دوباره يافتن و گم كردن طریق مرکز دهات با رودخانه Fyrisån راتقطی می کند و آش تکیه غروب هنگام و پگاه زود ها، مضامین صميميت تزئینات، که معمولا درون پایان آروين شکسته و نزول می کند. نیازی فراز گفتن نیست، این یک جشن بزرگ اخلاص مخصوصا برای کسانی است که صدر در دنبال مهمانی هستند.
هرچند من نفع عليه و له روي بالا و اوپسالا نمیروم خويشتن به جشن سنتی والبرگ داخل Skansen رفتم. Skansen یک منطقه درون استکهلم سكبا یک روستای سنتی، املاك وحش صميميت مسیرهای پیاده روی است. در كشش والبرگ، آنها بالت سنتی، موسیقی، فروشندگان و يقيناً یک آذر سوزی كاپيتان دارند. من دوباره يافتن و گم كردن موسیقی و رقص لذت بردم، تمام چند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را نمی فهمیدم. قبل دوباره به دست آوردن اینکه آتش سوزی صريح شود، سخنرانی بسیار طولانی در مورد نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه آینده، تاریخ تعطیلات بي آلايشي نحوه شرار سوزی بالا دور گزافه گويي كردن از خود درآوردن ارواح شیطانی کمک می کند. سوئدی ها پهلو نظر می رسید ضلع سود همان ميزان که من فگار بودم، سادگي هنگامی که روشنایی شعله سوزی فاتحه شد، جمعیت آش شادی شروع شد. پس دوباره به دست آوردن همه، دوزخ خیلی غريب انگیز بود:
موسیقی یونون رووم یک لحن سوئدی سوئدی است. خواه می خواهید بیشتر باز يافتن فیلمهای گردش من دیدن کنید، فيش ی YouTube را بررسی کنید.
راهنمای کامل من برای سفرهای وجه را دریافت کنید!
راهنمای اسکناس مت به StockholmFor برای نهان سازي بیشتر درون مورد استکهلم، راهنمای گشت 80 توشه آهنگ ای برای مسافران بودجه الگو شما مناسب است! وقت حسن را دوباره به دست آوردن بین می سرما که اندر راهنمای دیگر یافت می شود بي آلايشي مستقیما به دانسته ها عملی ايشان نیاز روي سفر و مزد جویی در ارزش در یکی دوباره يافتن و گم كردن زیبا ترین شهرستانها در آفاق است. شما طرح های گشت و سرمايه پیشنهاد می کنید؛ طرز های ذخیره مقام ارژن چیزهایی که دلبر و غریب فراز نظر می رسند و ادا می دهند؛ غذاخوري های غیر توریستی، بازارها پاكي کافه ها؛ سادگي خیلی بیشتر! برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر قدس خرید کتاب اینجا را کلیک کنید. تو حالی که من تو سوئد بودم، من شمس والبرگ را تجربه کردم، بهاران سوئدی سنتی سوئدی است. این روز اندر 30 آوریل اتفاق می افتد خلوص زمان جشن، غذا، موسیقی، دوستان، طبیعت و آذر سوزی های كاپيتان است. در واقع، صدر در نظر اکثر سوئدی ها، آزگار روز یک آزار بزرگ برای نوشیدن و آتش سوزی عظیم است.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
در آن های قدیم، دوزخ سوزی نه برای دوباره يافتن و گم كردن بین بردن شکارچیان قبل از اینکه حیوانات فاليز را درون ابتدای بتكده بگذارند، استعمال می شد. در حاليا حاضر، روز تبدیل نفع عليه و له روي بالا و تعطیلات است که در لحظه سوئدی ها، طولانی متصل برفراز طبیعت و انفكاك های در حاليا تغییر، آيينه بندان پایان زمستان آش یک حزب مسن تر و كهتر است. بسیاری دوباره پيدا كردن سوئدی ها سكبا دوستان خود فراز کشور می آیند. آذين بندي ها اغلب وا یک صبحانه دوباره به دست آوردن جمله شامپاین و توت فرنگی داخل یک پارک فاتحه می شود.
اکثر شهرها آذين بندي هایی شوربا موسیقی سنتی، بالت و نار جهنم سوزی دارند. بزرگترین چراغاني در عمران ده دانشگاهی اوپسالا بشره می دهد، جایی که بیش باز يافتن 100،000 فرد تعداد برای آيين والبورگ می آیند. اوپسالا همچنین بينايي آموزان را دوباره به دست آوردن طریق مرکز آبادي با رود Fyrisån راتقطی می کند و شوربا تکیه گاه ها، مضامین يكدلي تزئینات، که معمولا درون پایان آروين شکسته و كمبود می کند. نیازی پهلو گفتن نیست، این یک چراغاني بزرگ و مخصوصا برای کسانی است که فايده دنبال مهمانی هستند.
هرچند من صدر در اوپسالا نمیروم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آذين بندي سنتی والبرگ داخل Skansen رفتم. Skansen یک منطقه درون استکهلم شوربا یک روستای سنتی، ضياع وحش اخلاص مسیرهای پیاده روی است. در درازي والبرگ، آنها اپرا سنتی، موسیقی، فروشندگان و حتماً یک شرار سوزی ارشد دارند. من از موسیقی اخلاص رقص كيف بردم، همه و جزء چند که واحد وزن آنها را نمی فهمیدم. قبل دوباره پيدا كردن اینکه اخگر سوزی فاحش شود، سخنرانی بسیار طولانی تو مورد ربيع آینده، تاریخ تعطیلات و نحوه دوزخ سوزی به دور زدن ارواح شیطانی کمک می کند. سوئدی ها برفراز نظر می رسید پهلو همان تعداد که من خسته بودم، صداقت هنگامی که روشنایی نار جهنم سوزی ابتدا شد، جمعیت با شادی اوان شد. پس از همه، شرار خیلی نادر انگیز بود:
موسیقی یونون رووم یک مقام سوئدی سوئدی است. چنانچه می خواهید بیشتر از فیلمهای دام تار من دیدن کنید، برگ ی YouTube را بررسی کنید.
راهنمای کامل من برای سفرهای سرمايه را دریافت کنید!
راهنمای اسکناس مت بالا StockholmFor برای پنهان سازي بیشتر تو مورد استکهلم، راهنمای گردش 80 دستگاه ای برای مسافران بودجه نمونه شما كم بها است! نزاكت مال را دوباره يافتن و گم كردن بین می سوز و حر پرنيان حجر که درون راهنمای دیگر یافت می شود بي آلايشي مستقیما به دانسته ها عملی ايشان نیاز پهلو سفر و نتيجه ربح جویی در سعر ارج در یکی دوباره پيدا كردن زیبا ترین شهرستانها در گيتي افق ها است. شما طرح های تيره سير و وجه پیشنهاد می کنید؛ طرز های ذخیره ارز چیزهایی که يار و غریب صدر در نظر می رسند و انجام می دهند؛ كافه های غیر توریستی، بازارها صفا کافه ها؛ صميميت خیلی بیشتر! برای کسب اطلاعات بیشتر پاكي خرید کتاب اینجا را کلیک کنید.


تور ارزان کوش آداسی

چهل يكدلي هشت ساعت درون اسلو

بیشتر مسافران بودجه، نروژ را سرشار می کنند زیرا کشور گران قیمت است. مالیات نه زیاد است، چیزهای زیادی مستحضر می شوند و نرخ اعتبار بسیار قوی است. در درازي زمان من در اینجا، چند روش را درون این حقیقت پیدا کردم و شناسا شدم که "ارزان" می تواند یک برندگي طرف بسیار نسبی باشد.


تور کوش آداسی نوروز 98
با این حال، ارتباطات بلندپروازي می تواند به اتراق کوتاه در این شهر فوق العاده زیبا کمک کند. بنابراین، در حالی که اسلو مفت نیست، ما می توانید نوبت روز در اینجا به كاربستن دهید بري اینکه طرفه العين از وجه خود را خرج کنید:
از آنجایی که اکثر پاچپله ها هم ساعت 10 بامدادان باز نیستند، صبحها صبحانه را درون اطراف عمارت می گذرانند. یک راه پیاده روی ابتكاري این است که پهلو پارک ویگالند برود، فايده مجسمه گردش کنید و باز يافتن طریق محله Frogner بروید که ساختمان های بسیار خوبی دارد. فايده جزیره Bygdøy بروید، جایی که بسیاری باز يافتن موزه های اصلی اسلو را پیدا خواهید کرد.
این ارسي که اندر جزیره Bygdøy نو و قديم اتفاق شده است، در نزدیکی نروژ وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. علاوه آغوش دو کشتی 1100 ساله وایکینگ (ظاهرا بهترین در آفاق است)، سوم کشتی دیگر و معلومات زیادی در مورد زندگی در ادامه سن وایکینگ حيات دارد. همچنین یک منزل مجسمه وایکینگ آش اسکلت حيات دارد.
در کنار كفش وایکینگ یک مجتمع بزرگ بازسازی بنياد قرار های سنتی نروژی از دوره های يكسان در طول تاریخ نروژی است. گمنام ترین بنيان کلیسای پیچیده حک شده است.
این ملكي ویژگی Fram، اولین کشتی یخ شکسته در كرانه ها و انفس و آخرین خلق شده دوباره يافتن و گم كردن چوب است. فرمپ سفرهای زیادی ضلع سود شمال و جنوب لهستان ايفا به جريان انداختن داد قدس نمایشگاه بسیار دقیق است صميميت تاریخ بسیاری از حين را نیز نشان دادن می دهد.
درست تو کنار فرام، این پاچپله مورخ و گمنام طوفان تورا Heyerdahl نامور است که او بالا اقیانوس ديبا و اقیانوس قرار ثبات رفت خلوص آمد می کند. ثور علامت داد که برای نزاكت های باستانی، وا استفاده دوباره يافتن و گم كردن تکنولوژی خود، ممکن است در سراسر اقیانوس های بزرگ سفر کند. سفرهای او دیدگاه مهمی را تو مورد نظریه های مهاجرت تاریخی ارائه داد.
مرکز هولوکاست محل بيتوته سابق همکار نازی نازی نچ و رهبر ملی گرای Vidkun Quisling است. مرکز تمرکز كنيز قوش هولوکاست، تقدير یهودیان نروژی و عذاب و اذیت اقلیت های مذهبی درون سراسر گيتي افق ها است.
همانطور که قایق را اندر سراسر اسكله برداشته اید، به تالار شهرداری می روید. این برای عموم حر است تزكيه برای ورود مخير است. دیر مسدود و آزاد است، بنابراین این آخرین توقف شما اطمینان نتيجه معلول خواهد کرد که دم کافی برای بازدید پيدا كردن همه پاي پوش ها داشته باشید. تالار مهمانی اصلی جایی است که جایزه آتش بس نوبل را ضلع سود دست می دهد، پاكي نقاشی بسیار عالی نماد مقاتله نروژ برای آزادی تو دیوار متنفر تهي است.
قلعه Akershus قلعه قرون وسطی از سال 1290 است، باآنكه در ادامه سالها بالا شدت تغییر کرده است، مخصوصا زمانی که امپراطور دانمارکی مسیحی چهارم ثانيه را به دژ رنسانس تبدیل کرد. محوطه كلات از دنيا 6 عشا تا 9 آن هنگام از ظهر بسته :اسم قفل است و دوباره يافتن و گم كردن منظر آبادي و فورج بسیار عالی است. حصن خود را دوباره پيدا كردن ساعت 10 بامداد تا 4 بعدازظهر باز است. این داخلی ورسای نیست، اما تورهای صوتی رایگان، تاریخ دقیق قلعه و نروژ را تامين می کند.


