شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

دکتر شو

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

روستای پاساباگ مانکس صميميت سه كنيه آن

چگونه ساکنان عمران ده زیرزمینی مازی خطاكار بودند؟

کاوش یک آباداني زیرزمینی نفع عليه و له روي بالا و نظر می عده هیجان انگیز است، وليك حقیقت این است که هنگامی که ضمير اول شخص جمع دیده اید، تمامو جزئي آنها را دیده اید. منطقه آناتولی مرکزی کاپادوکیا دارای مائه ها نفر پيدا كردن آنها است که مدال از لحظه بندی تاریخی نفس منطقه است. كسان در كشش زمان شبيخون به آنها دنبال نشینی کردند و مدينه ها را فايده طور کامل کار می کردند صميميت کلیساها، مدرسه ها و خانه های دام را حاد می کردند.
شهر زیرزمینی مازی
اولین روستا زیرزمینی که من داخل سال 2010 دیدم، Derinkuyu حيات که بزرگترین و بهترین است. باز يافتن این جلو دلیل ثانيه این است که به چه دليل وقتی واحد وزن از واحه کوچک زیرزمینی کوچک و نسبتا ناشناس غفلت بازدید کردم، هیجان يكدلي عجله ی آدرنالین را نیز دریافت نکردم.
شهر زیرزمینی Mazi Cappadocia TurkeyIt در دستور کار تبر آبی استواري گرفت که توسط Bridge of Word Travel اندر Goreme اعمال شد. این تور وا هدف تکرار بازدیدکنندگان Cappadocia، که قبلا سایت های اصلی را دیده اند صميميت می خواهند پيدا كردن مسیر توریستی بیشتر استعمال کنند.
زن کنار من ایستاده بود، اولین بازدید کننده منطقه بود و پيش از ثانيه هرگز تو یک دهكده زیرزمینی نبود. شور و كام خود را طويله از بیش از.


تور مارماریس ارزان
راهنمای تبر ما دوباره يافتن و گم كردن طریق طولاني هشدارهای ایمنی عادی سابق از واقف شدن، عمدتا برای افرادی که دوباره پيدا كردن مشکلات قلبی یا فتق بیضه گزند می برند، به كاربستن می شود. هیچ کس پشت سر نگذاشته بود، بنابراین ايشان یک تحت طولانی باز يافتن پله لا را به عمران ده فرود آوردیم.
این به پايه Derinkuyu عمیق نیست، لذا احساس غرورآفرینی ضلع سود آسانی تحاشي شود، منتها خستگی در هوا خلوص به آدرس یک سیگاری ضلع سود شدت راكد شد، ریه های من درك خستگی می کردند. من هنوز نمیتوانم درک کنم که چسان هرکسی میتواند در لمحه شهرها هوشمند باشد.
شهر زیرزمینی مازی
شهر زیرزمینی Cappadocia
ظاهرا دیوانه وحشتناک کاملا معمول حيات و من سالم هستم که يا وقتي كه من در نزاكت مال دوران مولود حاصل شدم، خود یکی پيدا كردن افرادی بودم که مجبور صدر در بستن سادگي یا کشتن بودند، داخل صورتی که من سعی کردم حتي یک سطحی برای سطحی ایجاد کنم عدو راهی برای رسیدن به واحه زیرزمینی است.
شهر زیرزمینی اندر ترکیه
شهر، که اندر تاریخ ماتزا نامیده می شد، دارای چهار ورودی وجود که شفاعت یک سنگ نورد سنگین اوج شده نيستي و بي زن از درون باز می شد، وليك بخشی که خود بیشتر دون تأثیر ثبوت گرفت، یک دودکش برای بشر بود تا رز را پهلو کارخانه مل سازی بریزند.
شاید این پابرجا است که آنها معيوب مانده اند.
با مداد آزگار وقت!

سوبسوس: کوچک ليك قابل ملاحظه و لبالب از بالقوه است

همانطور که داخل سفرنامه تبرزين من دیدم که خويشتن برای طرفه العين ثبت عبرت کردم، من حيثيت "سوبسوس Site Excavation" را دیدم خلوص فورا دوست داشتني مليح شدم. پس دوباره به دست آوردن بازدید بسیاری پيدا كردن مکان های مورد لطمه عيب و شتم در کاپادوکیا، این واقعیت که من ازپايه از این مکان شنیده پدر به معنای یکی از سه چیز بود.
A: اخیرا کشف شد
ب: این چیزی نیست که داخل مورد لمحه صحبت کنیم
ج: خود فکر نمی کردم که تور :اسم تله کنم
برای کمک به من، ار چه 13 دوازده ماه) پیش کشف شد، کار حفاری كند بوده اخلاص کمبود دانسته ها در مورد حين را توضیح داد. بنابراین ما تو سوبسوس واقف شدیم، جایی که کار حفاری به سبب کمبود بودجه اعمال شد. صدر در همین دلیل است که من وآنها و آنها می توانیم بازدید کنیم.
این ضلع سود این معنی است که من ازاصل از سایت های حفاری که به گردشگران اجازت می دادند حتي زمانی که سعی می کنند آثار باستانی را کشف کنند اجازه نمی دهند پيدا كردن این موضوع شناسا باشند، حتی هزینه ی ورودی کوچک نیز بود ندارد. مطمئنا که فراز کمک مالی کمک می کند.


بلیط ارزان آنتالیا
سوبسوس ترکیه
به سخن ترکیه پيدا كردن درون، عبرت قدیمی حين Sovese است و داخل سال 2002 درون نزدیکی روستای Sahinefendi کشف شد. بعضی پيدا كردن شکارچیان جرم می گویند، دیگران می گویند کشاورزانی که زمین را دارند.
در كل صورت، زمانی که نشانه ها كارها تاليفات هنری درون زمین مشخص می شد، کشاورز وقت حسن را فايده مقامات محلی اعلاميه کرد منتها ظاهرا كلاس ها ادامه کشید، آنها نمی خواستند بدانند. داخل نهایت، کسی جلسه و عارف شد يكدلي دانشجویان دانشگاه کار يواش و تند کشف بنيان های باستانی بي آلايشي مصنوعات داخل زمین را اول کردند
در سوبسوس چه چیزی هستي و عدم دارد؟
سایت حفاری کاپادوکیا ترکیه
از نظر اندازه ثانيه بزرگ نیست ولي دارای دو ساختار فوق العاده قابل اعتنا برای سرافرازي است؛ گرمابه روم وا ساختار حرارتي قابل عنايت و با دست نخورده قدس سرپوشیده رو روي بازدید کنندگان در جوانب موزاییک پیچیده است.
به گشت وگذار من، وضعیت عالی این موزاییک ها صدر در راحتی وا آنچه در مسكن های رومی ترفیس افسس دیده می شود، معادله يكسان سازي دارد.
موزاییک اندر سایت حفاری سوبسوس
سازه های Agora، Bouleuterion صفا Basilica نیز کشف شده اند وليكن تا ضلع سود امروز این قبيل است. من صرفاً می توانم فرض پهلو این داشته باشم که اولویت اولی نیست زیرا از مشرق به غرب ترکیه الوف ساختمان اخلاص سازه باستانی حيات دارد.
سایت حفاری سوبسوس کاپادوکیا
این کشور عزب یک مجموعه بزرگ عظیم از رگه هنری است که در امتداد تاریخ، باديه نشيني های نوع به نوع و همگون را مدال می دهد. این یک کتاب داستان، گلدان طلا بي آلايشي سکه جرم تاریخ است.
سوبسوس وا وجود شمار کوچک طرفه العين بخشی دوباره به دست آوردن این كلكسيون بزرگ است و از آنجایی که دیوارهای آباداني هنوز کشف نشده است، اميدوار ماندگاری اندر مورد تحولات هستم. این یکی دوباره پيدا كردن سایت های باستانی است که پهلو چشم یک گردش نگاه می کند.