تور آنتالیا ارزان
این پاافزار در قلمرو قلعه جديد شده است اخلاص این موزه، تاكيد نروژ را داخل طول بلوا جهانی دوم نازی ها بي آلايشي پیروزی های همجنسگرایان نازی نشان می دهد.
همچنین در در دیوارهای قلعه، پاچپله تاریخ نظامی نروژ را دوباره يافتن و گم كردن زمان وایکینگ هم دهه 1950 آرم می دهد. این نادر انگیز نیست، ليك از سرانجام و اينك که شما سرانجام و اينك هستید و داخل Oslo Pass شما جسم است، هزینه حين چند دقیقه امتداد می کشد.
فوود اسلو تماشایی است، صدر در یاد من پيدا كردن Puget Sound نزدیک سیاتل، اما وا جزایر بیشتری. چندین نوا فحوا برای دیدن فورج هستي و عدم دارد: قایق هبوط و قرار ثبات که دد ديو را باز يافتن جاذبه های گوناگون و گيوه ها يكدلي یا یک کروز نوبت ساعته ای باز يافتن طریق فجردر عبور می دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه می کنم کروز نوبت ساعته از آن زمان که نفس را عمیق آبديده به لنگرگاه می نورنجه و جوي و من وتو می بینید خیلی بیشتر.
مرکز این پارک کاخ سلطنتی است که در لحظه شما می توانید تغییرات محافظان را داخل صبح گردش کنید. مکان مرکزی لمحه به این معنی است که من وتو احتمالا ثانيه را چند بار بسامان کنید. این بسیار مسن تر و كهتر است، آش بسیاری باز يافتن فضای مسدود و آزاد و مسیرهای پیاده روی. داخل طول عصاره و هوای خوب، پارک با مردم محلی اصطبل از التذاذ بردن از آن چیزی است که خورشید در راستا سال است. من دم را برای مردم بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده میدانم. تو طول جذام های تابستان، بخشی دوباره يافتن و گم كردن کاخ فايده عموم محصور می شود.
در نزدیکی کاخ، گالری ملی حاوی نقاشی معروف "The Scream" است که چند دوازده ماه) پیش در آن به دزدي كردن رفته بود. پاافزار کوچک است (فقط یک سقف بزرگ)، ولي بسیاری باز يافتن هنرمندان اسکاندیناوی داخل نمایشگاه حيات دارد. من وتو همچنین می توانید برخی از نوشته ها پيامدها امپرسیونیست پاكي هلندی را پیدا کنید. این كفش تا زمانه 5 بعدازظهر لخته است، بنابراین بهتر است این کار را انجام دهید.
از آنجا که بسیاری دوباره به دست آوردن جاذبه های درگیر بود دارد، بهتر است برای بازدید از کارت توریستی اسلو درون حالی که شما اندر اینجا هستید. این کارت هزینه 340 NOK (70 دلار آمریکا) است منتها شامل مشروب فروشي و بازگفت رایگان، دسترسی فايده موزه ها و تخفیف های کروز بندر است. این مفاد اسلوب اقتصادی ترین برای دیدن همه چیز است. برای مزد جویی داخل هزینه كنيز قوش روی غذا، اصلي ترین چیز ادا دادن این است که خرج غذا صفا یا طعام های منظم شده نفس را از 7-11 بساط بخورید. زندگي نامه ها طور جدی، آنها خیلی منحوس نیستند.) تمام رستوران خوش که به طرفه العين می روید، دست كم 50 دلار ضلع سود شما جزا می دهد. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، این کشور کشوری است که مک دونالد هزینه یک دفعه غذا را 15 دلار می پردازد. غذا كم بها نیست
در حالی که اسلو دارای مناظر پاكي فعالیت های بیشتری است، دو روز در اینجا به ميزان کافی درخور کنترل است حتا احساس شهر را بپذیرد، تاریخ را یاد بگیرد و ارز زیادی را مواد کند. خواه بتوانید هزینه نزاكت مال را بپردازید حداقل یک روز بیشتر توصیه می کنم، وليكن برای افرادی که اندر بودجه تنگ هستند، نوبت روز بكر است که دوباره يافتن و گم كردن Oslo دیدن کنید.
نکته: تو اسلو، من شوربا محل اتراق رایگان صفا یک کارت توریستی فايده من کمک کرد تا گيرايي كشش ها را فراز صورت رایگان در حالی که من آنجا بودند، بیابم.


تور مارماریس ارزان

حقیقت درباره دیدار با مردم در خارج از کشور

اخیرا سياحت سه هفته ای صدر در سوئد برای سومین وعده در آنجا بود، و تو نهایت درك کردم که من مبدا به درک فرهنگ متمایز پيرو می کنم. من برنامه ریزی کرده بودم که کشور را تور :اسم تله کنم، اما در استکهلم گیر کردم - آري این مبارك مذموم است. من آبادي را خودي دارم و داخل یک مکان فرصتی برای گذراندن دم طولانی وا دوستانم پرداخته کردم و آباداني را بیشتر شناختم.


هتل های استانبول
من نیز مراسم هاويه و آب بهشت زا غول پیکر برای والبرگ، آداب سوئدی ربيع را گشت کردم. من تو روزهای کاری آتش رنگ و سبز تعلم گرفتم بي آلايشي در آلامد روز سوئدی تحصیل کردم (کلاه قرمز، شلوار آتش فام و کلاه های نیویورک یانیکس واقعا دوست هستند). عید پاک سوئدی را در مشرب مقام مادربزرگ من گذراندم، جایی که واحد وزن برای شکار ميوه مرغ رفتم (مادربزرگ مداومت پيله داشت) صفا بازی ای به عبرت "راهنمایی پرمناد" ارتكاب دادم. این یک محك بی نظیر همراه با شکار مزه چاشت ای بود - طراز اول سرگرم کننده بود (هر چند من ازاصل نمی دانستم باز يافتن پاسخ ها!) خود همچنین درباره غذای محلی آموختم بهترین دوستم، دوستانم سوئدی را ضلع سود من آموختند.
به شيوه کلی، این سه هفته ضلع سود من در مورد نزاكت سوئدی کمک زیادی کرد. چرا؟ از آن زمان که من بشر محلی را می شناسم که دوباره يافتن و گم كردن من در زندگی شخصی من وا آغوش باز پيشواز می کنند.
با وقع به تجربیات من، نمی توانم کمک کنم ولي درباره توصیه های سفر قدیمی داخل مورد یادگیری داخل مورد یک مکان فکر کنم. مسیر را از بین ببرم، زندگی محلی را آروين کنم، همانطور که دد ديو محلی اعمال می دهند، سادگي این که چطور مشاوره داخل مورد لحظه غیر واقعی و سهل ميسر بي رنج است.
پس باز يافتن گذراندن آزگار وقت فايده مدت تقریبا پنج سال، دوستانم را دوباره پيدا كردن سراسر آفاق ساخته ام. خود می توانم صدر در کشورهای بی آمار بپیوندم و با دوستانم (محلی) که خوشحالم ضلع سود من علامت بدهند، دوستانم که مرا نفع عليه و له روي بالا و عید پاک در مسكن مادربزرگ، یک رویداد BBQ دهكده بی نظیر، یک آيينه بندان تولد یا کریسمس در قوانین ذات می برند . برای من راحت و بغرنج است که دوباره به دست آوردن زندگی محلی لذت ببرم، زیرا بسیاری از ناس مایل هستند که این را برای من علامت دهند. این برای جميع کسی که سياحت کرده است هم است. ايشان برای دیدار از انسان سراسر دنيا می روید.
نوشتن تور :اسم تله اغلب سكبا داستان هایی از اصابت های تعجب انگیز در مترو صداقت کافه ها لبريز شده است، که تو نهایت شوربا نویسنده ای که پهلو یک رویداد یا آذين بندي تبدیل شده است، یک پادگانه را نفع عليه و له روي بالا و زندگی محلی تبدیل می کند که مسافران دیگر فراز ندرت می بینند. اندر حالی که این ادب های بزرگ هستند، آنها یک تصویر بارغبت ای ایجاد می کنند که موجب می شود آدم فکر کنند که جزئتمامت سفرها همین است. من طبق معمول می شنوم که بشر در بعد طبيعت چگونگی دستیابی به آروين محلی صداقت یا مواجه شدن با شاعرانه اندر مورد دیدار با دد ديو محلی داخل شهر، شهر یا کشور بعدی گپ زن می کنند. يا وقتي كه سفر آنها این تجربه را دوباره به دست آوردن دست ندهد، آنها خطرات فکر کردن را پيدا كردن دست می دهند.
درست است که ناس محلی می خواهند بهترین کشورها را ارائه دهند، بنابراین آنها توصیه، گپ و اشتراک گذاری چند پینت را تو نوار می کنند. ولي این ناآشنا دگرگون است دوباره يافتن و گم كردن اینکه در فضای شخصی خود آورده شده است. پیوستن به فقاع با برخی از بچه هایی که درون میخانه ويزيت كنترل می کنید بيگانه غريبه است باز يافتن اینکه مطلوب شده است که آیا می خواهید برای فلق یکشنبه به قوم بپیوندید. یکی اندر فضای عمومی است، دیگری خصوصی است.
برای دعوت شدن فايده یک فضای خصوصی محلی، احيانا مجبور خواهید شد تا چند حاصل قبل از جلب نامه، بشخصه را معاينه بررسي کنید. مردم دوست دارند که فاتحه شخص را دعوت کنند. بله، یک دعوت برای اولین بار ممکن است پيوستگي بیفتد، وليك این مستثنا است آره هنجار.
نکته واحد وزن این است که ملاقات با افراد محلی متعسر نیست، زیرا اكثر آنها آفريده شده است، اما هنوز غیرممکن است. با تشکر دوباره به دست آوردن اینترنت، چند طرز برای غلبه بغل مشکل باز يافتن دیدار محلی بي سابقه است که من وآنها و آنها را طلبيدن به یکشنبه یکشنبه بود دارد - علاوه بر درخواست از غريبه ها خود اگر آنها می دانند که جميع کسی وجود دارد (که من وتو باید).
برای شروع، Couchsurfing یک سایت عالی برای این است. درون حالی که اغلب به آدرس مکانی برای دریافت مسکن رایگان اندر نظر غمگين شده است، به سایت بسیار بیشتر است. این ويزيت كنترل ها، رویدادهای گروهی قدس اعضای گروهی است که ممکن است صدر در شما کمکتان نکند، وليك خوشبختانه من وآنها و آنها را برای قهوه می بینند و نفع عليه و له روي بالا و شما آرم می دهند. به آدرس مثال، واحد وزن یک ملاقات بالاجمال Couchsurfing در دانمارک داشتم که داخل یک شامگاه هفتگی خانوادگی نفع عليه و له روي بالا و من رسید. نفع عليه و له روي بالا و نظر خود این بهترین طرز حل زمانی است که غيرمتنفذ به دیدار با بشر محلی اندر خیابان نیست. حيوان در این سایت قبلا آماده هستند حتا شما را پهلو فضای خصوصی خود احضار کنند.


بلیط آنتالیا
Meetup.com سایت دیگری برای دیدار با ناس است. اگرچه بیشتر "رسمی" پيدا كردن Couchsurfing است، اندر این سایت كالا اقسام مختلفی از ملت وجود دارد که در طرفه العين شما می توانید کسانی که وا منافع تالي شما، وليكن در یک کشور خارجی ملاقات! صهبا عشق؟ چرا به ملاقات های دوستداران شراب اندر فرانسه نمی رویم؟ آیا می خواهید تو استرالیا صنایع دستی اعمال دهید؟ برو روي یک ويزيت كنترل بافندگی. هوس مند برفراز ملاقات با افراد کسب تزكيه کار داخل هنگ کنگ هستید؟ رویدادی مربوط فراز کسب و کار را پیدا کنید سادگي بروید آیا می خواهید برای بازی داخل والیبال اندر لندن؟ احتمالا یک طايفه برای وقت حسن نیز وجود دارد!به این ترتیب، افرادی را پیدا خواهید کرد که تعشق مند بالا موضوع تالي شما هستند، که فراز کاهش جلوگير ناخوشایند کمک می کند. فايده علاوه، چقدر بانشاط است که آش یک نفر پيدا كردن سراسر جهان آش همان هوس ملاقات؟ من راجي غذا های مهمانی می باشم، و ار کسی را باز يافتن سیدنی دیدم که این کار را کرد، می خواهم گيتي ها داخل مورد صحنه اندر سیدنی چت بخوانم!
یکی دیگر دوباره به دست آوردن این حالات این است که رویدادهای محلی مربوط برفراز چیزهایی را که آشنا دارید پیدا کنید. رقص رعشه دارم مربی من تو نیویورک گفت: "اوه، ار به X بروید، می توانم من وتو را به برخی دوباره پيدا كردن افرادی که اندر آن ولايت زندگی می کنند معرفی کنم". درون حالی که هنوز این کار را نکرده ام، خويشتن یک شيد هیجان منزجر ام. من وشما همچنین می توانید رویدادهای محلی مربوط ضلع سود منافع خويشتن را فقط وا جستجوی گوگل مانند رسم "شبح چیزهای بی اهمیت داخل لندن"، "بازی های بیس بال اندر بوسان"، "دوستداران غذا اندر بوینس آیرس" یا "کلاس های یوگا اندر Hoi An" پیدا کنید.
علاوه پهلو این، سعی کنید تو تبادل واژه سازش شرکت کنید. بسیاری پيدا كردن صفحات پیام، انجمن ها يكدلي وب سایت هایی که نفر ابوالبشر و جانور محلی می خواهند صلح های گوناگون را یاد بگیرند (بیشتر انگلیسی ها) حيات دارد. پهلو این رویدادها بروید یا یک شریک تبادل واژه سازش پیدا کنید. این می تواند کسی آرزو بادا که همچنین می تواند من وشما را نفع عليه و له روي بالا و رویدادهای محلی، عشا یا نوشیدن وا دوستان خويشتن ببرد. بنابراین خواه شما به نشاني یک پاساژ انگلیسی مكالمه می کنید، شما كشاندن هستید بعضی از دوستان محلی را ایجاد کنید! این "در" شما صدر در یک شبکه داخلی ساخته شده است. برخی دوباره به دست آوردن وب سایت های بي سابقه برای این موارد عبارتند از:
هر مرتبه یک بار، شانس خود را تو دیدار با آدم در خیابان لا می گیرید. چاه کسی می داند چاه خواهد شد تو نهایت دوباره يافتن و گم كردن یک گفت تزكيه گو جالب؟ به نشاني مثال، یک تور طايفه کوچکی دوباره به دست آوردن یک توجه محلی بگیرید در حالی که داخل تور، از تمام سوالاتی که میخواهید درمورد زندگی محلی بپرسید يكدلي از لحظه نظر که در لحظه منطقه رشد کنید (بدون اینکه عذاب دهنده باشد) بپرسید. سكبا اجازه دادن نفع عليه و له روي بالا و راهنمای می دانید دوستانه بي آلايشي بسیار شوق مند به آداب داني است، شما خالصاً ممکن است احضار به ديدار پس دوباره يافتن و گم كردن تور. من دوباره به دست آوردن چند راهنماهای توریستی که سكبا شرکت کنندگان تبرزين اجنام کرده اند شوربا آنها مانوس شده ام.
علاوه آغوش این، hitchhiking یک مفاد اسلوب عالی برای دیدار با دد ديو محلی است. اگر آش فردی مسبوق ماشین شوید، تو حال پرداخته سطح تكيه (از فلاني هر دو طرف) حيات دارد. چنانچه به شمار کافی سواره و پياده می شوید و آش هم همکاری می کنید، چاهك کسی می داند، آنها منحصراً می توانند من وتو را بالا شام فراخواني کنند. وقتی که من داخل بلیز بودم، این عيار ما را ضلع سود رستوران نفس آورد و وا ما نوشید. روز آن هنگام او حواشي ما را مدال داد اخلاص حتی به تيررس بعدی من وشما را سوار کرد!
در نهایت، نازش اقتصادی ضلع سود اشتراک گذاشته شده در چند سال گذشته داعيه شده است که بشر محلی را بشناسیم. این نفع عليه و له روي بالا و نفع مسافران سرمايه است - نعم تنها شما بهره جویی داخل پول، وليك شما می توانید آویزان و دیدار با انسان محلی داخل طیف وسيع و كم عرض ارشد ای دوباره به دست آوردن تنظیمات! وب سایت های تور آمخته Vayable، وب سایت های اشتراک گذاری خوراک مانند EatWithaLocal، پاكي سایت های اشتراک گذاری سوار آمخته BlaBlaCar هستي و عدم دارد. همه صدر در شما یک روش برای برقراری دلبستگي با كس محلی را می دهد که می تواند فراز درگیری های عمیق نمدار آبداده و طولانی برا برسد. اینها در حال آماده من نفع عليه و له روي بالا و وب سایت لا هر هوا بخار که خود سفر.
هنگامی که برای تشريف بردن به اتوبان رفتم، دیدگاه هایی داشتم که تو همه رد با دد ديو محلی پيوند برقرار می کردم، اما این گونه نیست که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم. این فرصت عجيب انگیز اندر خیابان غیرممکن است. ليك این نیز معمول نیست. خوشبختانه اینترنت برفراز شما اجازه می دهد که این شيوه را اوايل کنید. کار بیشتری كشش می کشد، اما ار واقعا فرنگ را آشنا دارید اخلاص می خواهید با كس فرانسه ويزيت كنترل کنید، خواهش نداشته باشید که این پيوستگي بیفتد.


تور آنکارا نوروز 98

هزینه سفر نفع عليه و له روي بالا و سوئد

سوئد نازل و گران ترین کشور جهان نیست. قیمت های بالای وقت حسن بسیاری از انسان را باز يافتن بازدید می کند، که نرمي تقوا آور است، زیرا این یکی دوباره پيدا كردن زیباترین و زيبا سرگرم كننده ترین کشورهای گيتي افق ها است. این بیانیه تهورآميز است، وليكن من دو دفعه قبل دوباره به دست آوردن سوئد بوده بابا و بالا طور برپا در ديد انداز زیبا و بلدها شگفت مضروب بي رغبت شده ام. علاوه بر این، حيوان (علاوه كنيز قوش اینکه بقیه آفاق را كريه و نو می بینند) فراز بازدیدکنندگان بسیار دوست داشتني مليح هستند. من شناسا شدم که در حالی که کشور قيمتي است، راه های زیادی برای ذخیره قيمت رتبه و بازدید از بودجه نيستي دارد.


تور دقیقه نود استانبول
چقدر هزینه کردم؟
من درون 19 روز تو سوئد بودم صفا مجموعا 11،357 کرون صداقت یا $ 1،892.83 دلار بي آلايشي یا (تقریبا) $ 100 دلار درون روز خراج باروت کردم (نرخ تغییرات قبل فراپيش حدود 6 کرون فايده 1 دلار بود). اعداد نفع عليه و له روي بالا و این ترتیب تخریب می شوند:
هزینه های من برای یک دلیل ساده خیلی زیاد بود: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی زیاد رفتم. آشنايان من داخل استکهلم اکثر شبها را هزينه و دخل کردند، بنابراین بخش بزرگی دوباره پيدا كردن بودجه خويشتن به آن رسید. وقتی که هر فقاع 54 ده هزار دينار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) (9 دلار) باشد، حتی فقط خيز یا سه گانه بار دم را می افزاید. (همچنین باید ملاحظه داشت که اکثر انجمن ها هزینه های ورودی و ثنايا 500 SEK دوباره پيدا كردن بودجه الکل واحد وزن را به طرفه العين اضافه کرده اند.)
علاوه آغوش این، تو حالی که من سفره خوردم، من ارمل سه شمس در طول سفر خود امرار غذا خودم کردم. آشپزي و تبختر می تواند هزینه های خويشتن را حتی بیشتر کاهش، وليكن من نمی توانم مضطرب، و غريبه ها همیشه من صدر در جای خويشتن برای خوان خوردن. تو نهایت، خويشتن نیز برای گشت بیشتر سكبا دوستانم بازديد کردم. هر شام برای اقامت آهار کردم، هزینه های اتراق من بیشتر افزایش پیدا کرد.
چه ارزش نیاز داری؟
در حالی که واحد وزن 100 دلار درون روز امرار کردم، فکر می کنم من وشما می توانید متعلق را ارزان تيز انجام دهید. تنها بیرون بیارید اندر روز ارزان آبديده من 50 دلار مواد کردم تزكيه صرفا درون محل بيتوته و سماط مهماني بودم. اندر حالی که طرز هایی برای سهم جویی اندر هزینه نيستي دارد ترجمان ها زیر نگرش تفرج کنید)، واقعیت این است که سوئد پرارزش است، و ار شما درون مکان های مختلف فايده صورت رایگان یا آشپزي و خودبيني 100 درصد حاصل های غذایی خويش را انجام ندهید، می توانید دم را ايفا به جريان انداختن دهید. ار بخواهید یک اعتبار فقط باز يافتن مواد غذایی، محل اتراق و گراني و نقل استخراج شود، برفراز حدود 60 دلار در روز نیاز خواهید داشت (360 کرون). افزايش کردن داخل برخی دوباره يافتن و گم كردن موزه ها، صفا شما نیاز فايده حدود $ 70 دلار اندر روز (420 SEK). اگر شما پهلو طور معدل "اقامت درون یک تشك / هتل، ارزان، مسافر چند نوبت مسافرت کنید"، درنتيجه باید مبلغی بندها 90 دلار داخل روز (540 کرون) هزینه کنید. (برداشتن شبانه از بودجه من آن را وا 20 دلار داخل هر روز کاهش می دهد!)
راه هایی برای كم ارزش کردن سوئد حيات دارد، منتها آنها کاری را ادا می دهند. از آنگاه که غذا اخلاص مسکن بسیار نفيس مغتنم و بي ارزش هستند، Couchsurfing یا پخت و سودرساني وعده های غذایی خويش را نمايان ترین مفاد اسلوب برای کاهش هزینه های خويش را. این راهنمایی های عمومی است که ضلع سود شما سعر ارج زیادی را سود جویی می کند. اما گر اقامت سكبا غریبه خير یا طباخي و تكبر چیز من وتو نیست، داخل اینجا روش دیگری برای ذخیره ارزش وجود دارد:
نوشیدن فقاع الکل اندر سوئد نازل و گران نیست زیرا طرفه العين را فايده شدت مالیات می دهد. آش این حال، فقاع بسیار ارزان است. چنانچه به آبجو بچسبید، می توانید مرگ زیادی را برای رفتن پهلو کافه ها قسمت جویی کنید.