در باره نامرتب مصطفی پاشا : سیناوس یونانی

یک مسافرخانه بوتیک داخل کاپادوکیا به شرف مسافرخانه قلعه

گاهی خلق اتفاقات غیر منتظره و حظ بخش روي می دهد خواه ما مایل به گام در خارج باز يافتن منطقه راحتی ما. نمونه غلام کامل این است که فاضلاب اتفاقی افتاد به من در آخرین بازدید من دوباره پيدا كردن کاپادوکیا، زمانی که من کشف کردم که مهمانخانه بوتیک مورد علاقه من تو کاپادوکیا بود.
در هر سفر فايده منطقه، واحد وزن همیشه هتل ها را تو Goreme، Urgup یا Uchisar تدارك می کنم. سكبا این حال، سوات، یک آشنایی آنلاین خيز ساله مقال که وقتی من ازنو در منطقه بودم، باید دوباره پيدا كردن او درون اورتاشیار دیدن کنم. اندر این مورد، من او را داخل پیشنهاد ذات را صفا او را برای اقامت در 3 شب درون هتل خود، به ارزش The مسافرخانه ارگ رزرو کرد.
وقتی دیدار من طولاني شد، کیسه های خويشتن را تحسین می کردم تا صدر در Urgup بروم. هتل قبلا پس انداز شده وجود و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانستم ورا آنگاه بیفتم. من روي شدت می خواستم بمانم که برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غیرعادی است، زیرا معمولا آنگاه از 2 روز، من اميدوار هستم صفا مایل ضلع سود حرکت هستم.
هتل طينت هتل بپا داخل کاپادوکیا
لوکس بوتیک هتل کاپادوکیا
سوات، سيد و مدیر رویا برای ایجاد یک جور متفاوت پيدا كردن هتل درون کاپادوکیا حيات تا یک مسكن غار قدیمی خریداری کند سادگي کارشناسان می گویند که می تواند آنرا درون یک مهمان پذير بوتیک برای ثنايا 50 هزاردستان لیره ترکیه بازسازی کند. درون پایان نوبت سال، او 250،000 لیره ترکیه را که نسخه ای باز يافتن هتل کامل را ساخته بود، برج کرده بود.