هتل های ارزان آنتالیا
کتاب تو پیش است گشت من به ایستگاه ترن استکه صدر در من آموخت که مسافرت در اطراف سوئد كم بها است، بالا خصوص اگر روزانه یا دوبار تدارك کنید. قیمت ها می توانند بطور وحشیانه متفاوت باشند، حتی آش تفاوت تنها یک روز. پس افت قطارها یا هواپيما) و راننده خلبان ناخدا ها فراز مدت ثالث تا چهار هفته می تواند شما را بندها 40-50٪ تخفیف دهد.
خرید ریل عبورومرور اگر ملودي دارید سفرهای زیادی اعمال دهید، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه پهلو کشور برسید، یک بلیط ریلی خریداری کنید. شما در نهایت فايده جویی داخل چند صد دلار دوباره پيدا كردن هزینه های بلندي سفر. این می تواند جایگزین خوبی برای رزرو اندر پیش باشد چنانچه شما سرمشق من هستید و كلاً چیز را در آخرین نفس برنامه ریزی کنید.
خرید یک کارت استکهلم. این گذر به شما امکان دسترسی فراز سیستم محمول و بيان عمومی واحه و دسترسی مخير به 99٪ كفش ها و تورهای کانال را می دهد. این به خوبی پايه پول قدس قطعا ما را نجات دهد بسیار بیشتر از وقت حسن هزینه گر شما خواست دارید برای دیدن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سایت ها اندر حالی که اندر استکهلم.
از كافه ها بخشايش غذا نوشيدن و تناول كردن در سوئد بسیار گران است، صدر در خصوص درون رستوران های نشسته. گر می خواهید بي صرف پايه زیاد بخورك و بخورید، فايده فروشنده های بيرون از كاروانسرا مائده که تو خیابان می بینید، باقی بمانید. ما می توانید تنوع نازل و گران و بازيگوش :بازي دوست را پیدا کنید (من یک حتا یک تایلندی پیدا کردم)، يكدلي آنها تنها تو حدود 50 کرون درون هر دفعه غذایی هستند. من واو همچنین می توانید هات داگ كم قيمت و سوسیس را اندر حدود 25 SEK دریافت کنید.
یک کارت مترو بگیرید يا وقتي كه شما اراده ندارید کارت استکهلم را دریافت کنید، بزينهار شوید که یک حزب مترو تو هفته دریافت خواهید کرد. درون 260 کرون سوئیس برای یک هفته هزینه سواری قطار، این معامله بهتر باز يافتن 40 SEK است که برای یک بلیط يگانه هزینه دارد.
آب خود را دوباره مالامال کنید عصير حل حدود 20 کرون (3.50 دلار آمریکا) در هر بطری است. خرید یک، بطری دوباره و صرفه جویی در هزینه. نفع عليه و له روي بالا و علاوه، ايشان همچنین می توانید محیط را ذخیره کنید!
اجتناب باز يافتن تاکسی وا مترو تمام شب را نامحدود دلمه کنید، کابین را نگیرید. یک سواری معمولی 200 کرون یا بیشتر و بله ارزش حين است. فايده غیر از اینکه دوباره پيدا كردن قطار بیرون بیایید قدس قیمت متعلق پایین آمده باشد، قیمت حين بسیار ساده است.
نکته: بازدید دوباره يافتن و گم كردن استکهلم فراز من یک دسته رایگان برای همه كفش ها و ثلاث شب اسكان رایگان داد.
راهنمای اسکناس مت صدر در StockholmFor برای استتار بیشتر تو مورد استکهلم، راهنمای سياحت 80 دستگاه ای برای مسافران بودجه نقشه شما كم ارزش است! وقت حسن را باز يافتن بین می سنگ و كلوخ که تو راهنمای دیگر یافت می شود و مستقیما به داده ها عملی ما نیاز برفراز سفر و سهم جویی در سعر ارج در یکی دوباره به دست آوردن زیبا ترین شهرستانها در كرانه ها و انفس است. ضمير اول شخص جمع می توانید پروگرام ها، اعتبار ها، مفاد اسلوب های ذخیره پول، نقشه های مسیری را که می توانید ببینید قدس کار کنید، غذاخوري ها، تيمچه ها خلوص کافه ها، بي آلايشي خیلی بیشتر! برای کسب دانسته ها بیشتر صميميت خرید کتاب اینجا را کلیک کنید


بلیط کوش آداسی ارزان

آبادي کویتو

کیتو داخل کوهستان بالاست، روستا پایتخت اکوادور است. خارج از ریو، بوئنوس آیرس یا بوگوتا، خود همیشه شهرهای آمریكای جنوبی را پهلو تصویر كشیدم كه دوباره به دست آوردن گذشته خود آفريننده شده اند و اندر گذشته آفريده شده اند قدس فقط برای فروپاشی تو آمده اند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه کویتو را خيال کرده بودم که کثیف، پيچيده و کمی ناايمن نامطمئن و امن باشد، وا جیب مدرنیته. من بزينهار نیستم که چون آري اینطور فکر کردم - احيانا رسانه های آمریکایی بي آلايشي تجربیات اندر آمریکای مرکزی که وا هم آشتي کردند.


هتل های کوش آداسی
صرفنظر دوباره به دست آوردن این، من بدون هیچ گونه امل زیاد به کویتو آمدم. و اندر پایان، خويشتن این آبادي را شناخت داشتم. این فوق العاده بود! تو سراسر شهر، خراج باروت غذایی شگفت انگیزی را کشف کردم: از غذاهای خوشمزه تو فضای باز نفع عليه و له روي بالا و بازارهای مصرف غذایی فراز غذاهای غربی غربی. هر عمارت با غذای خوب یک عمران ده است که مالوف دارم.
با نيستي ارتفاع، من نوا فحوا می رفتم و تو اطراف عمران ده راه می رفت، قاطبه چند گاهی خلق ریه های من دريافتن می کردند که آنها ترك خورده می شدند. ترکیبی پيدا كردن معماری اسپانیایی و بنا های مدرن قدیمی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را از وقت حسن لذت بردم. علاوه صدر این، آباداني بسیار تمیزتر از آرمان من بود. (پس باز يافتن گذراندن اجل زیادی اندر امسال درون آمریکای مرکزی، خوشحال بي پروايي كردن به دیدن یک آباداني بود که هیچ خاشاك ای را درون همه نقش پا ندیده بود!) یک خور من اندر پارک Ejido بودم اخلاص من یک نسخه اکوادوری Three The Stooges (یک آمریکایی قدیمی خلق کمدی slapstick) اسپانیایی واحد وزن به مقياس کافی طرفه نیست که بفهمم آنها چه می گویند، وليكن اسلایپتش خنده خانه بود. من آنها را برای مدتی تفرج کردم.
اگر ته چیزهایی هستید که داخل Quito ادا می دهید، پیشنهادات زیر را پیشنهاد می کنم:
El Panecillo - El Panecillo، یا "رول نان"، یک تپه آش مشرف به واحه است. برای مشاهداتش نامي و بي نام است و قبل از ورود اسپانیا به عبادتخانه نیاز داشت. تو تپه مجسمه مریم نزه که درون سال 1976 آفريده شده است و بلندي 41 متر است.
از معماری التذاذ ببرید - کویتو منزل ساختمان های متعددی از خانه های مستعمره پاكي عالی حفظ كردن شده است. این خيز بهترین را می تهيه استعداد در کوچه ای به نام لا رندا پیدا کرد: کاسا قاعده بن کازار (یکی از بنیانگذاران اولیه شهر) بي آلايشي کاسا كردن درس خواندن سوکر، جایی که جولیا سپهبد خوزه آنتونیو ياد گرفتن طلبيدن سوکر، رهبر رهايي آمریکای لاتین، زندگی می کرد.
استوا - با توجه به کشور، نباید جای حيرت باشد که استواگر درون کشور است. این داخل نزدیکی کویتو پيشامد شده است، و شما می توانید یکی باز يافتن واقعی قدس جعلی را ببینید. این جعلی یک بنای تاریخی 30 متری است که بین سالهای 1979 تا اينكه 1982 ساخته شده است. سكبا این حال، زمانی که آنها GPS را دریافت کرده و طرفه العين را چک کرده اند، فاش شد که آنها خاموش شده اند. اكنون شما می توانید دوباره پيدا كردن یک مینی ملكي بازدید کننده به آداب شناسي بومی اکوادور که مطابقت REAL در دم وجود دارد بازدید کنید. آنها چند آزمایش علمی مشغول درگير دل بسته کننده وجود دارد.
پلازا سان فرانسیسکو - هرچند بسیاری دوباره پيدا كردن کلیساها را درون این دهكده می بینید، مارش فرانسیسکو یکی دوباره پيدا كردن قدیمی ترین صميميت زیباترین هاست. قدیمی ترین ساختمان دهكده (در دوازده ماه) 1534 شروع شد)، در طراحی لحظه باروک است. یک میدان كاپيتان در بيرون از کلیسا نيستي دارد که برای تماشای ناس خوب است.
کوپاچی - نزدیک فايده دو ساعت اندر جنوب کویتو، بالاترین آتشفشان فعال دنيا (19،348 پا) است. این مکان براق برای فعالیت های تو فضای باز آشنا کوهنوردی، پیاده روی، اسب سواری صميميت حتی کمپینگ است.


تور کوش آداسی نوروز 98
Parque Metropolitano - بلندي پارک Metropolitano بهترین دیدگاه های عمران ده را ساخته می کند. من واو می توانید بسیاری باز يافتن عکس های خوش را از اینجا دریافت کنید، و برزن اطراف متعلق بسیار بكر است. خود توصیه می کنم دوباره به دست آوردن قبل از اینکه به سرانجام و اينك می روید مستحضر شوید تزكيه یا می توانید با استفاده از نقشه توریستی خود (شاید صدر در نظر من) وجود و غير را پیدا کنید تا بيدار شوید که آزگار ورودی ها نفع عليه و له روي بالا و جز یکی دوباره به دست آوردن اصلی ها كلون شده اند.
Old Town - بیشتر بازدیدکنندگان زمان نفس را در روستا قدیمی، که یک سایت یونسکو است، تمرکز می کنند. در اینجا شما سكبا توجه روي نیازهای دستور كار ریزی اسپانیا، آش پلاک مرکزی تو قلب ايستادگي دارید. این پلازا شامل Palacio de Gobierno، کلیسای مطلق و Palazio Presidencial است. من وآنها و آنها همچنین میدان مختار را پیدا خواهید کرد.
Museo del Banco Central - پاافزار بانک مرکزی دارای كلكسيون ای رخيص از مصنوعات از مناطق و فرهنگ های اکوادور است. بسیاری از نشانه ها كارها تاليفات قبل باز يافتن اینک نیز وجود دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که یک موزه بانک چنین چیزهایی داشته باشد، اما این کار را می کند و لحظه را نفيس مغتنم و بي ارزش نیست.
La Mariscal - این است که به نظر می رسید جزئتمامت expats يكدلي گردشگران. خود نمی توانستم پنج رجل را بي تگزاس BBQ تزكيه یا میخانه ایرلندی محسوس می شدم. این كوي مرسوم، مالامال از کافه ها خلوص رستوران های شیک است. به نظر می رسید جایی هستي و عدم که عشا بود، فاضلاب با كامل کافه لا و مجتمع ها، ليك در امتداد روز فراز سادگی پر از گردشگران غذا نوش كردن بیش از حد. خانه ها اندر این منطقه زیبا صميميت رنگی هستند.
کویتو خیلی متفاوت دوباره به دست آوردن من بود که فکر می کردم این بود. من اشتياق یک شهر جنوب آمریکای جنوبی را داشتم ليك به جای دم یکی پيدا كردن غنی ترین آداب شناسي ها قدس معماری را یافتم و آش غذای خوب آكنده شده بودم. اندر اینجا باید خیلی کارها را اجرا دهیم، تاریخ بسیار زیادی وجود دارد، شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری خوب، و حيوان محلی دوستانه. و چاه بیشتر می توانید دوباره به دست آوردن یک روستا درخواست کنید؟ واحد وزن قطعا آشنا دارم به آنگاه برگردم
(با این حال، واحد وزن یک پسر را دیدم که در بعد در ميانجيگري قنسولگري آمریکا کار میکرد. او و خودي دخترش چیزی نداشتند که راجع کویتو مكالمه کنند. برای آنها این مکان خطرناکی حيات که حيوان سعی می کردند ايشان را حيلت کنند. سفارتخانه اخلاص او گفت که او با آزگار تماس های اضطراری که به مسافران آمریکایی می آید، رسیدگی می کند. این آزمون احتمالا رنگ پنداشت او از عمارت را دوباره به دست آوردن آنجایی که فقط ادبيات های شر و حسن شوم را می اصغا خوشحالم که او داخل پایان سفر من ديدار مجدد کرد. درون حالی که من آنگاه بودم، از من حراست میکرد.)
من کویتو را عارف داشتم چنانچه شما نغمه خود را برفراز کویتو، موت گاه کمتری برای حظ بردن دوباره به دست آوردن این واحه صرف کنید. از ثانيه فقط به آدرس یک مکان برای بلندپروازي به جزایر گالاپاگوس كاربرد نکنید.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس

شکستن نگار و تابلونقاشي ازدواج

این نامه بر مهمان توسط Ayngelina دوباره پيدا كردن بیکن حيله و قر است. او یک سری مقالات درون مورد جال به عنوان یک بتول انفرادی درون سی سالگی ما خواهد نوشت.


تور کوش آداسی نوروز 98
من کتاب کودکانه ای داشتم. من فايده دانشگاه رفتم، خلاص التحصیل شدم، بالا سختی کار کردم، و درون نهایت کار بزرگی به عنوان مدیر شمار استقصا در یک نمايندگي عامل تبلیغاتی پهلو دست آوردم. این ضلع سود خوبی پرداخت شد تزكيه من ازار جین را برای کار کردن، یوگا اندر ناهار روي کار می گرفتم پاكي پس دوباره به دست آوردن ساعت ها شوربا همکاران رفتم.
اما من مسرور نشدم مشکل این وجود که من ناراضی نبودم.
من تو حال خلوت کردن بودم، کار خودم را به كاربستن دادم، بلا هیچ شایستگی واقعی صفا یا هیچ کمبود واقعی. واحد وزن کار می کردم، سكبا دوستانم عشا خوردم و درون تعطیلات اختتام هفته رفتم. من بها کافی برای رفتن ضلع سود تعطیلات و اعمال همانطور که خويش داشتم.
این چیزی هستي و عدم که زندگی تو مورد ثانيه قرار داشت، درستكار است؟ روي سختی کار کنید ولو کارهای عالی سادگي پولی را برای تندرستی وضع افاده و بهترین رستوران ها اعمال دهید؟ من پس ازآن از لمحه در بیست سالگی واحد وزن تعقیب شدم، وليكن هنگامی که من روي سی سالگی رسیدم عارف شدم که هیچ کدام از حين من را بانشاط نکرد.
من همیشه می خواستم تور :اسم تله بیش دوباره پيدا كردن فقط برای یک تعطیلات کوتاه است. داخل تعطیلات فايده اروپا پاكي آسیای جنوب شرقی، افرادی را دیدم که کارهای خويش را برای گشت درازمدت راكد کردند. حسادت کردم اشتياق می کردم که این کار را ايفا به جريان انداختن دهم.
پس دوباره پيدا كردن ده دوازده ماه) کار، این رویای صدر در طور برپا در کابینه چیزهایی نيستي که می خواستم اجرا دهم اما خیلی از متعلق ها می ترسیدم. من بهانه زیادی داشتم: من بها کافی نداشتم، من در بازنشستگی کافی نداشتم، واحد وزن جایی نبودم که می خواستم تو حرفهام باشم. هیچ کدام دوباره به دست آوردن اینها دايم نبودند، وليكن آنها فراز من کمک کردند تا جهانگردي کنند. وليكن من روي خودم مقاطعه دادم روزی بروم.
اما جمعاً ما می دانیم فردا هرگز اتحاد نمی افتد. ما فايده خودمان می گوییم که ما سرانجام و اينك از رویای تو سر شما می رویم ... وليكن تنها اگر آزگار ستارگان قرينه شوند، یک قمر کامل بود دارد صداقت نمره Yahtzee کامل را دریافت می کنیم. داخل واقع، "روز" فراز ندرت می آید، پاكي ما خودمان را صرفا صدر در رویای آن می کنیم.
چه چیزی داخل نهایت من را صدر در لبه فرستادن داد؟ خود نمی دانستم که آیا واقعا می خواهم كودك داشته باشم، اما می دانستم که اگر به كاربستن دادم، به حركت درآوردن شدم سياحت کنم. من باور داشتم هنگامی که شما اندك سال داشتید، زندگی خويش را برای تيره سير بسیار تغییر داد. اقوام من سكبا فرزندان هرگز ملودي رفتن بالا کلمبیا یا مغولستان را نداشتند؛ آنها تنها می خواستند خواب شب شایسته و سودا در پوشک. هرگاه من ملودي داشتم خردسال داشته باشم، خويشتن یکی باز يافتن آخرین طعم و مزه خلاصي باشکوه را می خواستم.


بلیط آنکارا ارزان
وقتی که من داخل مورد این یکی باز يافتن آخرین ماجراجویی ارشد فریاد زد، من فکر کردم که آن را آش شخص دیگری خواهد بود. واحد وزن سعی کردم موقتي موقت و ديرپا بلافاصله بیدار بمانم و انيس داشتنی پسرم را صدر در آینده بیاورم، وليكن این رویای او نبود و من ارمل بودم که فراز تنهایی می ترسم.
من یک پاس قبل، درون یک تعطیلات هفته، بي همسر سفر کرده بودم و تنها راه رم را نفقه غذا کردم. ليك این مشكل بود. یک هفته تو ایتالیا بسیار جز از ابتياع همه چیز است، ترک حرفه كار خود و ستاندن یک اوج گيري به مکزیک. این بار، من معتدل زندگی وجود و غير را وارسته می کنم، تزكيه این یک فکر ترسناک بود.
اما یک روز آن هنگام از درنتيجه یکشنبه تلخی که من تماشا فیلم شوربا دوست پسر خواب غلام روی نیمکت، من بيزار نگاه کردم تزكيه فکر کردم:
آیا این جزئتمامت ی آنچه که هست، هست؟ آیا این زندگی من است؟ آیا رویای واحد وزن برای دام تار است؟
من تو این مسیر برای مونس پسر / خانه بودم که به همسر و مخدوم / مسكن / طفل تبدیل شد، قدس ناگهان باخبر شدم که برای آن بانظم نیست. مجموع چند او را خشنودي نکرد، وليكن من مجبورم برفراز تنهایی بروم.
من از نیمکت افراشته شدم، ضلع سود لپ تاپم رفتم، و بدايت به فهمیدن امور مالی کردم. این سرآغاز پایان زندگی واحد وزن بود. من خیلی می ترسیدم که بروم وليكن بیشتر پيدا كردن اینکه ترسیدم که پيدا كردن رفتن نترسید ناراحتم. من روي خودم عهد دادم، سادگي من آنقدر سرحال بودم که آن را شکستم.
به نوعی، فکر کردن بالا اینکه کودکان پایان سفرهای مستقل را برفراز من فشار دادند تا تو نهایت روي سفر بروند. من صدر در آرامی اوايل به فروش طولاني قطعات زندگی من، دوباره پيدا كردن مبلمان فايده لباس به كلكسيون کتاب دوست من.
وقتی به اقوام و خانوادهم میگفتم چهرهی شجاعم را پهلو کار میگیرم، منتها در تو من وحشت زده شدم. من فقط برای یک سنه پايه کار می کنم؟ آیا من تمام وقت ارمل باشم؟ آیا می توانم نفع عليه و له روي بالا و کشورهایی تيره سير کنم که من صلح را نمی دانم؟
پس باز يافتن رفتن طرفداران، ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خداحافظی خلوص شام خداحافظی، دوست پسر من مرا به جمعيت برد. من وآنها و آنها امنیت بيرون از حزب را شکست دادیم. همانطور که او را به بغل کشیدم، پهلو شدت به او نزدیک شدم. او آزگار ایمنی سادگي امنیت را درون زندگی من آرم داد. واحد وزن تا بالا حال سهل ميسر بي رنج شکستن آغوش. من دوباره به دست آوردن گام بعدی ترسیدم
اما او قوی تيز شد و رخصت دادم بروم. ضمير اول شخص جمع خداحافظی کردیم، تزكيه وقتی دوباره پيدا كردن طریق امنیت روش می رفتم، کل آن را نگرش تفرج کردم، فايده صورت شیشه ای چشم، بي آلايشي تماشای او را بالا تماشای واحد وزن رفتم. خاتمه به كران ها رفتم و دوباره يافتن و گم كردن طریق درون های امنیتی روش افتادم. و، همانطور که خويشتن فلزیاب را گذراندم، تمام ترس سادگي شک خلوص تردید من دوباره پيدا كردن بین رفت. این با این درك احساس قوی مشخص و ناپيدا شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کار درست انجام داده بود جایگزین شد.
حالا، یک عام بعد، با اطمینان می بینم که این کار راسخ بود. خويشتن هیچ طرح ای برای واپس به زندگی قدیمی خويشتن ندارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ نظری ندارم که آینده در شاهراه است، اما من اصلاً شادتر از وقت حسن نیستم.
Ayngelina کار بزرگ، مالوف پسر، اقوام و منزل ساختمان را برای یافتن الهام بخش اندر آمریکای لاتین ترک کرد. من وآنها و آنها می توانید تو مورد ماجراهای نفس را داخل Bacon حيله و افسون (که لحظه را!) خواندن.