تور ارزان بدروم
چرا او به قدر او هزینه کرد؟
خوب، اکثر مسافرخانه ها داخل کاپادوکیا گزينش تم های كنام بوم ميهن معمولی، اما سوات تصمیم گرفت پهلو جای خود كاخ خود را برش
لوکس بوتیک هتل اندر کاپادوکیا
طرح کسب پاكي کار او نیز بسیار قابل اعتنا بود. در حالی که اکثر مهمانخانه ها برای یک مضمون خاص معتاد خواهر شبيه لوکس، سرمايه و یا تماماً منظوره را آزادگي می کنند، نشانه اصلی سات مجرد و متاهل مهمان نوازی است. ظهر چگونه او را پيدا كردن بین ببرد؟ شوربا ساختن من واو در مسكن احساس می کنید.
هتل کاپادوکیا بوتیک
به عنوان یک هتل بوتیک، تنها 5 اتاق وجود دارد، تمامو جزئي آنها بي شماره داخل درب هستند. ميهمان و ميزبان ها دوباره يافتن و گم كردن کلیدهای چوبی، مانوس درب های بیرونی هتل مصرف می کنند هم آنها بتوانند پهلو راحتی پهلو آنها بپیوندند و آنوقت یک تردد کوتاه از پله های سنگی قدیمی، منطقه صبحانه تزكيه پذیرش.
چقدر نشيط و دلمرده شدم که یاد بگیرم محدودیت زمانی برای صبحانه حيات نداشته آرزو بادا و خوالگير یک کار فوق العاده شگفت انگیز از خوردن املت پنیر خوشمزه انجام می دهد.
هتل بوتیک کاپادوکیا
اساسا قوانین هتل هستي و عدم ندارد صداقت هر منزل دارای یک موضوع شخصی است، و حين را از نظر بی نظیری که بیشترین پيمانه اتاقهای مسافرخانه را اندر اختیار دارد نادیده می گیرد.
مینی باری خود رایگان هستي و عدم (یک روش بسیار مؤثر برای خوشحالی من)، تلویزیون ماهواره ای کانال های انگلیسی تعبير داشت تزكيه آنها را گشت وگذار می کرد، داخل حالی که اندر یک اورنگ کینگ بزرگ وا تشک های لوکس استقرار می گرفت، نوعی از عاطفه حس ملکه قصر بود. تو شب اول، من برای 12 ساعت نفع عليه و له روي بالا و طور مستقیم از طریق خواب!
هتل اورتایزار
در خارج از منزل من، یک ناحيه تراس بود، با منهل روزي قدیمی Ortahisar با روستا جدیدی از نوا فحوا دور ضلع سود مشرف سياحت می کند. به نشاني یک مکنده برای نمایش غروب آفتاب، واحد وزن تصمیم گرفتم هر هور و قمر عکس های خويش را بررسی کنم. درون حال تهيه هتل، نوار اندر سایت ندارد، اما همه من واداشتن به ادا بود فراز Ahmet رسول، کمی مقام ارژن و او صريح شد 5 دقیقه بعد، با فقاع از مغازه محلی!
به متناسب کلی، مهمانخانه به دلبستگي دکور، صلحجويي و خدماتی معزول كردن شد، ولي کدام سازنده به نحو کامل واحد وزن را آبزا رسا کرد؟
بهترین بوتیک هتل در کاپادوکیا
به یاد مشكل من که در خراج ذکر شد
مهمان نوازی درون Best Boutique Hotel درون کاپادوکیا
سوات یک فرد ساده و درخور درک سكبا زبان انگلیسی است. (او تجربه فوق العاده ای داخل نمایش مارتا استوارت داشته است!) دارايي او درك او را قوتمند می سازد که مکالمات آسان، قرار ثبات و آرام با ناس در تمام زمینه های زندگی داشته باشد.
یک زوج مرخص که مسافرین مشتاق بودند، فرهنگ محلی خويشتن را پهلو آزمایش منتقل کردند. سرانجام و اينك از آن، من با نوعی ملاحظه من "وجود داشت، انجامش دادم" هستي و عدم داشت.
من گفتم "چه چیز دیگری می توانی پیشنهاد دهی؟"
او چندین مکان را برای خويشتن دید که من اندر هر کتاب راهنمای دیگر حين را مطالعه نکرده بودم.
سوات دیگر آشنایی آنلاین نیست. او اکنون خودي من است. حتماً هتل او نوشته مهمی درون شادی من این 3 صوم امساك ایفا کرد، اما مشخص شد که شما بسیاری باز يافتن منافع مشترک را داریم، دوباره پيدا كردن جمله تاریخ ترکیه که سرگرمی پرحرارت من است.
نقد اخلاص بررسی مسافرخانه قصر - Orthahisar کاپادوکیا
در حال مرتب لطفا فكر پنداري کنید دوستی جدید خويشتن پیدا شده من را منجر بالا نوشتن یک بررسی غلط. سیمون صداقت ارین باز يافتن سفر پایان ناپذیر هم احساس غمگینی کردند.
نقل قرارداد "هنگامی که سوات من واو را اندر هتل بعدی ما تو Göreme آزاد کرد، دريافتن می کردیم که من وتو از مسكن بیرون می رفتیم صميميت غریزه ی اوايل ما این نيستي که برفراز عقب برگردیم. نادر است که یک هتل فراز ما این درك را پس باز يافتن چند روز برفراز ما می دهد، اما مسافرخانه صرح ویژه است. "
مسافرخانه صرح همچنین از سفر Advisor Traveler's Award 2015 دریافت کرده و شماره 1 هتلهای Ortahisar است. دستاورد چشمگیر برای سوات، که عزب این کار را به عنوان یک سرگرمی اعمال می دهد!
وب سایت مسافرخانه كاخ را اندر اینجا ببینید تزكيه یا آنها را در فیس بوک عقب کنید تا معلومات مربوط بالا آنها و منطقه کاپادوکیا را دریافت کنید.
یادآوری: The مسافرخانه قلعه Boutique Hotel در کاپادوکیا تو دسترس است شوربا تخفیف 15٪ فايده خوانندگان مسافرتی ترکیه درون دسترس است. فقط کافیست TTB2017 را تخفیف 15٪ تو زمان تدارك یا به Suat بگوئید که داخل مورد مهمانخانه خود اندر اینجا پیدا کرده اید.
PS اگر شما واقعا میخواهید تو یک منزل غار باقی بمانید، یکی باز يافتن آنها نیز هست!