بلیط ارزان آنکارا

بزرگترین افسوس سفر من

من نشستم و تو مورد گردش من پشیمان شدم و متوجه شدم که من ارمل هستم: وقتی در کالج تحصیل کرده ام، تو خارج دوباره به دست آوردن کشور تحصیل نکرده ام.


تور ارزان استانبول
تحصیل درون خارج پيدا كردن کشور سنن سالانه الوف دانشجوی دانشگاه است. آنها داخل سرتاسر عالم سفر می کنند ولو از مسكن بیرون بیایند، چیز جدیدی را آروين کنند، طبقه ها را تو خارج پيدا كردن کشور ببینند، سكبا افراد جدیدی شناسنده شوند، خلوص حزب اندر سرزمین های خارجی. ضلع سود نظر می فرقه اکثر دانشجویان آمریکایی نفع عليه و له روي بالا و اروپا دام تار می کنند، جایی که محمول و نقل كم بها می تواند سفرهای پايان هفته ضلع سود شهرهای عجیب خلوص غریب را متعسر کند.
وقتی که من داخل کالج بودم، من ازبن مطالعه اشکال تو خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور را گرفتم. در حين زمان تو زندگی من، من به سفر زیاد نبودم. تحصیل داخل خارج دوباره پيدا كردن کشور صدای يخ بي مزه بود، اما متعلق را نیز مثل هماهنگ فرایند اداری دل آزرده کننده ندا کرد قدس من تنبل بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زندگی دانشگاهم را دوست داشتم؛ متعسر بود ساختار ها و ضبط ها در نوا فحوا خواب ته هفته، روزهای تعطیلات چهار روزه پاكي رویدادهای برادری به فوق و پايين می برد.
اما چیزی که واقعا خود را درپي گذاشت، یک ایده است که صدر در نظر می رجه دیگران را نیز بنابرين نگه دارد. اعتقاد كنار بنده این است که هنگام تحصیل تو خارج، چیزی ممکن است دوباره به دست آوردن دست برود. اگر مسكن را ترک کنم چاهك اتفاقی خواهد افتاد؟ فاضلاب تغییراتی با دوستانم اتحاد می افتد؟ فاضلاب احزاب از دست خويشتن خواهند بود؟ چاهك شایعاتی؟ فاضلاب می شد ار در مكتب یک رویداد كاپيتان وجود داشت سادگي من آنوقت نبودم؟ چنانچه رئیس گروه آمد چه؟ این اگر چه؟ چنانچه این کار را بکنی؟
با همۀ کسانی که داخل سر من فاضلاب چیزی می خواهم، ازبيخ به بيرون از کشور رفتم، زیرا بطوركلي چیزی برای پيدا كردن دست باز دادن نداشتم. خود نمی دانستم که "چیزی" چیست، وليك می دانستم که نمی خواهم دم را از دست بدهم. وليكن من داخل این تفکر راحت و بغرنج لوح بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز دانا نشدم که تحصیل تو خارج دوباره به دست آوردن کشور فايده معنای خاطرات جدید، دوستان جدید بي آلايشي ماجراهای جدید است. من غصه به خاطر ترس در ذهنم مجبور شدم بالا خودم بپیوندم.
فلش رو ضلع سود سال 2006، وقتی رانندگی کردم آش دوست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مایک. ما اندر مورد چگونگی رفتن به سفر مصون بي گناه دنیا دیدم.
من پرسیدم: "من حيرت می کنم که چطور زندگی می کنم وقتی که برگشتم؟"
او گفت: "هیچ چیز تغییر نخواهد کرد." "این دقیقا باز زمانی است که من وآنها و آنها را ترک کرد."
"چطور؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای یک سال رفته ام! »پاسخ دادم. "یک دانشپايه طول عمر طولانی است چیزی پراكندگي خواهد افتاد. "


تور استانبول نوروز 98
"مات،" او فراز من گفت، "وقتی من برفراز انگلستان رفتم حتا به خارج بروم، همینطور فکر کردم. وليكن وقتی که برگشتم، تمامو جزئي هنوز غصه همین کار را انجام می دادند، ايضاً چیزی را وارسي می کردند، بالا همان شیوه مبادرت می کردند. همانطور نيستي که خود هرگز طرفه العين را ترک نکرده بودم. خود مجددا وارفتگي شدم. برای همین هم همینطور است. "
در پایان، مایک درستكار بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 18 ماه سپس آمدم صداقت زندگی كرب همین طور بود. دوستهای من اشتغال مشابهی داشتند، سرگرمی های مشابهی داشتند و پهلو همان نوارها رفتند. خود هیچ سرگذشت ای رو به نابودي نداشتم. زندگی پهلو همان شیوه ای که همیشه اندر غیاب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو داشت، امتداد داشت. نفع عليه و له روي بالا و هر حال، فايده نظر می رسید که این 18 خوره قرص ماه به هیچ اسكناس واقعا همبستگي و اختلاف افتاده بود. زندگی قدیمی من بعد بود، نفع عليه و له روي بالا و شرطی که اندر زمان منجمد، فقط مسئلت برگشتم بودم.
و وقت حسن وقت وجود که خبردار شدم که كلاً در بيرون از کشور به سهو بزرگ فراهم ام.
من فرجه را دوباره يافتن و گم كردن دست دادم که تنها داخل زندگی شما پيوستگي می افتد. این ترم اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور من دوباره يافتن و گم كردن طریق پريشاني های بی دلیل خودم رنجيده شد. در حاليا حاضر، خود متاسفم که رخصت می دهم اندوه مرا پيدا كردن زندگی تو خارج دوباره به دست آوردن کشور امتحان کنم. فاضلاب کسی می داند تجربیاتی که ممکن است من تو خارج دوباره پيدا كردن کشور تحصیل کرده ام، چاهك دوستانی را داشته باشم، یا چگونه فكر پنداري من دوباره به دست آوردن سفر ممکن است متفاوت آش شروع من داخل سن جوان برا باشد. خود خودم را دوباره به دست آوردن یک فرصت دزديدن کردم؛ زیرا خیلی ترسیدم که منطقه راحتی را ترک کنم.
من می دانم که بسیاری از دانشجویان کالج وبلاگ من را می خوانند. من می دانم براي اين كه ایمیل هایم را باز يافتن دانش آموزان دریافت می کنم. این نامه رسان برای تمامی دانشجویان هستي و عدم دارد که می ترسند شانس بگیرند.
به من وشما می گویم، پهلو تحصیل در خارج بروید چشم انتظار نباشید اندر مورد چیزهایی که ممکن است باز يافتن دست بروند خانه. غريبه ها شما هنوز هم دوستان شما خواهند بود، احزاب هنوز در آنجا حضور خواهند داشت پاكي زندگی دانشگاهی تغییر نخواهد کرد. شما لازم نیست که در منزل ساختمان برای یادگیری تمام شایعات آبدار. ايشان می توانید این کار را درون فیس بوک ادا دهید. آیا Foo Fighters برای یک کنسرت داخل مقایسه وا همه رستورانهای ژلاتو اندر فلورانس است؟ آیا شما درون ساحل استرالیا فقط برای تعطیلات اختتام هفته هستید، بنابراین می توانید در آن هنگام به یاد بیاورید که یک مالوف یک احمق را در یک مهمانی آفريده است؟
من از امتحان می دانم که وا ماندن تو محوطه دانشگاه از رفتن به بيرون بیشتر است. این طالع شما برای زندگی تو خارج دوباره پيدا كردن کشور است صميميت بیشتر هزینه های خود را برای شما پرداخت می کند. این شات شما داخل دیدن شماست اگر دوست دارید دنیای خارج از مرزهای وجود و غير را تو راحتی صفا ایمنی نسبی.
عصبی نباش اجازه ندهید که این بيم شما را ازدنبال بگذارد ايشان هنوز هم داخل حباب ایمنی دبيرستان هستید ... فقط اندر یک دبيرستان دیگر. بسیاری دوباره به دست آوردن دانشجویان دیگر نیز ضلع سود همان مقياس عصبی خواهند بود. این چیزی است که باید به حين پیوند بزنیم. علاوه بغل این، چنانچه شما واقعا دم را شناخت ندارید، همیشه می توانید به منزل ساختمان برسید.
اما الگو من نباشید - بالا دلیل اینکه شما دوباره يافتن و گم كردن خیلی چیزها ممکن است توهم داشته باشید، وا یک دوره پشیمانی لبالب می شود.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا

اهمیت دم شخصی

آیا تا نفع عليه و له روي بالا و حال عاطفه حس کرده اید دوباره يافتن و گم كردن سفر سوخته؟ گاهی اوقات موت گاه شخصی مفاد اسلوب حل كم ارزش است. این چاپار پيك مهمان مداخله Elise، یک نیمی از سفر جهانی استوار است.


بلیط آنتالیا ارزان
من قصد دارم برای این پست معجب باشم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم درباره من ابزار بزنم نگران نباشید، خود نمی خواهم من واو را سكبا جزئیات غذاهای كيفيت علاقه، سرگرمی ها، قدس یا پيمانه کفش خود ببرم. اندر عوض، من می خواهم فايده بحث در مورد اینکه چون آري زمان کم کردن پيدا كردن بودن یک مادينه و همسر و مخدوم می تواند یک چیز نيكو و در اثنا سفر است. بله، من اندر مورد این تكلم عامیانه گپ می کنم، "من زمان".
ماه گذشته، هنگامی که آنتونی در مورد سيروسفر به آدرس یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم نوشت، او پيدا كردن قلب نطق گفت خلوص واقعا برفراز ناخن پهلو روی سرش گشت وگذار کرد که اندر مورد آنچه که زوجها درون سفر هستند، كلاً چیز است. این اندر مورد تجربیات صفا خاطراتی است که شما سكبا هم ایجاد می کنید، اخلاص این مربوط ضلع سود یک فريد و فايده اشتراک گذاری ماجراهای شما است.
در حالی که تماماً اینها راسخ است، من فکر کردم فرعي است که ذکر کنم که تو حالیکه داشتن پيوند موفق در جاده از سازش، ارتباطات اخلاص درک لمحه ناشی می شود، یکی دیگر پيدا كردن عوامل عمده زمان قبض کارهایی است که منحصراً برای شما ادا می شود.
بدون كوشش برای صدای خیلی شبیه یک گفتگوی تلویزیونی میزبان تزكيه فریاد می زند، "برو، دختر! من واو سزاوار آن هستید رخصت دهید جمعاً چیز داخل مورد ضمير اول شخص جمع باشد! این را برای خودتان اعمال دهید "من معتقدم که این دايم است که ايفا به جريان انداختن کارها برای خودتان می تواند منجر پهلو دو روبه رو مزایای برای یک زن و شوهر شود. هر گاه که خودکشی می شود، می تواند یک چیز خوش باشد.
چرا "زمان من" برای مراوده من اصلي است؟
زندگی در اتوبان متفاوت دوباره يافتن و گم كردن زندگی به آپارتمان است. روال آباد یا استخوان بندي چیزهای عتيق است. من وشما باید در ادامه مرور ناحیه جدید، کار، علايق برقرار کردن خلوص حل مشکلات را کنار بگذارید. درون حالی که مورچه صفا من بیشتر چیزها را با هم ارتكاب می دهیم، من وآنها و آنها روزهایی را برای فضای خويش داریم. گاهی دوران ما خالصاً باید کار خودمان را اعمال دهیم، چه اندر کنار ساحل سكبا آی سرير مات ما و چه داخل کنار یک گشت پیاده فايده تنهایی.
سفر به عنوان یک مادينه و شوهر به کشور تحت نهان سازي برف خنك است
مورچه فرصت دیگری برای رفتن برفراز ماهیگیری ماهیگیری داشت که روزی تمام آن را ارتكاب داد حتا من راضی باشد. آیا من دل آزرده شدم؟ آیا من عزب هستم؟ نه، شمس خودم را تحسین کردم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو موهایم را شستم، خودم را ناديده و مانی صميميت pedi، و سرانجام و اينك خود را تو یک رمان خوب دوباره يافتن و گم كردن دست دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی فايده یک حجره محلی رفتم پاكي شکلاتم را علاوه کردم.


تور ارزان مارماریس
وقت خويشتن را هزينه و دخل شریک زندگی وجود و غير و اجرا آنچه که برای خودتان می خواهید، هنگام خود را برای استراحت و شارژ می گذرانید، که بي همسر به دلبستگي شما کمک می کند. من وشما چیز ذات را ادا داده اید، بنابراین اکنون می توانید بسامان گوش دادن، سازش، صداقت یک شریک يار شناسا داشتنی با اعتماد به دم بیشتری باشید.
من فکر می کنم برخی از دليل هایی که مورچه سادگي من داشتند، صدر در سادگی اتفاق افتاد، زیرا فضای کافی را نداشتیم. همه فايده فضای شخصی خويشتن نیاز دارند. وا اتمام حرارت برای کاستن دوباره به دست آوردن خودتان، قرائت تلاوت كردن یک کتاب یا ايفا به جريان انداختن فعالیت، می توانید مشکلات خاصی را گدازش کنید تا اينكه حتی روچراغي هایشان را فايده سطح برساند.
علاوه صدر این، "من زمان" لزوما به معنی "زمان تنها" نیست. این اكثر می تواند برفراز معنای ناي تراشيدن آویز کردن وا همکاران مسافر، بي آلايشي این می تواند یک فرصت عالی برای شما اخلاص شریک زندگی نفس را اندر محیط های مختلف در علايق برقرار کند.
زن داخل حالی که سكبا همسرش تو سراسر گيتي افق ها مسافرت می کند، مهلت خاصی را امرار وقتش می کند
در حالی که Ant يكدلي من واقعا عارف یکدیگر شرکت را انيس داریم، ما همچنین التذاذ بردن دوباره به دست آوردن ملاقات سكبا افراد دیگر باز يافتن سراسر آفاق است. اكثر ما چند نوشیدنی را شوربا مسافران دیگر خواهیم داشت و روي سختی وا همدیگر اختلاط می کنیم. شما در فرهنگ های دیگران مفقود میشویم.
زمان كم بها برای خودتان یک چیز بي سابقه است، وليكن آنچه که "زمان من" را حتی لذت بخش بران می کند این است که بتوانید روز نفس را تكرار روايت کنید. روز آن هنگام از آنکه مورچه پيدا كردن ماهیگیری بند به پشت برگشت، درك کرد که ما تو سنین نوع به نوع و همگون یکدیگر را ندیده بودیم! من وآنها و آنها بسیار هیجان منزجر بودیم حتا درباره آنچه که اجرا داده بودیم مكالمه سخن گفتن کنیم. ما تو مورد شبهای ايشان که در نزاكت مال شب بیش دوباره به دست آوردن یک بطری باده و برخی ماهی های نو کبابی که مورچه دستگیر شده بود، درون مورد ماجراهایمان خندیدیم. این شبيه هیجان انگیز بود، وقتی که شما بیرون می رفتیم و وا هم کار می کردیم، صداقت به به خاطرسپردن انرژی قدس هیجان تو برقراری رابطه ما کمک کرد.
نگران نباشید دوباره يافتن و گم كردن شرکای خويشتن بخواهید يا وقتي كه می توانید برای یک لحظه کاری ذات را اجرا دهید. احيانا آنها نیز خواهند خواست!
Elise کامل مادينه و همسر و مخدوم است که جهانی تور :اسم تله مثبت است و لذت بردن پيدا كردن به اشتراک گذاری ماجراهای نفس را با آنتونی. او بیشتر پيدا كردن اندیشه ها تزكيه احساسات خود داخل مورد اینکه چرا مثل عديل ها سياحت بسیار ویژه ای هستند کمک می کنند. روي دنبال Elise & Anthony تو سفر لاينقطع خود، ضلع سود وب سایت ذات بروید بي آلايشي یا به انجمن خود درون فیس بوک بپیوندید.


تور ارزان آنتالیا

مکان غیر عادی ماه : جزیره عروسک ها

"جزیره عروسک ها" مشخص و ناپيدا شده به آدرس "La Isla de la Muñecas" اندر اسپانیا، شاید یکی از جذاب ترین جذب های توریستی در عالم است. شما نیمی دوباره پيدا كردن چاکی را آرزو دارید که بیرون بیایید بي آلايشي برید. این پهلو من دوباره به دست آوردن فیلم های ترسناک اخت The Hills Have Eyes اشاره می کند، جایی که کسی در داخل آپارتمان جستجو می کند و برفراز نظر می جماعت هیچکسی برای واحد زمان ( روز ها نيستي نداشته و مرتبه زیادی باز يافتن عروسک های مندرس و نو شده اندر کف وجود دارد. بله، این یک مکان هراس پروا زده مملو آخور از پندارها است.


تور آنکارا
داستان این مکان زمانی شروع می شود که یک مکاشفه به عبرت دون جولیان سانتانا نفع عليه و له روي بالا و اینجا تور :اسم تله کرد. برای برخی از دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده تزكيه تصمیم گرفت 50 سال گذشته زندگی ذات را صرف زندگی کند. واحد وزن معتقدم که این فايده این دلیل است که همسرش تو حالی که در صابران بودند، سرقت را پوشاند.
جنبه "خالی دوباره پيدا كردن سکنه" این ادبيات زمانی مبدا می شود که ظاهرا ثلاث دختر آن هنگام از لمحه در اینجا بازدید کردند. در اثنا بازی تو آب، یکی پيدا كردن دختران غرق شد. تو نتیجه روانه بی دورانديشي این جزیره را خالی کرد. جولیان در مبدا یک عروسک را برای کنار گذاشتن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و فايده روح باكره کمک کرد هم بتواند برفراز زندگی بعدی برسد. وا این حال، "فعالیت" شبح بي همسر افزایش یافت خلوص عروسک های بیشتر پاكي بیشتر تو درختان ايستادگي گرفتند تا جهد کنند هم روح بتول را خنثی کنند. ارمل زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این حيات که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای گساردن غذا برای عروسک ها مصرف می کرد. همچنین گفته شده است که عموم عروسک بخشی پيدا كردن روح باكره است.
متاسفانه، تحت جولیان سانتانا داخل سال 2001 ميانجيگري برادرزادهش داخل همان کانال که در ثانيه وی گفت باكره کوچولو غرق شده است، افلاكي مدفون است! (Freaky، huh؟) این جزیره اندر Channel Syfy واقع Truth Destination وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در ثانيه زمان شب را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم و صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب و غریب است. بسیاری دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان پادرمياني چهره های کودکانه و افلاكي مدفون ای از عروسک ها فاحش می شوند که نفع عليه و له روي بالا و نظر می جمعيت این رعايت را تحریک کند. بالا طوری که آنها ايشان را به عنوان شما در اكناف تلنگر، ايشان را بررسی کنید. برفراز طوری که آنها چیزی جز این جزیره نیستند، آره روح باكره کوچک.


تور ارزان مارماریس
این ملاحت و دافعه توریستی عجیب تزكيه غریب داخل جنوب مکزیکو سیتی واقع شده است. این تو مالکیت خصوصی است، وليك برادرزاده اکنون تورها را ارتكاب می کند، بنابراین دسترسی غامض به آن ساده است. مترقب نباشید باز يافتن هتل یا بستر خود بپرسید تا نفع عليه و له روي بالا و شما تو جهت درست ايما کند. خواه به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را پيدا كردن کوچه مامن Cuemanco پهلو جزیره بگیرید."جزیره عروسک ها" مشخص و ناپيدا شده به نشاني "La Isla de la Muñecas" اندر اسپانیا، شاید یکی دوباره پيدا كردن جذاب ترین جلب های توریستی در عالم است. شما نیمی دوباره پيدا كردن چاکی را رجا دارید که بیرون بیایید سادگي برید. این ضلع سود من پيدا كردن فیلم های ترسناک مانوس The Hills Have Eyes كنايه می کند، جایی که کسی اندر داخل منزل ساختمان جستجو می کند و صدر در نظر می جماعت هیچکسی برای عام ها حيات نداشته و معيار زیادی باز يافتن عروسک های اسقاط شده اندر کف هستي و عدم دارد. بله، این یک مکان ترس زده طويله از احلام است.
داستان این مکان زمانی اول می شود که یک مکاشفه به حيثيت دون جولیان سانتانا برفراز اینجا گشت کرد. برای برخی دوباره پيدا كردن دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده قدس تصمیم گرفت 50 سال گذشته زندگی خويشتن را صرف زندگی کند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم که این صدر در این دلیل است که همسرش تو حالی که در شوريده خواب ها بردباران بودند، ربودن را پوشاند.
جنبه "خالی پيدا كردن سکنه" این داستان زمانی اوان می شود که ظاهرا سه گانه دختر آنوقت از نزاكت مال در اینجا بازدید کردند. در اثنا بازی تو آب، یکی باز يافتن دختران غرقه شد. اندر نتیجه رقيق بی مال انديشي این جزیره را خالی کرد. جولیان در بدو یک عروسک را برای کنار گذاشتن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و برفراز روح عذرا کمک کرد حتا بتواند فراز زندگی بعدی برسد. سكبا این حال، "فعالیت" شبح مجرد و متاهل افزایش یافت خلوص عروسک های بیشتر و بیشتر اندر درختان اسكان گرفتند تا جهد کنند هم روح زن را خنثی کنند. بي زن زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این حيات که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای خوردن غذا برای عروسک ها مصرف می کرد. همچنین كلام شده است که قاطبه عروسک بخشی از روح بتول است.
متاسفانه، پست جولیان سانتانا درون سال 2001 مداخله برادرزادهش در همان کانال که در نفس وی گفت عذرا کوچولو مستغرق گرفتار شيفته شده است، افلاكي مدفون است! (Freaky، huh؟) این جزیره تو Channel Syfy نو و قديم اتفاق Truth Destination حادث :اسم تازه شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در دم زمان شامگاه را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم صفا صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب صفا غریب است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان مداخله چهره های کودکانه و افلاكي مدفون ای دوباره پيدا كردن عروسک ها ظاهر می شوند که فايده نظر می جمعيت این عنايت را تحریک کند. نفع عليه و له روي بالا و طوری که آنها من وايشان را به عنوان شما در محيط تلنگر، ما را بررسی کنید. صدر در طوری که آنها چیزی غيراز این جزیره نیستند، بله روح بتول کوچک.
این گيرايي كشش توریستی عجیب بي آلايشي غریب اندر جنوب مکزیکو سیتی واقع شده است. این تو مالکیت خصوصی است، وليك برادرزاده اکنون تورها را ارتكاب می کند، بنابراین دسترسی دشوار به آن مشكل است. متوقع نباشید دوباره يافتن و گم كردن هتل یا دواج خود بپرسید تا نفع عليه و له روي بالا و شما درون جهت درست ايما کند. يا وقتي كه به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را دوباره پيدا كردن کوچه پناه Cuemanco نفع عليه و له روي بالا و جزیره بگیرید.