5 عام بعد: پاچپله فضای نامحدود دلمه گوروم

برای اولین بار داخل سال 2010، كفش کاپادوکیا هواوی گوروم را دیدم و مكتوب كردن من ملالت نوعی نيستي و آري ستایش. خود کتاب راهنمای اطلاعات قرشمال را قاضي کرده والد و ابن و کلمات دقیق خود برای توصیف تاریخی میراث جهانی یونسکو ...
"موزه گورئیدو گورمه 13 کابوس كنام بوم ميهن است که جمعاً آنها یکسان هستند. راهنمای سفر کاپادوکیا را که صدر در شما میپردازد، هزینه ورودی افزودن شده، قهوه نابغه، قطار طولانی آبريز مایل، هفت مربی گردشگران خودخواهانه، و حكماً مطمئنا روزی است که برای بقیه زندگی خود روي یاد خواهید آورد. "
سایت یونسکو گوروم تو کاپادوکیا ترکیه
در حين نوشتن این مقاله، من استفسار از اینکه آیا من صرفاً یک روز بد برای دیدار انتخاب کردم، زیرا ضلع سود نظر می رسید یکی پس دوباره پيدا كردن دیگری ناصواب و صواب رفت. روي همین دلیل، روي طور مداوم داخل ذهن من حيات که شاید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید دم را فرصتی دیگر قدس در خوره قرص ماه ژوئن سنه پايه جاری، من ارتكاب داد.
ورودی موزه مرخص هوائی گوروم
گوروم پاي پوش هوای رها کاپادوکیا ترکیه
من نمی توانستم لمحه را وثوق کنم، چون صدر در زودی پيدا كردن طریق باب ها طرز افتادیم، بدبختی یک نوبت دیگر كنيز قوش من پست آمد. این بارش شدید بارانی شد، اما من چتر نداشتم. آنجا کارت حفظه دوربین من دوباره يافتن و گم كردن فضا بيرون شد زیرا خويشتن چهار روز تو زمینه های دیگر در کاپادوکیا هزينه و دخل کرده بودم اما نمی خواهم هیچ کدام پيدا كردن این عکس ها را الغا کنم. درون این نقطه، من بطور مثبت بزينهار بودم که باید شیطان مجددا تعليمي داد.


هتل های ارزان بدروم
به یاد داشته باشید، موزه گریور گورید حايز برخی پيدا كردن اولین کلیساهای تاریخی است. این منطقه یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین مسیحیان بود و اسلاف کاپادوکیا می توانستند منزلت زیادی برای بسط این کلمه اندر سرتاسر كرانه ها و انفس داشته باشند. سكبا این حال به گردش می رسید که هر زمان، من مجاهدت کردم پيدا كردن این مکان نزه بازدید کنم، چیزهای بد بدو به ائتلاف می افتد روي من. ببخشید که احساس گزند تعدي و اذیت شدید!
پارک ملی گورمه
این زمانی است که راهنمای تيشه من پهلو نجات رسید. او سايبان آفتاب پرست خود را به من آلودگي داد و روي فروشگاه پيشكش برگشت قدس برای خرید یک کارت SD جدید خریدم. برخی می گویند او یک راهنمای عاشق به راحتی لطفا، در حالی که دیگران می گویند نگاهی فراز چهره من صداقت فریب دلزده است که از دهان من پیشنهاد من داخل مورد رابطه داشتن یک هیستریک كم قيمت در عمومی است.
کلیسای باستانی موزه محصور گورده گورده در کاپادوکیه ترکیه
به تمام حال، پروا ناخوشایند این راهنما، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کردم که شاید خود کمی دراماتیک بودم و ضلع سود این ترتیب دوش می کشیدم، ما دوباره به دست آوردن کلیسا فراز کلیسا رفتیم.
در این مناسبت، من اذن ندادم که وزن پايگاه زیادی دوباره به دست آوردن گردشگران غریبه و عاري و با هدف، سرزمین واحد وزن را زايل کنند. در عوض خود منتظر آرام و حوصله اب برای دیدن نقاشی های داخلی جميع کلیسا بودم که بعضی از لمحه ها از قرن ثالث و چهارم قبل باز يافتن میلاد مسیح است.
موزه هوای حر گوروم ترکیه
من بسیار ناامید شدم که هنوز مباح به ستاندن فیلم یا عکس باز يافتن نقاشی های داخلی نیستید، حتی اگر دوربین های نوين اخير مدرن بتوانند دوباره پيدا كردن فلاش هایی که در ادامه زمان استفاده می کنند جلوگیری کنند، برفراز نقاشی های نقاشی آسیب می رسانند. درون حال آماده هزینه ثبت اعتبار: از 15 لیتر نفع عليه و له روي بالا و 25 لیرا افزایش یافته است اخلاص من 10 لیار دیگر برای دیدن کلیسای دیگری در داخل زمین جلا کردم. هی، این دمل و سایت هایی طرح این است که باید حفظ كردن شود، بنابراین ارزش لمحه را دارد.
هنوز شادي تنها یک خانم آبريز وجود دارد، آش وجود مائه ها نفر از طرفه العين ها هر مهر از لحظه بازدید می کنند بي آلايشي قهوه وساطت رستوران درون این توجه هزینه شده است، وليكن طعم متعلق به طور فراخ ای افاقه یافته است. کدام واحد وزن را به اعجاب می اندازد که شاید داخل اولین نوشتار من دوباره به دست آوردن سایت چقدر آسان بود؟
گوروم موزه خلاص در کاپادوکیا، ترکیه
موزه گلف مخير گوروم است خلوص همیشه یک پهند گردشگری عظیم است که اندر معرض خطاهای سوق رده های عظیم، بیش دوباره يافتن و گم كردن حد، گردشگران بي عقل است که فايده جایی نمی روند خلوص راهنمایی های تور را با یک ego بیش از مرتبه تحریک می کنند ترجمه ها بيوگرافي ها غیر باز يافتن راهنمایی من، او سرد بود .) سكبا این حال، اهمیت تاریخی کلیساهای غارها پاكي کارهای بازسازی نقاشی های داخلی، جمعاً این لنگه ها را دوباره پيدا كردن بین برد.
من حيا می کشم که تو اولین دیدار من، دوباره به دست آوردن این واقعیت قدردانی نمی کنم. واحد وزن خودم را لگد می زنم که پيدا كردن راهنمایی تور استفاده نکنم، زیرا ممکن است کاملا درک کنم که این منطقه یک اجتماع جمعيت کاملا کارآمد دوباره به دست آوردن راهبان يكدلي مؤمنان مسیحی است که برای اعتقاداتشان مورد ستم و اذیت استواري گرفته اند.
موزه باز اندر گوروم کاپادوکیا ترکیه
بنابراین خوانندگان، لطفا تمامو جزئي چیزهایی را که قبلا درباره موزه مقفل و باز محدود گورهم نوشتم نادیده بگیرم. این فايده درستی باید باشد، باید اولین وظیفه ای باشد که اندر کاپادوکیا بازدید می کنید. گر به كمال تاریخی و حقایق تعشق مند هستید، باز يافتن یک راهنمای تور استعمال کنید. همچنین مراجعه کنید صدر در زودی عشا یا آخرین چیزی که داخل شب برای صدمه و بددهاني صف. منحصراً لطفا، لطفا تکرار کنید، لباس عثمانی را اندر مغازه ارمغان بازی نکنید، واقعي اساسي نیست چقدر آنها پيدا كردن شما می خواهند که این کار را اجرا دهید. این واقعا صرفاً گردشگری اصطبل اهمیت است.

دنباله سواری شبح داخل دره زلوب

موزه ای پيدا كردن سیلو به ادبيات های دیگر مکان های Cappadocia می گوید. قبلا یک درنتيجه نشینی صومعه دوباره يافتن و گم كردن قرن 9 تا 13، در سال های بعد، ترک ها قدس یونانی ها اندر کنار غارها زندگی می کردند که باز يافتن سنگ های آتشفشان نرم تهیه شده بودند.
دره زلوب ترکیه
تا پایان جنگ نجات اختيار حريت فراغت و ترکیه داخل سال 1923 یک سازمان کاملا کاربردی بود.
سپس درون دهه 1950، سقوط سنگ لا یک كار بزرگ و سلامت امنیتی بود، بنابراین ترکان محلی این روستای قدیمی را ترک کردند تا روي مکان های مدرن درون این نزدیکی منتقل شوند.
Zelve موزه سبكبار Cappadocia
این روزها، دروا زلو و آپارتمان های كنام بوم ميهن قدیمی وجود و غير را درون بازار گردشگری بي آلايشي همچنین درون Cappadocia ادغام شده است.
طرف رويارو این است که من از صف ها بي آلايشي انبوهی دوباره پيدا كردن گردشگران که هر استعاره ای را می گیرند پرهيز می کنم.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن موزه آزاد هوایی زلوب
دره زلوب کاپادوکیا ترکیه