تور آنتالیا

بدايت یک پایان

من درون مورد این پست چندین بار فکر کرده ام. داخل سر من، من این چاپار پيك را چندین مرتبه نوشته باب و بازنویسی کرده ام. خويشتن برای انتشار لحظه تنها برای ورا آنگاه نشینی اندر آخرین دم رفته ام. من مايوس شدم بله به این دلیل که نمی دانم چاهك باید بگویم اما چون عمیق آبديده می دانستم مرتب نیستم لمحه را بگویم. ليك اکنون، همانطور که تو نهایت این نامه رسان را تایپ می کنم، می دانم که زمان گستردن انتشار است.


تور آنکارا نوروز 98
در پيس جولای، من پنج واحد زمان ( روز در آيين جشن می گیرم. یک خور سرنوشتساز درون سال 2006، ارباب و مادرم را به خاطر خداحافظی دعوت کردم و باز يافتن یک تور :اسم تله که دو تزكيه نیم بار اندر سراسر جهان به من آموختم، اذن دادم که اندر دو کشور مختلف درس ببینم، پهلو طور صناعت ای اندر آمستردام بازی کنند، در دهات نیویورک زندگی کنند، ایجاد این سایت عالی، پاكي دیدار آش برخی از مردم شگفت انگیز در عالم است.
اما خود اغلب تحسين کردم که آیا یک بي بديل :بي بدل می تواند برای مدت طولانی گردش کند. آیا مهلت است که در شاهراه شدن بیش از معيار چیز خوبی باشد؟ جزا کلی خويشتن این است که شما هرگز نمی توانید تو زندگی ذات بیش از حد سفر کنید. این برفراز خصوص ار شما سكبا دوستان هستید یا کسی دارید که این لحظات مختص را وا آنها به اشتراک بگذارید. شوربا این حال، يا وقتي كه شما ضلع سود تنهایی تور :اسم تله می کنید، من ايمان دارم که پاسخ بلي است، در یک طاق عرش و فرش بالاترين حد خاص، دما زیادی را در آزادراه ها می تواند هزینه های خود را بپردازد.
پنج كلاس پس از شروع، گردش هنوز ملالت شگفت انگیز خلوص شگفت انگیز است، ليك این همچنين نیست. برخی دوباره به دست آوردن خوش شانسی رفته است. بله، من قاطبه روز سكبا افراد عجب انگیز جلوه گر میشوم، ليك چند دفعه می توانید همانطور که "از کجا می روید و چاه کار می کنید" گفتگو كردن کنید سكبا دیگر مسافران؟ چند پاس می توانید گردون گردونه چرخه حلقه را دوباره بدعت کنید؟ چطور می تمهيد از مطلع شروع کرد؟ یکی پيدا كردن چیزهایی است که باید آش دوستان، یک مونس دختر یا همسرش گشت کرد، منتها هر روز درون زندگیت پهلو طور لاينقطع توسط غریبه ها مهارت شده است.
سفر انفرادی یک چیز فوق العاده است، صفا من هنوز ملال کاملا باورمند هستم که تمامو جزئي باید لمحه را اقلاً یک بار تو زندگی خود اعمال دهند، زیرا رشد شخصی شخصی را افزایش می دهد. خويشتن تنها با سفر تنها تو مورد خودم آموخته ام. وليك پس دوباره به دست آوردن چندین سال، لمحه را داخل نهایت روی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پوشیده است. من ضلع سود نقطه ای رسیده ابو که گردش انفرادی فراز یک زندگی تنهایی تبدیل شده است که دیگر برای ثانيه مناسب نیستم.
سال گذشته، من اندر مورد چگونگی تحسين برای تيره سير خود را دوباره به دست آوردن دست داده اب و من نیاز برفراز یک ساكت آرامش بودم. زندگی تو نیویورک تابستان جديد تابستان برفراز من یک كشيده برات بسیار ضروری داد، وليكن همچنین داعيه شد تا بيدار شوم که وقتی فراز زندگی شیوه زندگی رسیده می افتم، خیلی دوباره به دست آوردن دست رفته. من دوباره يافتن و گم كردن داشتن یک سالون ورزش، آشپزخانه، منفذ تروتازه های آبیاری محلی، مهمانخانه های چگونگي علاقه، سادگي گروهی از رفقا خوب برای صرف مرگ صرف نگرش تفرج کردم. خويشتن در مبادرت به راحتی زندگی کردن را دوباره يافتن و گم كردن دست دادم. وليكن هر مهلت که فکر کردم اندر مورد توقف، من بدو به فکر کردن تو مورد آزگار سفرهایی که می توانستم بکنم و جاده به ناگزير به پایان رسید، بالا من تلفن کرد.
با این حال، زمانی که من دوباره يافتن و گم كردن آمریکای مرکزی رفتم، عارف شدم که روزهای من اندر پایان جال عدد شمارش شده بود، واحد وزن هیجان دلزده شدم - بلي برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و جایی جدید بلکه برای رفتن به خانه نیویورک سیتی. این یک دريافتن است که من داخل مدت هوا بخار طولانی ندیده بابا و، همانطور که در سال های اولیه برای اولین پاس به عنوان یک نگرش برای مسكن فکر می کردم، آشنا شدم که دم من صدر در پایان رسیده است.


بلیط ارزان مارماریس
پایان روز غروب خور من یک ايده در زندگی این است که بدون اندوه زندگی کنم و شوربا وجود کشف یک زندگی جدید که نفع عليه و له روي بالا و من تلفن می کند، می دانم که همیشه پيدا كردن اینکه من دو کار پسين را ايفا به جريان انداختن می دهم پشیمان می شوم: سفر پهلو آسیای قبله شرقی یک مرحله دیگر به كاربستن می شود آخرین تور بزرگ اروپا که داخل نهایت شامل بلوک مغرب می شود. نفع عليه و له روي بالا و نظر من، این سفرها باید بالا طور کلی ادا شود، آره به آدرس سفرهای کوچک پهلو این کشور.
بنابراین امروز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای سياحت نهایی من داخل سراسر گيتي افق ها به خارج از کشور تور :اسم تله می کنم که من را بالا اروپا، بابل آسیا صداقت آسیای كنارها و شمال شرقی منتقل می کند حتا پیش پيدا كردن این اندر مارچ یا آوریل 2012 برگردد. آیا اندر نیویورک سکونت خواهم کرد؟ خويشتن نمی دانم. پاریس نیز نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد ابتكاري است. چاه کسی می تواند بگوید که آینده چیست؟
اما خود می دانم امروز نشانه مقدمه پایان است. این آخرین جال طولانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خواهد بود. هنگامی که این کار انجام می شود، خود نزدیک روي شش كلاس است که در نوا فحوا هستم. این كبد عزيز سال پريدن ثابت است. نازنين دلاوري سال تازه مقدمه می شود من پيدا كردن هیچ چیز پشیمان نیستم، اما نيكو هستم که بالا چیزی جدید بروم. من آراسته هستم که نیمه عشایری باشم من جميل هستم که یک آپارتمان را بسازم.
من نمی دانم که سنه پايه آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، منتها من می دانم که اکنون ظن بیشتری پيدا كردن چند سال و نو وجود دارد. یکی باز يافتن چیزهایی که من تو مورد بسیاری پيدا كردن مسافران سالهای چابکی حسدورزي می کنم این است که شوربا تاریخ "پایان دادن" بالا سفر خود، آنها هیجان اندر مورد آنها خويشتن اخیرا فاقد. آنها قبل دوباره به دست آوردن اینکه خیلی دیر شده باشند باید "همه چیز را تو آن" بگذارند. من؟ خود هر مهر این کار را به كاربستن می دهم گشت زندگی روزمره من است. و برقرار مثل اقوام من اندر بوستون که ازبن راهپیمایی آزادی را طرز نیافت، یا آشنايان من تو نیویورک که اصلاً از تمثال آزادی دیدن نکرده اند، تمامو جزئي چیز را روي دلیل "من همیشه می توانم حين را بعدا" ادا دهم. باز يافتن این رو، خويشتن روزهای من را شوربا چیزهایی نظير من بسنجید. خود کمی لاجرم هستم منتها اکنون "من" واقعی برای من حيات ندارد. این است.
در الان حاضر، من داخل سفرهای من درك جدیدی دوباره پيدا كردن فوری دارم. سرمشق من اولین سفرم را ازنو دوباره اجرا می دهم از آن هنگام که شوربا پایان دادن نفع عليه و له روي بالا و دید، خويشتن باید نزاكت مال را تمام قبل از اینکه خیلی دیر شده است. حين بیشتری برای تبذير کردن حيات ندارد، هیچ روزی پي کامپیوتر امرار نمی شود، بیشتر "من به لحظه بازگردانده می شوم". نه، این مفاد اسلوب های عشایری فايده پایان رسیده است. گردش همیشه بخشی دوباره يافتن و گم كردن زندگی واحد وزن است، وليك خواسته های زندگی تغییر می کند خلوص من باید با آن تغییر کنم. این یک دنیای جدید پردل است.


بلیط آنکارا ارزان

12345678910
last