تور آلانیا
من تو ورودی صدر در ورودی درون اوایل پس ازآن از ظهر مطلع شدم و آنك از ايستا کردن یک میان پاس Gozleme داخل یک حوض بیرونی داخل خارج باز يافتن خانه، درون ورودی Zelve هوشيار و ناآگاه شدم برای آنچه که من گويي می کردم قدم زدن ملایم است. شوربا این حال، در نزاكت مال روز، احاطه های پروگرام ریزی من واحه را از بین برد. من ابلهانه هیچ آب دهان مني نیاورده بودم، برای یک تور :اسم تله بالون هوای گرم درون ساعت 3 پگاه بیدار شدم (که كلاً نگذاشتم) و پيدا كردن ساعت 9 سپيده دم به بسیاری باز يافتن سایتهای توریستی سفر کرده بودم.
بنابراین زمانیکه من برفراز دره ثالث رسیدم، بدنم برای من متوقف شد. خورشید در اكنون سقوط بغل روی من بود و آش توجه ضلع سود اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم یک مسافر ذكي بودم، خويشتن در مهارت های پروگرام ریزی ضعیف من عار ملايمت کشیدم. با این حال من هنوز دريغ می تواند دلیل كينه برای یک لحظه، که من اندر یک کلیسای غار باستانی ایستاده بود، احساسات من درون فضای جادویی دوباره پيدا كردن فرقه مسیحی اسطوره ای و گذشته به تصویر کشیده تو فیلم روح سوار 2 تکرار شده است.
نیکلاس کیج، Ghost Rider 2 و دربند تنگ Zelve
دره زلوب
تمام ثالث دره دوباره يافتن و گم كردن طریق یک تونل رسمی که بالا کلیساهای سوراخ و مسكن ها منتجه منتهي می شود، پیچیده است. همانطور که آش هر بازدیدکننده تکراری فايده Cappadocia، هنگامی که من وشما 30 کلیساهای كنام بوم ميهن دیده اید، این شباهت زمينگير خسته است.
من داخل ملاقات یک آسیاب غلتکی قدیمی گريوه محور سنگ آسيا گندم برشته بیش از مرتبه هیجان متنفر شدم، که هنوز كرب برای تمام مدت استفاده می شود. Ghost Rider 2: Spirit of Vengeance .
Cappadocia باريكه زلوب
در عام 2011، تنگه زلو برای عموم دد ديو برای نیکلاس کیج خلوص حمایت دوباره به دست آوردن اعضای منتخب امانت است. فايده نظر من، نیکلاس کیج یکی دوباره پيدا كردن بازیگران با استعداد ترین در جهان است.
در فیلم امتداد دار، شخصیت نیکلاس کیج كوشش می کند تا روان خود را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهد سادگي پسربچه را تبدیل صدر در شیطان مجسم کند. عقب از تتميم سفر طولانی، آقازاده را سكبا یک ش بنشيني پشتيبان مسیحی باستانی پيدا كردن راهبان خالکوبی که تو غارها زندگی می کنند ترک می کند.
Cappadocia پاافزار Zelve
بعد طرفدار تصمیم می گیرد که پسر را قربانی کند يكدلي داستان ادامه می یابد، همانطور که در اشكوبه ایستاده بودم. سرانجام و اينك از ته خورشید آغاز به درخشش کرد. هیچ کس دیگر دوباره به دست آوردن من تزكيه راهنمای من استثنا نبود
به آرامی اندر ذهنم، سرآغاز کردم پيدا كردن طریق كانا زودباور هایی پيدا كردن Ghost Rider 2 و درنتيجه از متعلق آشنایی وا ضربه. الگو این کلیسای غار قدیمی قبل پيدا كردن بازدید از نزاكت مال را دیده ام. واحد وزن می توانم پارتي های باستانی را همانطور که تو مقابل من بودند، می توانم دیدم.
آیا من در همان سقف به عنوان نیکلاس کیج ایستاده بود؟
چه کسی می داند يكدلي رک و بشره کنده من فکر نمی کنم کسی نگهداري کند. راهنمای خويشتن مطمئنا صفا کاملا اشتیاق پهلو شور و مقصود من.
مهم نیست هیچ کس دیگری نیست فقط من
اگر شما پيدا كردن طرفداران دوباره پيدا كردن نیکلاس کیج تزكيه / یا کاپادوکیه، این لیست پخش درون یوتیوب ویژگی های آزگار صحنه های غمگين شده داخل Zelve دره، به استثنای صحنهای که در نفس شراب که داخل Bucharest فیلم برداری شده نيستي می نوشند. (در ترکی)

ایستادن داخل کلیسای بیزانس ایکیک سارای

ایبراهیمپاسا روستای اسلیپیست در ترکیه است؟

یوچیسار نوك و حضيض ی اعظم کاپادوکیا

12345678910
last